Teraz jest 28 mar 2024 17:13:02




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Star Wars Clone Wars 

Czy ci sie podoba Serial Clone Wars
Tak 67%  67%  [ 12 ]
Nie 33%  33%  [ 6 ]
Liczba głosów : 18

Star Wars Clone Wars 
Autor Wiadomość
Post 
Myślę, żą dla fanów SW ten film MOŻE być wartościowy.. Jest świetnym uzupełnieniem dla wersji kinowych i dobrze współgra z całą SAGĄ. Można polecać.


19 sie 2008 13:55:12
Post 
Jako fan Gwiezdnych Wojen całym serialem The Clone Wars jestem oburzony.
Jest tam wiele niezgodności z EU a fakt że Jabba ma syna to poprostu żenada. Znamy pzrciecież jego zdanie na ten temat ze slynnej skądinąd trylogii Hana Solo. Trzeba powiedzieć sobie uczciwie film nie jest zrobiony dla fanów a dla dzieciaków i nastawiony na jak największe zyski.


22 sie 2008 19:45:38
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2008 22:52:32
Posty: 119
Post 
Szanowny Fanie Star Wars Trylogia Hana Solo ma miejsce w chronologii prawie 20 lat po wydarzeniach ukazanych w serialu- nic więc nie stoi na przeszkodzie by ukazać, jak Jabba wyrobił sobie swoje zdanie na posiadanie potomstwa.
A film obejrzę z przyjemnością, zwłaszcza jeśli pojawi się Asajj.

_________________
To było dawno i nieprawda!


23 sie 2008 22:51:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
Lepiej Asajj nie oglądać. Wygląda (zwłaszcza jej nogi komicznie), a fabuła jest prosta jak drut. Nie dziwię się że film dostał ocenę 13%. Próbowałem wcielić się w rolę dziecka żeby lepiej go przyjąć, ale niestety. Ten film to większa poraża od kultowego już Star Wars : Holiday Special.


24 sie 2008 10:18:27
Zobacz profil
Post 
jest ok, dużo odcinków oglądałem .


08 wrz 2008 20:53:38
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
Premiera już jutro...
Osobiście wybieram się na seans do Multikina. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na ekranie.
Mam nadzieję, że nie będę żałował... I tak nie będę żałował :P

_________________
Obrazek


25 wrz 2008 23:30:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Premiera już dziś... A ja nie mam możliwości wybrać się do kina i nie będę miał przez kilka najbliższych dni. :( Poza tym moja druga połówka zapowiedziała, że mam dla niej zabrać poduszkę, albo jej nie zabierać. :( No nic, pójdę sam i też nie będę żałował. :) Pytanie tylko kiedy... :(


26 wrz 2008 12:45:18
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
Trata-tam!!!

A ja byłem :P
Multikino Rybnik, godz. 11:30...

Zasiadłem na sali. Poza mną... Powiedzmy, że nikt mi nie przeszkadzał, o tak :P Po kilkuminutowym opóźnieniu i 10 min. reklam zaczęło się... :D
Ogółem film dobry, choć postać Skywalkera została zniekształcona. Nagle zniknął gdzieś młody mściciel, który dopiero co stracił matkę, a pojawił się zdyscyplinowany i pełen poświęcenia mentor. Gdy do akcji wkracza jego padawanka, Asoka Tano, robi się ciekawie :wink: Moment ich poznania się to w ogóle cudowna scena.
Akcja toczy się miło i przyjemnie, choć ciut za szybko wspaniali Jedi odkrywają co się faktycznie kręci wokół nich.
Przyjemne sceny batalistyczne, choć jak to w animku - nieco niedorobione i przesadzone.

Plusy:
+ Star Wars! :D
+ Dbałość o szczegóły (Venator jest Venatorem, a nie rozmazaną plamką...)
+ Ciekawa fabuła
+ Sporo humoru (zwłaszcza w wykonaniu droidów :D)
+ Mały Hutt :P

Minusy:
- Grafika ciut kulała, ruchy postaci były mało realistyczne czasami
- Gadatliwe klony. Sądziłem, że miały walczyć, nie narzekać :?

Mimo wszystko - polecam. Warto wydać te parę złotych, by znów zobaczyć SW w kinie :wink:

_________________
Obrazek


26 wrz 2008 15:03:46
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron