Teraz jest 28 mar 2024 23:21:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
inkBOOK Obsidian 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: inkBOOK Obsidian
Ja przestałem czytać po stwierdzeniu "made in Poland!". Tragedia.


30 paź 2015 8:02:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Obsidian
świetna recenzja - polecam ten "blog"

"co wynika z materiałów prasowych", "Producent zapewnia też", "Wprawdzie producent nie podaje dokładnego czasu pracy, ale pisze o tygodniach bez dotykania ładowarki"

Nikt go nie dotykał, nikt nie używał, już jest królem - made in Poland
Czekamy na wizyty w fabrykach i delegacje z kwiatami ...


30 paź 2015 8:06:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
Arta Tech napisał(a):
Obsidian dopiero wszedł do oferty, a przetestowanie i opisanie produktu trwa średnio od 2 do 3 tygodni.

No tak tylko do testów dostają je takie portale o których istnieniu nie wiedziałem lub raczej do jakiś szczególnie branżowych nie należą. Jeszcze tylko brakuje reklam w Pani domu i Gali:)
Rozumiem że chcecie poszerzyć grono potencjalnych odbiorców i mocną wedrzeć się na rynek zdominowany przez Kindla.
Szczerze mówiąc dwupak w postaci inkBooka i Legimi jest całkiem dobrze zgraną ofertą.
90sekund pisze że na Obsydianie jest Legimi? to już macie oficjalną legimiową certyfikację?
Oni też dostali go 2/3 tygodnie temu? Jeśli tak to ich recenzja wygląda tak jakby jednak nie mieli go w rękach a jeśli tak to króciutko. Rozumiem że rozesłanie iluś tam czytników to iluś tam portali to wyzwanie logistyczne ale zadbałbym jednak o lepszy dobór recenzentów. Szczególnie że poziom aktualnych recenzji nie jest zbyt szczegółowy i jeśli potencjalny klient po przeczytaniu takiej zajawki jak na 90s wbije nazwę produktu w google to dobrze by było gdyby mu wyskoczyła recenzja na jakimś portalu trochę bardziej obeznanym z tematem, który z nie jednego czytnika "czytał"!:)

Arta Tech napisał(a):
Twoich szpilek to już jak jeże wyglądamy ;)

:) cała przyjemność po mojej stronie.
Krytyka jest potrzebna, bez krytyki spoczywa się na laurach, brak jest czynnika motywującego do rozwoju.
Gdybyście słyszeli tylko ochy i achy to nie bylibyście w tym miejscu gdzie jesteście.


30 paź 2015 11:44:25
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK Obsidian
Aktualizacja: Obsidian do mnie już leci (nie z ArtaTechu, a z Legimi) i prawdopodobnie przed 5 listopada uda mi się go krótko przetestować wraz z nową wersją appki Legimi.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


31 paź 2015 14:36:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK Obsidian
Super


31 paź 2015 15:07:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2012 10:05:52
Posty: 13
eCzytnik: PW3, Classic 5
Post Re: inkBOOK Obsidian
Vroo napisał(a):
Parę słów o Obsidianie:
http://swiatczytnikow.pl/inkbook-obsidi ... book-onyx/

Raczej nie będę go testował, zbyt jest podobny do poprzednika.

Piszę bez żadnych złośliwości - skoro jest zbyt podobny do poprzednika to czemu poświęcasz tyle czasu np. Kindlowi? PW3 doczekał się pierwszych wrażeń i 2 z 3 części recenzji, a z tego co widzę to największą zmianą jest rozdzielczość ekranu.


05 lis 2015 14:33:11
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK Obsidian
A ja bez złośliwości odpowiadam - bo Kindle to 70 czy 80% czytników w Polsce i jest takie zapotrzebowanie. Nawet jeśli piszę, że np. PW2 i PW3 się za bardzo nie różnią, to ludzie i tak chcą wiedzieć co wybrać. W przypadku Obsidiana wybór jest o tyle prosty, że poprzedniego modelu już się za chwilę nie kupi.

A co do Obsidiana - Legimi mnie przekonało, żebym o nim napisał, więc napisałem, ale oczywiście poza wyglądem który faktycznie jest świetny rewolucji nie ma
http://swiatczytnikow.pl/czytnik-inkboo ... -wrazenia/

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


06 lis 2015 18:05:09
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Obsidian
Wcale nie aż tak krótko i na temat. Zapomniałeś dodać, że ma większą baterię ;-)


06 lis 2015 19:13:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Obsidian
Inwazja "obsydianów' rozpoczęta ;)

http://www.g-mini.ru/products/category-1/3665/


07 lis 2015 16:37:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2015 16:48:52
Posty: 16
Post Re: inkBOOK Obsidian
No można się tutaj troszkę pośmiać, to prawda. Mimo wszystko cieszę się, że wprowadzają produkty pod polskim re-brandingiem. Dlaczego? Wolę kupować u polskiego dystrybutora i do niego mieć pretensję w razie reklamacji:D Jestem bardzo sceptyczny zamawiając towar bezpośrednio z "dalekich krain". O telefonach z allegro nawet nie wspomnę. Jakby to powiedzieć: "nie ma to jak polski Obsydian" :D Ciekawi mnie co dalej wydadzą, bo na stronie szukają wykonawców/projektantów itp.
Ludzie mogą kpić z Arta Tech z takich czy innych powodów, ale szczerze? Jak nie oni, to kogo macie w Polsce więcej? Nie lubię jak Polacy hejtują Polaków, żeby sobie pohejtować Polaków. Zadepetać, zapluć, i zniszczyć. Proponuję założyć swoją firmę i pokazać co kto potrafi. Na pewno pierwszy zarobiony tysiąc złotych zainwestujecie we własną fabrykę pod Warszawą i dacie każdemu z tysiąca pracowników przeciętną krajową miażdżąc kindla na ich własnym rynku przy okazji;p


07 lis 2015 21:06:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Obsidian
Sorry, ale poczytaj trochę jak zachowuje się Twój polski dystrybutor - tu na tym forum jest wiele historii.
Jeżeli taka firma to jedyna opcja w Polsce to kupię sprzęt na ebayu prosto od Boyue ...


07 lis 2015 22:15:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2015 16:48:52
Posty: 16
Post Re: inkBOOK Obsidian
Tego akurat nie pisałem wprost do Twojego postu, tylko tak ogólnie. Fajnie, że to w wrzuciłeś bo też się pośmiałem. Więc super, bo dla takich smaczków warto zaglądać do wątków. Raczej miałem na myśli, że czasami ogólnie za dużo tutaj hejtu. Jak dystrybutor zawala to mu się należą baty, ale ostatnio czytając forum doszedłem do wniosku, że czy to Legimi, czy to Arta Tech - wszystko źle, wszystko be. Wszędzie trzeba zachować trochę umiaru:)


07 lis 2015 22:44:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Obsidian
Papachris napisał(a):
Ludzie mogą kpić z Arta Tech z takich czy innych powodów, ale szczerze? Jak nie oni, to kogo macie w Polsce więcej?


Mamy jeszcze kilku innych podobnych "polskich producentów": Manta, Lark, Kiano...

Papachris napisał(a):
Na pewno pierwszy zarobiony tysiąc złotych zainwestujecie we własną fabrykę pod Warszawą


Obstawiam, że realni użytkownicy tego forum też by tego chcieli. Ale co pozostaje, kiedy zamiast w poziom oferty, ktoś woli inwestować w agencje marketingowe/wizerunkowe/propagandowe? (hint: pytanie retoryczne)

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


08 lis 2015 10:21:43
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: inkBOOK Obsidian
^^ a jak inaczej wyobrażacie sobie rozwój firmy?
startujesz i ciach inwestujesz nie wiadomo jaki hajs na od samego początku zrobiony czytnik? Na to stać tylko kilka bardzo bogatych już firm (a i tak większość elementów jest chińska). a soft to OpenSource z dopisanymi "przeglądarkami".

Przy małym zasobie pieniędzy innej drogi rozwoju nie ma.
najpierw import, import pod własnym brandem, jakieś większe wpływanie na firmware, właśni programiści od softu i do swoich modyfikacji (gdzieś tutaj jest AT), własne projekty modyfikacji hardware, własne całościowe projekty hardware itd itd

To musi trochę zająć.

Jasne, chwalenie się że jest się producentem, kiedy jest się w połowie tej drogi raczej jest śmieszne. Tylko jak widać inni "producenci" się nie przejmują.


08 lis 2015 16:10:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: inkBOOK Obsidian
W ich przypadku inwestycje w PR i wizerunek mogą przynieść najwyższą stopę zwrotu.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


08 lis 2015 16:25:04
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron