Teraz jest 29 mar 2024 2:26:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
krytyka Onyksa i ArtaTechu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: krytyka Onyksa i ArtaTechu
Ale podobno nikt się nie skarży do firmy na zły soft. Takie otrzymałem info. To jak to jest? Wszyscy narzekają a nikt do nich nie napisze na maila? To tylko ja taki sprytny?
Inna rzecz, że mimo wszystko moja interwencja nie posunęła nic do przodu. Może jak się wszyscy wezmą i zamiast tylko narzekać na forum napiszą konkretnie do firmy?
A i s*** pies te nowe wersje. Ja będę zadowolony jak mi umożliwią powrót do wersji z jaką zakupiłem swoje M92.

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


19 lip 2013 12:55:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: krytyka Onyksa i ArtaTechu
Największy bug mają z zarządzaniem energią - było to już zgłaszane - ale niewiele pomogło. Oni to przesyłają do Chińczyków a Chińczycy raz na jakiś czas "pozorują" działania.

Nie bardzo rozumiem czemu narzekacie na obecność rożnych programów do czytania książek - każdy program ma swoje wady i zalety , a możliwość korzystania z różnych możliwości jak dla mnie jest zaletą a nie wadą. Artatech - wbrew temu co sami o sobie piszą jak dla mnie nie zajmują się tworzeniem oprogramowania bazowego dla boox-ów ( to robią Chińczycy ). Oni tylko piszą dodatki typu cloud manager lub księgarnia i jakoś to działa.

Osobiście mam M92 i i62 -
- o problemach w i62 nie będę się wypowiadał ponieważ rzadko go używam i nie byłbym wiarygodny
- M92 to dla mnie głównie problemy z zarządzaniem energią - nieprawidłowym odczytywaniem statusu naładowania baterii , problemy z gubieniem ostatnio otwartych książek ( mówiąc kolokwialnie w trakcie czytania potrafi się wyłączyć z powodu wyładowaniem baterii ) .

Jak widać M92 nie ma jakichś totalnie dyskwalifikujących go problemów, ale nie wierzę w ich naprawę przez Chińczyków.

Jeśli chodzi o Artatech to muszę powiedzieć że moją cierpliwość nadszarpnęli:
- obiecując poprawki które tak na prawdę nie zależą od nich
- przy okazji updatu do I62 Expresso - wpieranie że to czymkolwiek się różni od zwykłej aktualizacji i narażanie ludzi na koszty związane z przesyłką

Zaś niezaprzeczalną zaletą jest to że jest to polski dystrybutor i oprogramowanie jest ukierunkowane na rynek polski ( to mimo wszystko u producentów / dystrybutorów gadżetów rzecz rzadko spotykana.


19 lip 2013 17:20:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 lut 2013 22:37:20
Posty: 24
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso
Post Re: krytyka Onyksa i ArtaTechu
Cytuj:
Nie bardzo rozumiem czemu narzekacie na obecność rożnych programów do czytania książek - każdy program ma swoje wady i zalety , a możliwość korzystania z różnych możliwości jak dla mnie jest zaletą a nie wadą. Artatech - wbrew temu co sami o sobie piszą jak dla mnie nie zajmują się tworzeniem oprogramowania bazowego dla boox-ów ( to robią Chińczycy ). Oni tylko piszą dodatki typu cloud manager lub księgarnia i jakoś to działa.


Dlaczego na to narzekam?
Hmm...
Może dlatego, że chciałbym, żeby teksty wyświetlały się poprawnie (kursywy, pogrubienia, bo czasem nawet tego brakuje) nie po znalezieniu odpowiedniego programu, ale w każdym programie, a najlepiej w jednym, dobrym programie. Od mnóstwa zbędnych programów mam Windowsa i Androida.


19 lip 2013 18:50:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: krytyka Onyksa i ArtaTechu
Mi akurat problem z 'zarządzaniem energią' istotnie przeszkadza. Najgorsze, że wynika on z błędnego softu, co nie powinno mieć miejsca, jeśli uwzględnimy fakt, że wyszły już kolejne aktualizacje aktualizacji.


20 lip 2013 18:51:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron