Teraz jest 06 maja 2024 6:04:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Jakiej przeglądarki używasz? 

Jakiej przeglÂądarki uÂżywasz?
Firefox 61%  61%  [ 101 ]
Opera 24%  24%  [ 40 ]
uprawiam sport extremalny (IE) 7%  7%  [ 11 ]
innej 8%  8%  [ 13 ]
Liczba głosów : 165

Jakiej przeglądarki używasz? 
Autor Wiadomość
Post 
Ja mam problem z wyświetlaniem filmików flash ale FF i tak dla mnie jest najlepszy , wole już to niż mikrosyf


13 sie 2007 16:11:07
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
A jakie konkretnie problemy? Ja nigdy nie miałem żadnych. Może nie masz zainstalowanego najnowszego flasha?


13 sie 2007 16:12:37
Zobacz profil WWW
Post 
ja jade na operze choc w 9.21 'strona szybkiego wybierania' troche mnie denerwuje. poza tym ze nieraz ma problemy z pewnymi stronami to najlepsza przegladarka pod sloncem.


13 sie 2007 16:32:05
Post 
Wracając do tych zakładek w FF. Kasowały mi się, bo często resetowałam PC, bo mi się zawieszał. W ogóle to nigdy nie wpadłam na to, żeby je eksportować ^^', nigdy nie widziałam tej opcji, ale na szczęście już ją widzę.
A co do Opery, to zainstalowałam i całkiem nieźle się prezentuje, szczególnie ciekawe są te 'gesty', które ponoć działają po zainstalowaniu odpowiedniego rozszerzenia, także w FF.
Zobaczy się jeszcze, na razie pozostaję przy Firefoxie.
Dzięki :wink:


13 sie 2007 20:45:14
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
firestarter napisał(a):
ja jade na operze choc w 9.21 'strona szybkiego wybierania' troche mnie denerwuje. poza tym ze nieraz ma problemy z pewnymi stronami to najlepsza przegladarka pod sloncem.


Jak przeszkadza, Fire, możesz wyłączyć. Jest opcja po prawej na dole - 'Ukryj stronę szybkiego wybierania'.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


13 sie 2007 21:04:22
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Lamba-da - owszem jest specjalna wtyczka do FF która wprowadza gesty do liska. Osobiście nigdy jej nie instalowałem, ponieważ nie mam pojęcia co dają te gesty :D Ktoś mnie oświeci? ;)


14 sie 2007 10:17:14
Zobacz profil WWW
Post 
Obi-One napisał(a):
A jakie konkretnie problemy? Ja nigdy nie miałem żadnych. Może nie masz zainstalowanego najnowszego flasha?

Po zainstalowaniu najnowszego Flasha w trakcie oglądania filmików FF albo sie wiesza lub w najlepszym wypadku muszę ładować film od nowa. Dlatego jak chce coś obejrzeć to po prostu to ściągam z Youtube a potem przeglądam FLVPlayerem.


14 sie 2007 13:18:06
Post 
Mori napisał(a):
firestarter napisał(a):
ja jade na operze choc w 9.21 'strona szybkiego wybierania' troche mnie denerwuje. poza tym ze nieraz ma problemy z pewnymi stronami to najlepsza przegladarka pod sloncem.


Jak przeszkadza, Fire, możesz wyłączyć. Jest opcja po prawej na dole - 'Ukryj stronę szybkiego wybierania'.


yep, to wiem ale za to nie ma wtedy listy top10 ;)


14 sie 2007 16:17:32
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2008 20:09:17
Posty: 40
Post 
lisek, jest pewna, przy sciagnieciu paru wtyczek mozna sprawic ze smiga sie z zamknietymi oczami, zawsze ja polecam :)


01 mar 2008 2:49:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 1:18:12
Posty: 22
Post 
Ja zazwyczaj używam konquerora, czasem też linksa i firefoksa.

Dlaczego konqueror - jest szybki (szybszy niż opera ale wolniejszy niż links), dobrze wyświetla strony (jako pierwsza przeglądarka przeszedł test acid2), ma wbudowaną całą masę rzeczy które w firefoksie trzeba instalować jako dodatki (np adblock, gest myszy, słownik), ma też kilka rzeczy niedostępnych gdzie indziej jak wczytywanie pluginów tylko na żądanie (można tym sposobem zlikwidować wszelkie flsze itp - jednocześnie można załadować jednym kliknięciem tylko ten który jest potrzebny), bardzo przydatny mechanizm dcop pozwalający kontrolować przeglądarkę poprzez inne programy lub skrypty/makra (szczególnie fajne jeśli się potrafi programować), dobrze się tez obsługuje ta przeglądarką samą klawiaturą bez myszki.


01 mar 2008 3:21:42
Zobacz profil
Post 
a ja lece w dualu ff i opera ... opera potrzebna mi jest w grach na skrypcie vallheru do odswiezania stron ;] a ff... otwieram to co nie dziala w operze ;]


01 mar 2008 8:45:26
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Mi tam wszystko dziala w operze :) nie wiem co za problemy macie :)

Strona startowa - jak dla mnie genialne rozwiazanie, mozna sobie wprowadzic skroty do witryn ktore czesto sie odwiedza nie trzeba miec rozwinietej zakladki ulubione, znacznie przyspiesza prace.

@Obi - Gesty myszy to cos co ulatwia latanie po necie, np klikniecie kombinacji prawy lewy - cofniecie strony, lewy prawy - nastepna strona, nacisniecie prawego przycisku myszy i pociagniecie w dół otwarcie nowej zakladki i takie pierdolki, do ktorych czlowiek sie przyzwyczaja i nie potrafi inaczej dzialac na innej przegladarce :D

_________________
Obrazek


01 mar 2008 12:17:49
Zobacz profil
Post 
Oczywistość, że Firefox'a używam.

IE owszem, służy do przeglądania internetu z Twojego komputera. No ale też na odwrót ;D


01 mar 2008 12:36:06
Użytkownik

Dołączył(a): 08 gru 2007 14:46:57
Posty: 36
Post 
Dla mnie tylko i wyłącznie Lisek. Z operą miałam ostatnio styczność gdzieś w okolicach wersji 8.0 i nie bardzo przypadła mi do gustu, teraz może byłoby inaczej, ale siła przyzwyczajenia jest chyba za duża :) Dlaczego lisek? Krótko - zestaw adblock + noscript + gesty myszy (których w operze kiedyś nie było) - bez tych trzech nie potrafię funkcjonować. No i Imacros się czasem przydaje *podgwizduje pod nosem*. A o tym, że lisek robi backup zakładek przekonałam się niedawno, jak mój kochany ojciec przypadkiem zresetował mi kompa w momencie gdy system się zamykał i właśnie zapisywał ustawienia...i całe szczęście, bo jakby te 200+ zakładek poszło na zieloną trawkę to trochę byłabym zła.
Wydaje mi się, że wszystko (albo prawie wszystko) co ma opera lisek też może mieć (łącznie z odświeżaniem, jest od tego plugin), choć przyznaję, że może działać przez to wolniej. Jeśli potrzebuję szybkości (na przykład przy niektórych przeglądarkowych gierkach gdzie jest dużo klikania a przez to częste odświeżanie stron) używam przeglądarki K-Meleon (silnik zbliżony albo i ten sam co FF)


01 mar 2008 12:36:11
Zobacz profil
Post 
Używam Opery przede wszystkim za bezpieczeństwo jakie oferuje. Wymaga przyzwyczajenia się do niej ale jak ktoś ją raz pozna to nawet foxik jest przy niej jakiś niemrawy.
No i ten szpan jak przychodzą goście a człowiek włączy sterowanie głosem he he!


01 mar 2008 12:43:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron