Teraz jest 28 mar 2024 15:04:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Kilka problemów początkującego 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: Kilka problemów początkującego
athame napisał(a):
W Kindle nie ma kart SD, tylko średniej jakość kości eMMC (nie jakieś topowe, ale przyzwoite). Producent oczywiście „podpisał się”, a jeśli interesuje cię faktyczna wydajność to mogę sprawdzić w swoim czytniku konkretnie po południu.


Eee... Nie ma takiej potrzeby. Wierzę Ci na słowo. No chyba, że ktoś inny byłby tym zainteresowany.

athame napisał(a):
PS. Szacunki oczywiście obarczone ogromnym błędem, ale nie całkowicie bezpodstawne – wynikają z aktywności na blogach i popularności urządzeń w serwisach aukcyjnych (w jednym i drugim przypadku nie mam na myśli polskich portali).


Trzeba jeszcze brać pod uwagę ilość sprzedanych egzemplarzy. Kindli pewnie kilkadziesiąt razy więcej zostało wyprodukowanych niż PB. Ja nie mam takich informacji więc się nie wypowiem. Jrdnak z tego co czytałem to awaryjność ich produktów to dla producentów temat tabu. I nie tyczy się to tylko producentów czytników.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


11 kwi 2017 7:21:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: