Teraz jest 28 mar 2024 23:29:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Star Wars Clone Wars 

Czy ci sie podoba Serial Clone Wars
Tak 67%  67%  [ 12 ]
Nie 33%  33%  [ 6 ]
Liczba głosów : 18

Star Wars Clone Wars 
Autor Wiadomość
Post Star Wars Clone Wars
Jest To Idealny dodatek uzupełniający fabułe pomiedzy II a III epizodem. Pokazuje wiele ciekawych scen np. jak anakin rośnie w siłe i jest bardzo podatny na gniew. Kreska serialu jest bardzo podobna jak samurai jack , stoi na całkiem wysokim poziomie.WArto!!


11 mar 2008 20:50:06
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Mi się jeszcze podobało, że był tam Kit Fisto :D Ogólnie bardzo fajne bajeczki. Połączenie wielu nowych i ciekawych wątków z łatwym i ładnym przekazem. Ciekawe jak tam Clone Wars 3D :D


11 mar 2008 20:58:21
Zobacz profil WWW
Post 
właśnie niewiem jak tam clone wars 3 D ale mysle że troche przesadzają. Uwielbiam Star wars ale to juz troche lecenie na kase wolalbym Epizod II i pół.Wiem niemożliwie:( Bardziej mnie interesują czasy starej republiki z anakinem niz nowej z lukiem.


11 mar 2008 21:04:47
Post 
W temacie tego hmm... "tworu" nie jestem ani za ani przeciw. Jest to serial dla małych dzieci, pełen absurdów, samotnych Jedi wygrywających całe bitwy, gdzie normalnego żołnierza spycha się na margines. Potęga osób władających Mocą jest przesadzona, niszczą oni całe armie. Wszystkie sceny bez Jedi uważam w tym serialu za dobrą kreskówkę, z Jedni = dno. I odcinki są za krótkie jak dla mnie :P


13 mar 2008 2:20:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Odcinki? To jest na odcinki podzielone? :D Kolega mi zgrał 20 pierwszych odcinków w 1 filmiku. Osobiście myślałem, że to wszystko to jest jeden odcinek :D Faktycznie umiejętności władania Mocą są przesadzone, ale to w końcu tylko bajki :) Pozytywni bohaterowie muszą być superbohaterami :) Ja się osobiście dobrze bawiłem oglądając to. Z tym że było to jakiś czas temu. W najbliższym czasie może ponownie je odpalę i zobaczymy, czy dalej będą mi się podobać.


13 mar 2008 11:29:53
Zobacz profil WWW
Post 
MI tam się podoba. A jak chce ktoś obejrzeć to może choćby na www.kreskowka.pl .Tam są wszysytkie epizody.

Edit by Obi: Spam. +1


01 kwi 2008 22:34:14
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
W Clone Wars 3D również jest przesada z mocami. Widać to na trailerach. Padawanka Anakina latająca po droidach, które chodzą po pionowej ścianie. W ogóle ta padawanka to jakiś niewypał, ale nie oceniajmy póki nie zobaczymy :). Może być nawet niezłe, jeżeli wszystko ładnie skleją i zapomną że nie tylko dziecki to będą oglądać. Może nie wiecie, ale to Clone Wars będzie w kinach. U nas 26 września.


01 kwi 2008 22:59:22
Zobacz profil
Post 
Bardzo dobry serial animowany , faktycznie moce przesadzone ale można zobaczyć w akcji słynnych mistrzów jedi w akcji np. Shaak Ti, Ki-Adi-Mundi i wiele innych. No i walka Asajj Ventress z Anakinem - niebywałe ;p


09 kwi 2008 0:13:56
Post 
Cóż produkcja ciekawa w końcu się doczekano kreskówki SW. Z pierwszego sezonu to najlepszy był ten odcinek na Mon Calamari. Zdecydowanie podobała mi się ostatnia seria bo była nieco dłuższa i troche ciekawiej sprawa przebiegała i w jakiś sposób tłumaczy czemu Anakin ma nową rękę. Ale mogliby dać jakieś odcinki z Securą czy Vosem. Najlepszy z pojedynków był ten kiedy Dooku szkoli Grievousa


13 kwi 2008 9:11:29
Post 
Chyba się doczekasz- Securę i Vosa widziałam na trailerach do TCW


19 kwi 2008 19:43:49
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2008 22:52:32
Posty: 119
Post 
Clone Wars widziałam dawno na CN i szczerze mówiąc nie mam ochoty do nich wracać.

Przede wszystkim odstrasza mnie kreska- nie lubię kanciastych postaci i mocnych konturów. Nie podoba mi się także forma 5 minutowych odcinków- trudno w takim czasie rozwinąć historię na tyle by przykuć uwagę widza.
Podobała mi się natomiast sama przedstawione historia i tematyka, zwłaszcza wątek dotyczący Asajj. Niestety postać ta zarówno w oryginalnym jak i polskim dubbingu miała IMHO fatalny głos- może padłam tu ofiarą własnych wyobrażeń, ale taka chrypka wydała mi się banalna. Lepszy efekt iMHO osiągnęliby przez kontrast- miękkim, dźwięcznym głosem.

_________________
To było dawno i nieprawda!


20 kwi 2008 12:48:46
Zobacz profil
Post 
Mi tam się strasznie podobał. Może i moce 'Dżedajów' są przesadzone, ale w połączeniu z groteskową kreską Tartakovskiego można to zboleć. Był to dla mnie pierwszy krok w EU, dlatego zawsze bedę miał sentyment do tej serii :)


17 maja 2008 11:23:54
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
Cały ten pomysł na kreskówkowy film jest do chrzanu :?
Jak już większość zauważyła - wszystko zostało przesadzony, zwyolbrzymione i poprzekręcane.

Ale 26 września pójdę do kina, bo to Star Wars, i w końcu coś zrobili :wink:

_________________
Obrazek


15 lip 2008 5:21:40
Zobacz profil WWW
Post 
Episode IV po raz pierwszy patrzyłem bez tłumaczenia na ogromniastej taśmie na stole-video z studium TV... To było coś!

edit by muaddib2: Fajnie powspominac, ale co to ma wspolnego z tematem? OST za OT.


16 lip 2008 17:05:48
Post 
Mi też podoba się star wars ale bardziej epizod 1,2,3 bo są nowszej produkcji i o wiele ładniej wyglądają dla mnie bardziej ciekawe są czsy starej republiki niż imperium serial sest ciekawy uzupełnia film miedzy 2 a 3 epizocie polecam każdemu


22 lip 2008 12:24:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron