Teraz jest 29 mar 2024 11:15:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2016 18:00:06
Posty: 29
Post Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux 3
Cześć,

Sprawa wygląda tak, że swój czytnik pocketbook touch lux 3 z którego byłem bardzo zadowolony musiałem oddać żonie po tym jak zachęciłem ją do czytania ebooków :( :(. Aktualnie rozglądam się za czymś nowym dla mnie i wybór padł na naszego rodzimego Inkbook prime. Co sądzicie o tym czytniku? Będzie godnym następcą Pocketbooka? Kusi mnie żeby spróbować jakiegoś nowego czytnika, ale nie wiem czy warto i czy nie lepiej pozostać przy sprawdzonym sprzęcie i zakupić nowego pocketbooka.

pozdrawiam,


27 lis 2017 19:24:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux
dejmieno napisał(a):
Cześć,

Sprawa wygląda tak, że swój czytnik pocketbook touch lux 3 z którego byłem bardzo zadowolony musiałem oddać żonie po tym jak zachęciłem ją do czytania ebooków :( :(. Aktualnie rozglądam się za czymś nowym dla mnie i wybór padł na naszego rodzimego Inkbook prime. Co sądzicie o tym czytniku? Będzie godnym następcą Pocketbooka? Kusi mnie żeby spróbować jakiegoś nowego czytnika, ale nie wiem czy warto i czy nie lepiej pozostać przy sprawdzonym sprzęcie i zakupić nowego pocketbooka.

pozdrawiam,
Lepiej poczytaj o tym czytniku. Na tym forum jest o nim sporo.
Ja osobiście nigdy bym się nie zamienił na Prima a posiadam PB TL3.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


27 lis 2017 20:57:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux
Ja kupiłem biedniejszego brata Prime - InkBOOK Classic 2. Jakość wykonania i spasowania obudowy raczej poniżej przeciętnej. Pod względem stabilności działania czytnik ten przypomina pijaka zataczającego się od krawężnika do krawężnika, jest chimeryczny, ale pewnych granic nie przekroczy. Plusem jest możliwość instalowania aplikacji, minusem - ich sposób działania, w większości przypadku niedostosowany do ekranów E Ink.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


27 lis 2017 23:05:23
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2016 18:00:06
Posty: 29
Post Re: Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux
Faktycznie opnie o wiele gorsze niż w przypadku pocketbooka. Najbezpieczniej byłoby pozostać przy sprawdzonym sprzęcie jednak pokusa spróbowania nowego urządzenia jest bardzo mocna ;).

Pozostaje jeszcze Kindle paperwhite 3 lub Pocketbook touch HD. Tylko co do pocketbooka hd nie jestem pewien czy już wspiera legimi.


28 lis 2017 16:07:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux
dejmieno napisał(a):

Pozostaje jeszcze Kindle paperwhite 3 lub Pocketbook touch HD. Tylko co do pocketbooka hd nie jestem pewien czy już wspiera legimi.


Tak, wspiera: http://cyfranek.booklikes.com/post/1610 ... zielczosci

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


28 lis 2017 17:54:55
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: Inkbook prime jako nowy czytnik po pocketbook touch lux
dejmieno napisał(a):
Faktycznie opnie o wiele gorsze niż w przypadku pocketbooka. Najbezpieczniej byłoby pozostać przy sprawdzonym sprzęcie jednak pokusa spróbowania nowego urządzenia jest bardzo mocna ;).


Bądź silny. Lepiej kup jakiś poradnik o silnej woli i oprzyj się pokusie.
W ten sposób stracisz tylko ze 30 zł., natomiast w przeciwnym sporo nerwów i kilka stów.

dejmieno napisał(a):
Pozostaje jeszcze Kindle paperwhite 3 lub Pocketbook touch HD. Tylko co do pocketbooka hd nie jestem pewien czy już wspiera legimi.


To już lepszy wybór.
Ewentualnie Kindle. Sprzęt jest bdb ale tam Legimi to wersja "wczesna alfa".

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


28 lis 2017 19:16:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: