Teraz jest 23 kwi 2024 19:15:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
jedzenie 
Autor Wiadomość
Post 
Dopiero ziadlam lasagna actually! XD Ale Ja lubie prubawac wsytko : D To dogroma lubie jescz X3


12 mar 2008 0:09:27
Post 
A ja nie jadam mięsidła ale i tak podobno super gotuje dania z padlinka :) np. kurczak zapiekany z warzywami


12 mar 2008 12:43:49
Użytkownik

Dołączył(a): 12 mar 2008 12:56:49
Posty: 26
Lokalizacja: PrzemkĂłw
Post 
Ja do gotowania mam dwie lewe ręce i choć zdarzyła już mi się kilka razy taka konieczność, niemniej jednak gotowanie nie jest rzeczą którą bym jakoś specjalnie polubił. Co do samego jedzenie ja jem w zasadzie wszystko, bez jakichś specjalnych wymagań, ale najbardziej cenię sobie klasyczną polską domową kuchnię.


12 mar 2008 15:34:36
Zobacz profil
Post 
Ja również cenię sobie polską kuchnię- tak po prawdzie nigdy nie jadłam nic chińskiego (oprócz zupek w proszku- fuj!) ani specjalnie orientalnego.Lubię jednak od czasu do czasu wyskoczyć do restauracyjki i wypróbować różne innowacje:)


13 mar 2008 11:07:11
Post 
A ja uwielbiam wszelkie zapiekanki - zrobione przeze mnie :P szczególnie z makaronów mniam mniam ;)


14 mar 2008 23:01:29
Użytkownik

Dołączył(a): 01 kwi 2008 17:20:28
Posty: 34
Post 
A ja lubie wymyślać dania. kurczak w simetankowym sobie, sos marchewkowo pomidorow mniam. ale uwielbiam przedewszystki mpiec ciasta. Serniki makowce babki wszystkie a jakie smaczne. Ciacha są najfajniejszei dobre do kawy:) a jak ktoś mówi że ma do gotowania 2 lewe ręce to znaczy że tak naprawde sie do niego nie przyłóżył co chcieć znaczy móc:)


02 kwi 2008 13:36:22
Zobacz profil
Post 
Kuchnia włoska! Kocham makarony, sosy, pizze, wina :P Z gotowaniem idzie mi coraz lepiej. Od prawie 2 lat mieszkam z narzeczonym, więc trzeba było szybko się nauczyć.


28 lip 2008 15:26:38
Post 
ja gdy miałam 10 lat sama zaczęłam piec ciasta i gotować obiady. Uwielbiam pomagać mojemu tacie w kuchni.
Sama też wymyśliłam zapiekankę z ziemniaków i warzyw, ciasteczka i pyszne sosy. Uwielbiam zapisywać swoje przepisy i gdy jakiś mnie zaciekawi to wklejam go do mojego segregatora. Polecam ten sposów. skrawki z gazet nie walają się po półkach tylko sa bezpieczne w segregatorze :) uwielbiam robić pudding czekoladowy. Sprubujcie go zrobić! POZDRO!! :)


31 lip 2008 17:09:53
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: