Teraz jest 19 kwi 2024 19:27:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
I luvv :D I hate :[ 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Co najwyżej wpadniesz w nałóg. Wyciągniemy Cię skutecznie :twisted: . Po za tym pytanie nie brzmi czy masz dzieci w planach, tylko czy masz dziewczyna? Bo pewnie kusi, Młody, co? :evil:

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


03 lis 2007 9:52:09
Zobacz profil
Post 
Ja też narazie dzieci w planach nie mam, ale ogółem to bardzo lubię dzieci. Zawsze chętnie zajmuję się potomkami znajomych :P


03 lis 2007 20:29:48
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Kiedyś się zajmowałam 4letnią córką mojej matki chrzestnej. 4dni po 8godzin. Fakt faktem zarobiłam 150zeta, ale nigdy więcej pilnowania dzieci, żadnych. Ta mała mnie wykończyła normalnie. 1.Zrozum co to od Ciebie chce. 2. Co to mówi w ogóle. 3.Co to zrobić z takim. 4. Jak to zmusić do jedzenia. I inne tego typu problemy. Mam tyle szczęścia, że od tamtej pory tylko godzinę się z tym czymś widziałam. I to nie byłam wtedy sam na sam z nią to jakoś wytrzymałam.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


03 lis 2007 23:01:11
Zobacz profil
Post 
Hehehe ja kiedyś byłem opiekunem 8 osobowej grupy chłopaków w wieku od 8 do 14 lat. Masakra - nigdy więcej :)


03 lis 2007 23:31:12
Post 
Przesadzacie :) Chyba nie macie podejścia do dzieci. Ja zajmuję się czasem 5 dziewczynkami w wieku od 3 do 10 lat. Ale to tak od czasu do czasu, a najczęściej trzyletnią Karoliną. Wyjątkowo żywiołowe dziecko :P Ale mnie się to podoba i ponoć nieźle wychodzi, sądząc bo reakcjach małej, która nie zawsze ma chęć wracać do domu :P


04 lis 2007 11:59:55
Post 
ja zajmuje się czasami 4 osobami w wieku 3-7lat.
Włączyć im telewizor i juz :P


04 lis 2007 15:19:36
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Włącz telewizor-wyłącz dzieci. W sumie świetny sposób.Tylko gorzej jak czasem trzeba z dzieckiem oglądać te bajki, a ono o wszystko pyta..., albo jeszcze gorzej! Jak zaczyna opowiadać co się dzieje na ekranie. Nie cierpię tego, nie lubię dzieci.
Wczoraj oglądałam 'Super-Nianię' i jak bym dostała takie dziecko to bym tak lała, że nawet by nie miała czasu mrugnąć okiem. To jest okropne, wiem, ale dzieci nie są na moje nerwy.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


05 lis 2007 8:19:44
Zobacz profil
Post 
Pamiętaj! Nigdy nie dyskutuj z dziećmi. Są cwane, przebiegłe i zagną Cię bez trudu. Nie wierzysz? Przeczytaj.
Oto dowód:

Przedszkolanka przechadzała się po sali obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje. Dziecko odpowiedziało:
- Rysuję Boga.
Zaskoczona nauczycielka po chwili odpowiedziała:
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda.
Nie przerywając rysowania dziewczynka odpowiedziała:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Na lekcji religii nauczyciel omawia z 5 i 6-latkami 10 Przykazań. Właśnie omówili przykazanie o szanowaniu rodziców i nauczyciel spytał:
- A czy jest jakieś przykazanie, które mówi o tym, jak traktować braci i siostry?
Mały chłopiec (najstarszy z rodzeństwa)odpowiedział:
- Nie zabijaj.


05 lis 2007 12:12:32
Post 
Jest także druga zasada : Nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem . --- Z autopsji wiem że to sie sprawdza w 100%:D


05 lis 2007 20:33:49
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
Hmm :-(

Zazwyczaj - ale nie zawsze, bo niektórym to nie przechodzi - pozycja "dziecko" jest stanem czasowym - większość dorasta.
Ale to tak NBTW.

Natomiast nie rozumiem: czy ten żart powyżej Yohasakura ma się odnosić do dzieci, czy tylko tak chciałeś zabłysnąć erudycją?
Bo jak odnosi się do dzieci, to nie wiem, czy zauważyłeś, że ty takim dzieckiem też byłeś, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Chosenone - Ciebie nikt nie pilnował, jak byłaś maluchem, nie doprowadzałaś starszych do stanu ... hmm... "piątego skupienia materii", czy też może Ty urodziłaś się od razu w wieku 17 lat?

Ej ludzie: Trochę TOLERANCJI, w tym również dla maluchów.

Chesuli


05 lis 2007 22:38:37
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
jak nic kocham papriorsy i dobrą herbatę nie ma jak piękny wieczorek z papieroskiem i herbatką z zeń-szenia

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


14 lis 2007 22:31:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2008 20:22:22
Posty: 17
Lokalizacja: :)
Post 
Ja kochm słodycze, oglądać mecze:), lato (wakacje), trampki, zakupy itd, itd, itp:)
Nienawidzę burzy, gzrybów, kokosów, braku czasu i braku pieniedzy:) i duzo innych rzeczy:)

_________________
"(...)Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza.
Noc była piękna jak sen, a śmierć,
Śmierć była jeszcze piękniejsza(...)"


13 maja 2008 15:23:55
Zobacz profil
Post 
Niech pomyślę...
:* Kocham głośną muzykę, pizze i wyjazdy w góry
:( Nienawidzę wariatów drogowych i kłamców

To tylko moje faworyty, jakby tak wymieniać to niebyłoby końca:D


13 maja 2008 17:43:38
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 12:25:11
Posty: 82
Lokalizacja: Toruù/Pas³êk
Post 
Kocham fantastykę (w każdej postaci), letnie burze, leniuchowanie. Plus parę innych rzeczy. Oraz osób.
Nienawidzę płaczu małych dzieci, strzela mnie od tego (@chesuli: wiem, też kiedyś płakałam, a syrene miałam niezłą, ale teraz jak słyszę bachora, to mam ochotę zakneblować i zamknąć w piwnicy), chamstwa, pozerstwa oraz połączenia niebieskiego z czerwonym (schiza, wiem). A jak mam zły nastrój nienawidzę wszystkiego i wszystkich. I wtedy marzę sobie o zamku na klifach, a w promieniu pięćdziesięciu kilometrów ŻADNEGO CZŁOWIEKA!

_________________
Błyskawica...
Przez pęknięty kryształ
Błyskawica..
Tronowa sala i wystrzał
Błyskawica...
Czterech jeden wezwał
Błyskawica...

Serce...
Starą krwią wieczór spurpurowiał
Serce...
Wiek bogów nikczemnie mały się stał
Serce...
Czworgu jeden oddał
Serce...


13 maja 2008 19:44:06
Zobacz profil
Post 
Kocham mange & anime oraz żelki.
Nienawidzę jak ktoś nie daje mi spokoju.
To tak w skrócie :)


13 maja 2008 21:29:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: