Teraz jest 28 mar 2024 16:25:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
MMORPG 
Autor Wiadomość
Post MMORPG
Gra z was może ktoś w gry mmorpg . Sam osobiście gram w darmową gierkę Mapple Story i chciałbym sie dowiedzieć jakie gry preferujecie , jeśli wogóle was takie jarają .


20 lip 2007 17:44:21
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
MU Online - server 500-1000 expa to pare wieczorow fajnej gry (bo sie konczy gre juz wtedy :D), czasem ze swietnymi ludzmi :)

Silkroad Online - gralem tak do 30lvl, potem juz nudne farmienie - nie polecam

Guild Wars - totalne dno, nie wiem co w tym ludzie widza - gralem w 4-5 Open testow, zawsze sie nudzilem. Jestem fanem moobingu, szukania dropow, bicia setek moobow w party a tego w GW nie ma :)

Cabal Online - gra tylko dla Europy, zadnych brazyli czy innych ktorzy nic nie potrafia powiedzeic po angielsku :) Fajny system skilli, sporo klas, fajna grafika, maaaasa quest - swietna gra :) Ja niestety walcze z supportem :(

Lineage II - gralem na C2 albo C3 - grafika swietna, swiat tez, fajne klasy i sciezki rozwoju, ale gralem slabym serverze, jakbym znalazl cos z niezlym expem i dropem to wroce :) i juz chyba jest C5 :)

Xiah Online - bardzo przyjemne :) gralem jeszcze w pierwsza bete - postacie nie byly za dobrze wywazone, dlatego porzucilem, ale kiedys wroce :)

World of Warcraft - TO JEST KU**WA TO !!!. Gralem w 2 bety, praktycznie 16h/day - genialna gra, ten swiat ktory poprostu kocham... niedlugo szarpne sie i bede graaal i graaaal :) Najlepsze MMO w jakie gralem :)

Knight Online - niby graficzne ubogie, ale masa itemkow, denerwowaly mnie przepelnione servery i kradzieze - szybko skonczylem, a fajnie sie zapowiadalo.

Legend of Mir - slabizna, nawet nie ma co pisac...

Diablo II - battlenet to shit, szkoda czasu...

Ultima Online - dla mnie zbyt archaiczna, czasem smieszne zasady shardu...

z browserskich gier:

Plemiona - ulepszony, szybszy, ciekawszy Travian :) Warto, bo wystarczy pare klikniec dziennie, a zniszczenie wioski wroga bardzo cieszy :D

Bloodwars - hmmm... dobra, jesli nie powiedziec swietna gra :) naprawde warto sie zapoznac :)

DragonFable - flashowe RPG, godny nastepca słabego Adventure Quest, masa itemkow, kapitalny humor, 3 zroznicowane klasy, niezla fabula :)

KnightFight - z poczataku wciaga, podkrecanie statystyk kupowanie broni, walka z rywalami - ale szybko sie nudzi...

------------------------------------------------

mozesz odnosnie tego Maple cos wiecej napisac :) Jak wyglada expienie, czy jest handel miedzy graczami ? czy sa artefakty ? z ilu czesci sklada sie ekwipunek ? Bo screeny wygladaj przezajebiscie :D

------------------------------------------------

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


20 lip 2007 19:00:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Fjuczers - mniej przeklinaj.

Ja grałem w MU, ale mi się znudziło (grałem na oficjalach - jeden był darmowy tylko do 60 levela, a pozostałe 2 nie miały wielu rzeczy). Poza tym za mało klas. GW - zawsze chciałem w to zagrać, ale zawsze był pilniejszy zakup :) Lineage II - grałem (króciutko, ale niedawno zacząłem - może jeszcze pogram) w C4. Nie najgorsza gra. Diablo II - grałem tylko po LANie z kumplami, ale minusem był fakt, że jak się przeszło wszystkie plansze 3 razy (na każdym poziomie) to już w multi nie chciało się po raz 4 przechodzić. Poza tym grałem w Ragnaroka (też niedawno przestałem z braku czasu). Fajna gra, ciekawy rozwój postaci i fajne skille. Wciąga :)

Z browserskich:
- MonstersGame
- BiteFight
- Ogame
- Fastgame
- Travian (króciutko)
i jeszcze kilka innych. Jakby połączyć MG i BF, to powstałaby najlepsza gra przez przeglądarkę ;)

PS. Temat przenoszę do Zainteresowań.


20 lip 2007 19:35:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Obi-One napisał(a):
@Fjuczers - mniej przeklinaj.


jeden wykropkowany bluzg i juz jest zle ? no dobra postaram sie opanowac :) Ale wg mnie bluzgi as potrzebne - dodaja expresji wypowiedzi :] Poprawie sie :wink:

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


20 lip 2007 20:11:50
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Oj, dużo czasu spędziłem nad MU Online. Doszedłem do 30 levelu i gdy zdobyłem jakiś_bardzo_cholernie_trudno_dostępny gadżet i miałem zamiar wspomóc moją broń, to on zamiast tego mi zniknął. Na ekranie ukazał się lakoniczny opis, że połączenie się nie udało i straciłem zarówno ten przedmiot jak i moją laskę maga bo to nim grałem (i zawsze gram magem). Cóż tu dużo mówić... tak się wkur... że postanowiłem na najbliższej ścianie zdematerializować dzbanuszek od mojego ekspresu. Ogólnie gra mnie niesamowicie wciągnęła, grałem również po kilka ładnych godzin dziennie, zarywałem nocki do 3 czy 4 w nocy i przyjemnie mi było. Potem próbowałem jakieś inne gierki - nie pamiętam już tytułów ale żadna nie wciągnęła mnie tak jak MU właśnie. A zawsze chciałem też sprawdzić EVE online ale jakoś perspektywa grania tylko 2 tyg za friko mnie odstręczała.

OT:
Cytuj:
jeden wykropkowany bluzg i juz jest zle ? no dobra postaram sie opanowac Smile Ale wg mnie bluzgi as potrzebne - dodaja expresji wypowiedzi :] Poprawie sie

Owszem, można przeklnąć w jednym czy drugim temacie albo przez cały dzień jeśli jest dla nas kiepski. Gorzej jak ktoś pisze tak przez cały czas...
/OT

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


20 lip 2007 20:27:55
Zobacz profil
Post 
W Mapple story dopiero zaczynam mam 9 level i staram sie o miano magika . Mimo i iż gra jest platwormówką 2d to jest świetna . Expienie polega na wykonywaniu questów i zabijaniu potworków typu grzyby czy ślimiaki . Na planszy panuje pokaz mody , różnoreodne ubiory i bronie tak urozmaicają zabawe że aż chce sie grać . Gra jest wspaniała , aż sam sie dziwie że odciągnełem sie od niej by napisać tego Posta.:D


20 lip 2007 21:38:18
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Yohasakura napisał(a):
W Mapple story dopiero zaczynam mam 9 level i staram sie o miano magika . Mimo i iż gra jest platwormówką 2d to jest świetna . Expienie polega na wykonywaniu questów i zabijaniu potworków typu grzyby czy ślimiaki . Na planszy panuje pokaz mody , różnoreodne ubiory i bronie tak urozmaicają zabawe że aż chce sie grać . Gra jest wspaniała , aż sam sie dziwie że odciągnełem sie od niej by napisać tego Posta.:D


Download in Progress ^^

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


20 lip 2007 21:54:05
Zobacz profil
Post 
I jak Fjuczers ? Gra sie podoba?


21 lip 2007 1:48:35
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Fjuczers napisał(a):
Bloodwars - hmmm... dobra, jesli nie powiedziec swietna gra :) naprawde warto sie zapoznac :)


Mnie tam nie zachwyca. Wygląd ekwipunku i itemów odrzuca. Nie podobała mi się...

Fjuczers napisał(a):
KnightFight - z poczataku wciaga, podkrecanie statystyk kupowanie broni, walka z rywalami - ale szybko sie nudzi...


Tak, odrobinę nudzi, ale zagrywam. Mam 11 lvl i wymiatam :)
Moją strategią, jest koszenie graczy o lvl wyższy :)

Fjuczers napisał(a):
Lineage II - gralem na C2 albo C3 - grafika swietna, swiat tez, fajne klasy i sciezki rozwoju, ale gralem slabym serverze, jakbym znalazl cos z niezlym expem i dropem to wroce :) i juz chyba jest C5 :)


C5 już dawno wyszła. Lada moment wychodzi Chapter Six :)
Kiedy wyjdzie C6, skuszę się zagrać. Dawno nie grałem. Ostatnimi czasy grzałem w C4, około rok temu :)


A tak nawiasem. Mam kumpla w klasie, który gra w Conquer Online. Grafa stara, otoczenie dwuwymiarowe. Jedynie postacie 3D... poza tym nudna, brzydka i w ogóle nie polecam :?

_________________
Obrazek


21 lip 2007 7:09:55
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
|D]arker_Than_Black napisał(a):
Tak, odrobinę nudzi, ale zagrywam. Mam 11 lvl i wymiatam :)
Moją strategią, jest koszenie graczy o lvl wyższy :)


dobilem do 30 i mi sie znudzila, potem juz za duzo kolesi trzeba natrzaskac :)

Yohasakura napisał(a):
I jak Fjuczers ? Gra sie podoba?


mam 7 lvl :) kupilem sobie daggera i lepszego t-shirta - nawet nawet :) narazie sie mecze bo chce by wizzardem :D A majac malo sily ubicie czerwonego slimaczka bez shell skilla troche trwa :)

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


21 lip 2007 8:04:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Fjuczers napisał(a):
|D]arker_Than_Black napisał(a):
Tak, odrobinę nudzi, ale zagrywam. Mam 11 lvl i wymiatam :)
Moją strategią, jest koszenie graczy o lvl wyższy :)


dobilem do 30 i mi sie znudzila, potem juz za duzo kolesi trzeba natrzaskac :)


A nie pamiętasz ile zajęło Ci dobicie do 30 lvl??
Jestem bardzo ciekawy :)
Osobiście dobiłem 11 lvl w miesiąc...
wiem, trochę długo :)

_________________
Obrazek


21 lip 2007 9:41:36
Zobacz profil
Post 
Cóż, wolę sympatycznego, towarzystkiego, miłego, kochanego i typowo starodawnego programowo Traviana.

Na MMORPG toleruję tylko strategię budowniczą.
Ulepszanie jakichś ludzików mnie nie bawi :P
Wolę rozwijać sobie miasta i patrzeć jak nowicjusze zadają setki bezsensownych pytań na forach poświeconych Travianowi, niż zwyczajnie przejrzeć FAQ ;]

Jednak Plemiona są dla mnie za hmm... dziecinne.

I grafika mnie delikatnie mówiąc wkur...za :/


08 sie 2007 22:36:03
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
A ja zacząłem kilka dni temu zabawę w Archlord. Nie jest to może jakiś genialny pomysł ale kilka leveli już sobie nabiłem. Dla fanów MU jak znalazł.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


20 sie 2007 11:28:46
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Eudemons Online... To gra z gatunku gier... dziwnych... Niby fajne mmorpg, ale jeśli jesteście uczuleni na Pokemony, to nawet nie włączajcie... Dlaczego? Już tłumaczę... Tytułowy Eudemon to taki sympatyczny stworek, który towarzyszy nam w grze (Można mieć 2 a po wykonaniu questu 3) :D Wyglądają może niepozornie, niektóre też trochę zbyt cukierkowo... Ale są wielokrotnie silniejsze od gracza :D No i wykluwają się z jajek :D Jeśli jednak nie przeszkadza wam to, wsiąkniecie na kilka dobrych chwil :D
Gra warta uwagi :D Polecam :D


24 wrz 2007 16:18:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post 
Grałem w Maple Story parę dni, nabiłem zdaje się coś pod 30 lvl i mi się gra znudziła. Questy nie są zbyt różnorodne, zresztą nie dostajesz z nich żadnych unikalnych przedmiotów, lvle bije się wolno i strasznie nudno, interakcja z graczami to tylko rozmowa i zdaje się, że można jeszcze z nimi grać w jakąś gierke, której nazwy nie pamiętam. No i handel. Można tworzyć gildie, ale co z tego jak nie można sie naparzać między graczami?Poza tym fajny wygląd - maski, pelerynki, broń ozdobna itd. tylko dla graczy płacących. Można pograć parę dni - szczególnie przypada do gustu maniakom mangi i anime z tego co zauważyłem.
Zdecydowanie lepsza jest Tibia - grałem w nią 3 lata i prawdopodobnie byłem uzależniony. Na szczęście dzięki silnej woli ( a raczej przegranej wojnie na serwerze) wyrwałem się ze szponów nałogu i jestem wolny już od 2 lat. Nie zmienia to faktu, że Tibia jest grą bardzo grywalną - jeśli nie zniechęci Cię grafika, czy brak muzyki to rozrywka gwarantowana. Prosta mechanika gry, baardzo rozległy świat, dużo potworów, które można bić samemu lub w grupie - profesje są tak dobrze przemyślane, że uzupełniają się nawzajem. Można kupować własne domki, dekorować wedle życzenia, pokazywać swoje najlepsze przedmioty, albo nawet zarabiać na grze, sprzedając przedmioty na Allegro.
Teraz czasami pogrywam w Plemiona i Traviana, chociaż już z coraz większą niechęcią. Nudne to zdeka.


24 wrz 2007 20:28:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron