Teraz jest 27 kwi 2024 0:03:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Nie to raczej na pewno nie kwestia marginesow, jest raczej tak jak napisalem, jakis bug ale tez minimalna mozliwosc, ze to ja ustawilem cos zle lub samo z siebie jest zle ustawione w calibre i da sie to zmienic, ale ja do tego nie dojde sam, wazne ze w mobi wtyczka dziala, wiec pozostane przy przelaczaniu na duokana dla pdfów.

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


13 lut 2014 21:47:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 kwi 2012 15:24:10
Posty: 41
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Shimaru napisał(a):
@soulafein
Przy włączonym Cool Readerze podłączyłem czytnik do komputera. Wszystko było dobrze dopóki nie odłączyłem go od kompa (oczywiście bezpiecznie usuwając sprzęt), wtedy czytnik lekko "zwariował" ale po chwili powrócił do normalnej pracy. Możesz sprawdzić u siebie czy też takie anomalie występują czy to tylko jakiś sporadyczny przypadek, który wystąpił u mnie ?
Niestety KOReader jeszcze nie jest dostępny na K4 :(


Szczerze mówiąc miałem tak samo - włączyłem CoolReader i nieopatrznie podłączyłem do PC. A potem tak jakby właśnie "zwariował" ale po chwili wszystko było OK. Także nie polecam tego sposobu

zajeBEASTY napisał(a):
wrocilem do duokana - bardziej mi sie podoba wyswietlanie plikow i funkcjonalnosc, ma niestety 1 powazna wade dotyczaca epub jak juz pisalem wyzej

A którą wersję zainstalowałeś- stable czy najnowszą nightly build?? Bo najnowsza ma duże możliwości zmian. Chociaż czasem mnie wkurza brak wbudowanej czcionki - no ale to wersja testowa więc nowsze wersję poprawią.


13 lut 2014 22:29:28
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
kt_and_kpxtouch_20140126.33145.rtm

ta wersje mam zainstalowana - nie wiem jaka to - z tego co sie orientuje to najnowsza z 26 stycznia. Czcionka wbudowana by sie przydala, nie doczytalem jeszcze, ale czy nie da sie dowolnych czcionek wrzucic do folderow systemowych i tak to rozwiazac??

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


14 lut 2014 0:26:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2012 16:13:35
Posty: 82
eCzytnik: Kindle 4 Classic, Paperwhite 2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
^!@&(&%$$#% ... wróć na pierwszą stronę tego wątku i doczytaj.


14 lut 2014 2:08:18
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Shimaru napisał(a):
^!@&(&%$$#% ... wróć na pierwszą stronę tego wątku i doczytaj.


No tak, mozna wgrywac swoje czcionki :) Jeszcze tylko epub z przenoszeniem wyrazow poprawią i bedzie system ideał.

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


14 lut 2014 16:40:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2012 16:13:35
Posty: 82
eCzytnik: Kindle 4 Classic, Paperwhite 2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Pojawiła się nowa wersja Duokan dla Kindle Touch oraz Paperwhite.

Wersja: 2014-02-14.33334
Waga: 93.4MB
Link: http://kindleota.duokan.com/KT%20and%20KP(xTouch_2014-02-14.33334.rtm).zip
MD5: b7a2ee5e2dd66acb2ffe94bea06d5abd


14 lut 2014 21:16:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
no, pobrało mi automatycznie nowa wersje dla duokana wczoraj

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


15 lut 2014 11:44:44
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 gru 2011 13:17:53
Posty: 23
Lokalizacja: Zamość
eCzytnik: Kindle Touch nr 1 z 2011 roku
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
W Duokanie przydałby mi się słownik angielsko-polski tylko nie wiem skąd go pobrać (gotowy) lub jak przerobić (jakiś) do obsługi w Duokanie.

Odnośnie aktualizacji Duokana to najlepiej robić to przez wybranie takiej opcji w samym Duokanie. Tak jest szybciej i mniej pobiera danych niż ręczna aktualizacja - czyli pobranie całego Dukoana, i wgranie go "jakby od początku" na nowo.


15 lut 2014 14:35:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 kwi 2012 15:24:10
Posty: 41
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2
Post Re: Odp: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
zajeBEASTY napisał(a):
kt_and_kpxtouch_20140126.33145.rtm

ta wersje mam zainstalowana - nie wiem jaka to - z tego co sie orientuje to najnowsza z 26 stycznia. Czcionka wbudowana by sie przydala, nie doczytalem jeszcze, ale czy nie da sie dowolnych czcionek wrzucic do folderow systemowych i tak to rozwiazac??

Chodziło mi o wersje Koreadera - czy stable czy nightly build? Najnowsza wersja nightly ma w ustawieniach mini progress bar na dole, także może to Cię zainteresuje. Ponownie zainstalowałem tego Dukana. Wygląd ma bardzo dobry ale kiepsko obsługuje epuby.
W Korederze przynajmniej można ustawić wszystko jak się chce. I coraz więcej nowych funkcji jest dodanych. Także polecam obserwować rozwój tego softu :-)

Wysłane z mojego Grand X In przy użyciu Tapatalka


17 lut 2014 10:15:16
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 cze 2011 14:29:58
Posty: 131
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Nie zamierzam dyskutować o wyższości jednych świąt nad innymi i jednego czytnika nad innym. To jest kwestia preferencji. Ja używam Duokana, ale zaczynam mieć coraz większy apetyt na Koreadera - z opisów wygląda bardzo sympatycznie.
Natomiast co do Duokana to też da się ustawić wszystko, co się chce - polecam Podręcznik Duokana. Poza Epubem Duokan nieźle obsługuje PDF, dając nie tylko możliwość reflow, ale i ustawialne marginesy, podział strony na części itp.
Jak tylko się przekonam do instalacji tych wszystkich dodatków (Jailbreaka już mam, zostały KUA i coś tam jeszcze) to na pewno zajrzę do Koreadera...

Pozdrawiam

_________________
No rest for the wicked. But there is a little... very little... hope.


17 lut 2014 10:27:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
No ja już w epubach nie celuje - mobi a raczej azw3 ma wszystko czego potrzebuje (po krotkiej przerobce w calibre) - za to obsluga pdfów w duokanie wymiata - blyskawiczny i porzadny reflow, obcinanie marginesow, podzial strony - glowna wada kindla odpada dzieki niemu.

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


17 lut 2014 13:11:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2012 16:13:35
Posty: 82
eCzytnik: Kindle 4 Classic, Paperwhite 2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Właśnie zamówiłem KPW2 i chciałbym zapytać osoby, które już instalowały Duokana do swojego czytnika:
- w paczce, którą pobrałem znalazłem plik o nazwie: update_kpw_$(cd .. && cd .. && cd .. && cd mnt && cd us && cd DK_System && cd install && . top.sh).bin czy jest on niezbędny do instalacji Duokana czy można go pominąć ?
- ewentualnie wrzucić go wraz z pozostałymi plikami wymaganymi do instalacji czy zainstalować go w pierwszej kolejności ?
- co do Duokana to mam doświadczenie z K4 ale interesuje mnie również Koreader. Jak radzi sobie z PDF (reflow) oraz z innymi plikami (mobi, epub, RTF itp.) ? Takie krótkie porównanie na zasadzie plusów i minusów obu systemów.


19 lut 2014 10:39:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lut 2014 21:55:46
Posty: 66
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
tak wrzucasz go lacznie z folderem DKSystem bodajze, to plik instalacyjny wiec musi byc - a potem przez ustawienia dokonujesz aktualizacji, reszta jest automatyczna, duokan ma blyskawiczny reflow - koreader nie wiem, epub bez przenoszenia wyrazow tez idealnie plynny, z przenoszeniem jak pisalem sa problemy.

_________________
Poemat Boga-Człowieka:
http://www.duchprawdy.com/poemat.htm


19 lut 2014 12:02:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 kwi 2012 18:00:25
Posty: 20
eCzytnik: Kindle Touch
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
Mam prośbę do znawców. Czy może ktoś opisać sposób instalacji najnowszego DuoKana 2014 na KPW2? :) dziś dotarł do mnie i chciałbym go zainstalować. Pytanie dodatkowe - jeśli nie będę zadowolony z niego czy jest możliwość powrotu do oryginalnego oprogramowania Amazonu? :)


01 lip 2014 17:45:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 kwi 2012 18:00:25
Posty: 20
eCzytnik: Kindle Touch
Post Re: Duokan, wersja angielska, instalujemy - testujemy
OK dałem radę :D
dziękuję za pomoc ;))))


02 lip 2014 17:28:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: