Teraz jest 28 mar 2024 16:31:17




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Nasze Gatunki Muzyczne 
Autor Wiadomość
Post 
najczęściej słucham jazzu, smooth jazzu, blusa i r&b


31 mar 2008 8:49:44
Post 
ja to najbardzie słucham . . . Reggae, Rap, Rock. . .;)


04 kwi 2008 17:55:11
Post 
osobiscie slucham kazdego gatunku, sa takie piosenki hh, ktore bardzo lubie i sa takie, ze po prostu nie da sie ich sluchac i tak jest ze wszystkimi typami. jednak tylko jeden, do ktorego nie moge sie przyczepic, ktory daje mi kopa energii na caly dzien i na kazdej imprezie, to reggae. nie ma lepszej muzy niz TO! :D


05 kwi 2008 23:40:29
Post 
Metal i rock. To jedyne, co mi sie podoba. Szczególnie takie zespoły jak Behemoth, Vader, Slipknot, KoRn, Metallica, Iron Maiden, Blach Sabbath, Queens Of The Stone Age, Led Zepplin i wiele innych. A najbardziej na świecie nienawidze tehno, bo nie widze w nim zadnego sensu.


08 kwi 2008 17:39:03
Użytkownik

Dołączył(a): 07 mar 2008 16:45:27
Posty: 40
Post 
W zasadzie trudno mi doprecyzować co słucham, bo chyba jedynie disco-polo omijam szerokim łukiem i mało ambitne techno. Nie mogę powiedzieć, że nie słucham ich zupełnie, bo do pierwszego gatunku mogę zaliczyć kolonijne dyskoteki a do drugiego choćby Prodigy.
Na pierwszym miejscu i niezmiennie oczywiście BjĂśrk, ostatnio wzbogacona dyskografią Sigur-Rós. Nie potrafię do końca określić tego stylu. Położę go więc obok chilloutu.
Rock, polski, zagraniczny. Zdarzał się nawet rosyjski ;)
Rap także, polskie produkcje na swoistego rodzaju klimat poznańskich spacerków po Jeżycach, Wildzie, czy Łazarzu, do tego oczywiście wszelakiej maści zagraniczny, szczególnie oldschool.
Nie przepadam za tym co na Vivie fruwa, jakoś tak zbyt oklepane tematy dla mnie. Może nie tyle, że ich nie lubię, co po prostu się mi osłuchują i przesłuchują zbyt intensywnie, choćby w czasie wizyty w supermarkecie.


09 kwi 2008 13:19:43
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 kwi 2008 17:15:29
Posty: 13
Lokalizacja: Z Nibylandii
Post 
Disco polo tez muzyka...co prawda ja tez za tym rodzajem muzyki nie przepadam ale przy tym to można przynajmniej "taniec towarzyski" zatańczyć. Już to widzę jakby taki taniec przy hard techno wyglądał;) A do tematu wracając to słucham tego co wpadnie mi w ucho lecz najbardziej lubię muzykę Trance i House, no może jeszcze rock i metal.

_________________
If you want to try and save me
Then take my heart don’t hate me
If you feel you can’t let go then let go
~~*~~*~~*~~


18 kwi 2008 18:27:24
Zobacz profil
Post 
Ja słucham muzyki od Pavarottiego, poprzez bluesa, reagge, blokersowych podkładów (broń boże vocal!), Black Sabbath, Motorhead, wiele wiele innych, do ostatnio najlepszego moim zdaniem gitarzysty Tommiego Emmanuella. Zapomniałem wspomnieć o Johnie Renbournie, który do spółki ze wspomnianym Tommiem kasuje wszystkich, lub prawie wszystkich, współczesnych i dawnych gitarzystów. Na potwierdzenie cudu Tommiego Emmanuella podaje link: http://www.youtube.com/watch?v=AhR04kmcSXU


19 kwi 2008 11:36:18
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2008 3:22:01
Posty: 351
Lokalizacja: Windy City
Post 
Krautrock, Zeuhl, Fusion, Artrock, Progrock/Symphonic Rock&Metal. Setki zespolow od lat siedemdziesiatych do wspolczesnosci.
Z calego swiata: od Kuby, Izrael, Koree Pld po Australie & Nowa Zelandie, cala Europe i obie Ameryki :)))
Wszedzie mozna spotkac swietna muzyke, az dziwne, ze totalnie nieznana.

_________________
Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit accipiet coronam vitae.


20 kwi 2008 6:28:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
elohim.sabaoth napisał(a):
Krautrock, Zeuhl, Fusion, Artrock, Progrock/Symphonic Rock&Metal.


Mmm... :) Uwielbiam Prog Rocka w niemal każdej postaci ;) Prog (w jakiejkolwiek odmianie) zajmuje u mnie pierwsze miejsce wśród innych gatunków :)

elohim.sabaoth napisał(a):
Wszedzie mozna spotkac swietna muzyke, az dziwne, ze totalnie nieznana.


Dokładnie. A jeżeli już znana, to niedoceniana :/

_________________
Obrazek


20 kwi 2008 7:12:54
Zobacz profil
Post 
Hm... to proste: hard rock, heavy metal, glam rock... i trochę punk.


21 kwi 2008 23:48:54
Użytkownik

Dołączył(a): 06 maja 2008 13:33:30
Posty: 34
Lokalizacja: teraz krakĂłw
Post gatunki
O muzyce, jak o gustach nie powinno się rozmawiać , ale ...
im większy wachlarz tym lepszy - lubie prawie wszystko po za miękkimi, tanimi komercyjnymi kawałkami wpychanymi nam na sile poprzez radio i tv (choć oczywiście zdarza się, że i w tym natłoku trafi się coś pięknego - promowany nie musi oznaczać kiepski - jesli wiecie o co mi chodzi)

_________________
terry pratchett, sigur ros, nikon, góry - dla nich warto żyć:)


07 maja 2008 17:26:30
Zobacz profil
Post 
hard rock i heavy metal z lat '80 to jest moje życie :) Nie pogardzę również punkiem oraz thrash metalem.


14 maja 2008 22:08:01
Post 
hm ja najbardziej lubie punk , i rock , ale slucham innej muzyki , slucham tego co mi wpadnie w ucho wiec nie mam okreslonego gatunku bo granice czlowieka ograniczaja :)
slucham kazdego po trochu , a najwiecej lubie wlasnie zespolow rockowych ich piosenki maja najwieksze przeslanie


22 maja 2008 20:10:36
Post 
Głównie rock i metal (Różne gatunki, symfoniczny metal chyba najbardziej mi się podoba), oprócz tego słucham też innych gatunków ale to przeważa.


05 cze 2008 17:53:02
Post 
ja słucham hmmm.
w zasadzie najwięcej muzyki polskiej-czasami alternatywnej, częściej rock.

może podzielimy się nickami na last.fm ?
tam każdy będzie mógł zobaczyć kto czego słucha, a także poznać coś nowego?:)


05 cze 2008 22:13:52
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron