Teraz jest 20 kwi 2024 16:36:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Stres na rozmowie kwalifikacyjnej 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2015 21:27:31
Posty: 41
eCzytnik: iPad + Kindle PW2
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
Czasem stres może naprawdę kogoś sparaliżować. Starałam się kilka lat temu o pracę w pewnej dużej agencji ( nie towarzyskiej). Rozmowy były prowadzone w sposób nietypowy - komisja rekrutacyjna i 3 kandydatów. Komisja oceniała, kto lepiej się sprzeda. Jedna z konkurentek wręcz ze stresu nie była w stanie poprawnie się wysłowić, o skleceniu sensownego zdania nie wspominając. Jak nie trudno zgadnąć - pracy nie dostała.


23 wrz 2015 22:17:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 sty 2014 9:04:49
Posty: 98
eCzytnik: Kindle
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
Moja rozmowa o pracę była dość luźna i swobodna. Za to koleżanka (w tej samej firmie) przeżyła najbardziej stresującą rekrutację w swoim życiu, gdzie była pytana o dosłownie wszystko. Ale na szczęście sobie poradziła.


15 gru 2015 12:21:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 wrz 2016 21:50:35
Posty: 5
eCzytnik: prestigio
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
Witam, mam bardzo podobnie mnie stres strasznie paralizuje i jestem jak w amoku:)wiele rozmow zawalilam wlasnie przez stres..trzeba sobie ciagle powtarzac ze jest sie profesjonalnym i ze ze wszystkim sobie poradzimy.Ciekawa opcja to wizualizacja-wyobrazasz sobie jak moze przebiegac rozmowa i jestes juz troche przygotowany na nia.


12 wrz 2016 22:17:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 wrz 2016 21:50:35
Posty: 5
eCzytnik: prestigio
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
Witam, najlepszym sposobem jest wizualizacja czyli wyobrazenie sobie roznych wariantow przebiegu rozmowy-wtedy poczujesz sie pewniej,bardziej przygotowana.


13 wrz 2016 18:14:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2013 16:37:00
Posty: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
eCzytnik: inkBOOK Prime, Pocketbook HD3
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
A mi za każdym razem pomagało przekonanie że nie warto się stresować bo i tak mnie nie wezmą ;) Takie podejście wywołuje u mnie kompletny luz i daję z siebie wszystko bez żadnego spięcia. Póki co świetnie to się sprawdza-wszystkie rozmowy kwalifikacyjne zakończyły się sukcesem :)

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka


13 wrz 2016 20:37:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sie 2021 12:09:00
Posty: 1
Post Re: Stres na rozmowie kwalifikacyjnej
Stres na rozmowie kwalifikacyjnej jest jak najbardziej normalny. Najważniejsze, to nauczyć się sobie z nim radzić i panować nad własnymi emocjami i mową ciała. Tutaj https://cvwork.pl/mowa-ciala-na-rozmowi ... ikacyjnej/ jest bardzo ciekawy artykuł, który przedstawia najpopularniejsze błędy w komunikacji werbalnej i niewerbalnej podczas rozmów o pracę. Polecam :)


06 sie 2021 12:16:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron