Teraz jest 28 mar 2024 20:37:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Zepsuty czytnik 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 wrz 2013 17:20:36
Posty: 2
eCzytnik: Boox i62HD Angel Glow
Post Zepsuty czytnik
Cześć wszystkim. Jako zadowolony posiadacz i62 AG mam do was pytanie. Niedawno w wyniku nieuwagi, ktoś podparł się łokciem o mojego booxa. Oczywiście było trach i poszedł ekran. Już wiem, że naprawa wyniesie 499 zł :/. Natomiast pojawia się inne pytanie, czy to normalne, że czytnik z uszkodzonym ekranem nie włącza się (nie działa też ładowanie)? Próbowałem go uruchomić po tej katastrofie i co prawda pojawił się ekran startowy, ale nic więcej. Sam czytnik nie reaguje na próby ładowania. Czy to oznacza, że uszkodzeniu mógł ulec nie tylko ekran, ale również płyta główna? Dodam, że pęknięcie znajduje się na dole czytnika. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.


16 wrz 2013 17:28:06
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Odp: Zepsuty czytnik
Obawiam się, że nie tylko ekran został uszkodzony. Na dole czytnika jest dużo elektroniki i podzespołów. Podejrzewam, że jeżeli to 500 zł to miała być naprawa tylko ekranu, to czy nie lepiej by było wymienić czytnik na nowy.

Napisała kura pazurem z Xperii P z Tapatalk.

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


17 wrz 2013 7:21:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 wrz 2013 17:20:36
Posty: 2
eCzytnik: Boox i62HD Angel Glow
Post Re: Zepsuty czytnik
Trochę szkoda. Nawet miesiąca go nie miałem :/. Chyba faktycznie rozważę zakup nowego. Niestety, czytnik na nic nie reaguje. Jeśli ktoś ma jakieś zdanie na ten temat, to z chęcią się z nim zapoznam.


17 wrz 2013 13:21:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: