Teraz jest 19 kwi 2024 8:27:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
jedzenie 
Autor Wiadomość
Post 
Ble rosół??? toż to po prostu wypociny z kury
to ja już wole barszcz ukraiński Pyszota


29 lut 2008 1:16:32
Post 
nie ma to jak pizza na kolacje, i najesc sie az do bolu;)pyszne sa rowniez placki ziemniaczane....hmmmmjak ja lubie placki ziemniaczane....z sosem...


29 lut 2008 14:15:08
Post 
ja placki zawsze z solą jadłam :)

Nie ma to jak gołąbki, kapuśniak i ogórkowa :)


29 lut 2008 14:16:47
Post 
Gdzie ty jadłeś te śmierdzące placki i pierogi. W moim wykonaniu są zupełnie inne, a mój syn robi jeszcze lepsze od moich.
Zdrowe odżywianie nie wyklucza smacznych tradycyjnych potraw. Wystarczy dodać do wszystkiego trochę ruchu.


29 lut 2008 14:36:02
Post 
Ja najbardziej wuielbiam pizze i placki ziemniaczane z sola :D niema to ajk placki ziemniaczane na kolacje :D


29 lut 2008 15:38:25
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2008 20:09:17
Posty: 40
Post 
hmm mam podobnie obszerny jadlospis, do niedawna mozna bylo w nim znalezc zupki chinski, kanapki i platki z mlekiem, to wszystko co umialem ugotowac, ze 2 lata temu rozkminilem tajniki jajecznicy i makaronu, ale nie ma sie co tym przejmowac, wystarczy sobie znalezc odpowiednia kobiete ktora sie zatroszczy o twoj brzuszek i glodu nie zaznasz :P


01 mar 2008 2:33:17
Zobacz profil
Post 
A ja jestem zwolennikiem tradycji: schabowy, boczek, golonka itp. I nie mówcie mi że niezdrowe, ja mam umiar i nie tyję.

A w ogóle to nie wiem czy znacie takie hasło: Otyli żyją krócej... Ale jedzą dłużej!!!!


02 mar 2008 13:42:24
Post 
Ja gotować też dobrze nie potrafię, ale ciasta mi się udają. Ostatnio piękłam keks i był bardzo dobry. Pierwsze słyszę, żeby jeść placki ziemniaczane z solą. U mnie w domu je się je z kwaśną śmietaną i cukrem. Co do moich ulubionych potraw to bardzo lubię sałatkę grecką oraz zapiekankę makaronową. A zupek z proszku też sporo jadłam jak mieszkała na stancji, ulubiona to grzybowa.


02 mar 2008 15:45:34
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2007 12:40:38
Posty: 57
Lokalizacja: z nieznanego miasta
Post 
Lubie tradycyjne polskie jedzenie, schabowy, kapustę, boczek itp.:D Tłuste potrawy to podstawa. Za to nie lubię zieleniny bo nie jestem królikiem. :o

_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Obrazek


02 mar 2008 16:06:41
Zobacz profil WWW
Post 
Tak tradycyjna polska kuchnia to jest to, nie ma to jak schabczak po robocie. Mój przysmak to frytki, lubie dodawać do nie różne przypawy xD. Ale nic nie poratuje głodnego studenta jak kebab.


02 mar 2008 16:52:44
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
Nie wierzę nikomu, kto mówi, że nie umie gotować. Każdy umie /mniej lub więcej/ tylko nie każdemu się chce. Będąc na studiach, gdzie jak wiadomu z pieniążkami krucho, nauczyłem sie gotować i to jak!. Dzisiaj moja rodzinka zgodnie mówi, że robię to najlepiej z nich. Może trochę podpuszczają, bo nie chce im się stać przy kuchni, ale w każdej bajce jest trochę prawdy...
Moje ulubione /choć niezbyt zdrowe/ danie to zapiekane w brytwance ziemniaki, boczek wędzony, cebula, papryka, kapusta kiszona, kawałki mięsa /najlepiej z indyka/, oraz oczywiście przyprawy. Poszczególne składniki układane naprzemian, i godzinę zapiekane w temperaturze 150 stopni. Niebo w gębie !


02 mar 2008 17:39:53
Zobacz profil
Post 
Gotowanie jest supper. Zostałem zmuszony do gotowania bo moja żona wraca sporo później niż ja z pracy. Oststnim daniem, które mi zasmakowało to kalmary w cieście naleśnikowym.


02 mar 2008 19:00:12
Post 
Uwielbiam jeść i przygotowywać jedzenie. Podobno nieźle mi to wychodzi :). Zwłaszcza wszelkiego rodzaju naleśniki - z dowolnym farszem (mój facet wprost uwielbia słodkie - więc nie odmawiam mu tej przyjemności :D ). Podobno robie też bardzo dobre spagetti i grochówek :)


11 mar 2008 12:23:18
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 12:03:42
Posty: 28
Post 
...u mnie od lat góruje zwykły chleb z margaryną i solą. niby mało wyszukane, ale mogę takich kromek zjeść mnóstwo (zaznaczając, że najczęściej żywię się właśnie tym XD) oczywiście smażony na patelni chleb z serem, placki ziemniaczane i frytki, pizzę ostatnio jem praktycznie codziennie i już mi się obrzydło. z zup uwielbiam rosół. ze słodkości Kinder Delice i hmm... Kisiel Słodka Chwila <3
ogólnie jem krytycznie mało, nie mam dobrego apetytu. a dziewczyny by się zabiły za moją figurę. nawet się nie odchudzam, bo nie mam z czego, mogę jeść ile wlezie, a i tak nie grubnę x.x ale jak mam na coś smaka, to nie umiem sobie tego odmówić.

_________________
sad, but everybody knows
a trip to heaven’s not really on the cards, no

yet my 'moment' has come
a crying shame, for now my life is over


~magic sounds.


11 mar 2008 12:39:21
Zobacz profil
Post 
Ja uwielbiam gotować, do moich "mocnych" dań należą Lasagne i naleśniki po meksykańsku znajomi zawsze proszą żebym je zrobił, do tego uczę się jeszcze Sajgonek, już są dobre ale to jeszcze nie to, muszę poćwiczyć a co do zupek chińskich bleee..
pzdr


11 mar 2008 21:54:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron