Teraz jest 24 kwi 2024 5:21:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
InkBook- ostrzeżenie. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2020 21:47:04
Posty: 1
eCzytnik: pocketbook touch lux 4
Post Re: InkBook- ostrzeżenie.
karolkorol, kolego i co na Twojego emaila odpowiedzieli ? Mam podobny problem, chcą mi wmówić, że uszkodziłem ekran. Tylko w jaki sposób pytam. Od leżenia na stole i czytania. Chyba mam ciemną stronę mocy w oczach, albo ciśnienie w kuchni lub pokoju jest tak silne, że trzaska ekrany .....

masakra jakas .....


13 lut 2020 0:02:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lip 2019 15:27:07
Posty: 3
eCzytnik: inkBook
Post Re: InkBook- ostrzeżenie.
Odpowiedzieli tak jak można było się tego spodziewać.
1. Nie zrozumieli, kiedy napisałem "dziura w płycie głównej",że jest to ironia i wyśmianie ich projektu
2. Odesłali na youtube, żeby sobie zobaczyć że inne czytniki też mają tak zaprojektowane płyty główne.
3. Napisali że u innych ekrany też pękają.

Osobiście, ich obecnymi czytnikami nie chce mieć nic do czynienia.

Poniżej cała treść ich odpowiedzi jakby kogoś interesowała:
"Kształ płyty głównej PCB laminatu - jest nadany w fabryce orzez producenta
i nie jest to wycięta dziura - tylko tak jest zaprojektowany PCB - nei zmieściłaby sie bateria razem z laminatem
Czytnik musiałby być 2 razy grubszy
Wycięcie na baterię - jak PAn to nazywa - Stosuje : Kindle , Pocketbook, SONY, Onyx itd..zapraszam na youtube na filmiki z otwierania urządzeń.
w Pana przypadku widać że pęknięcie jest rozległe - czytnik został zmiażdżony a nie uszkodzony przez Baterię
Firmy które sztosują stelaże metalowe pod ekran - także w tych modelach klienci tłuką ekrany : np Kindle PW , Kindle 3, Onyx M92/M96 itd itd itd
Nigdzie nie widac by spuchła i powiększając swoja objetość wypchała ekran."


13 lut 2020 8:39:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 mar 2023 18:57:11
Posty: 3
eCzytnik: InkBOOK Calypso Plus
Post Re: InkBook- ostrzeżenie.
U mnie podobnie - dwa miesiące po zakupie - chyba drugie ładownie (wcześniej bardzo mało używany) - przed podłączeniem działa - rano ekran nie reaguje. Oczywiście serwis każe wysłac zdjęcie i praktycznie od razu odpowiada ze uszkodzenie mechaniczne ;-)


12 mar 2023 19:19:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 paź 2023 16:40:20
Posty: 1
Post Re: InkBook- ostrzeżenie.
Cześć, jestem w identycznej sytuacji, czytnik magicznie przestał działać po 2 miesiącach. Oczywiście odpowiedź serwisu natychmiastowa, uszkodzenie mechaniczne ekranu - koszt naprawy 600zł, jednak po kolejnych mailach i przyjęciu sprzętu do ekspertyzy już spadł do 300zł. Ewidentnie starają się naciągnąć klientów, co pokazuje plątanie się w zeznaniach. Udało się wam coś wywalczy. W tej sprawie?


23 paź 2023 16:44:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron