Teraz jest 20 kwi 2024 7:26:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Onyx BOOX X61S 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2011 10:17:42
Posty: 31
eCzytnik: Onyx Boox X61S
Post Re: Onyx BOOX X61S
awujotka napisał(a):
Mój czytnik wrócił już z serwisu ...... Dzisiaj czas na testy z czytaniem :D

No i co tam słychać, a raczej widać?
Poprawiło się coś, albo zanosi się na poprawę?

Leszek


23 wrz 2011 13:08:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sie 2011 9:03:19
Posty: 90
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Onyx Boox i62; Kobo Aura H2O
Post Re: Onyx BOOX X61S
Doładowałam go do pełna, zasadziłam kartę, trochę pokatowałam i jak na razie jest dobrze. Moc baterii nie spadła, bawiłam się ustawieniami, odświeżeń ekranu było sporo i testuję dalej...
Najważniejsze, że się samoistnie nie wybudza ze stanu uśpienia, karta SD nie powoduje rozładowywania się niemalże w oczach, co będzie - zobaczymy.
Będę informować :lol:


23 wrz 2011 13:36:55
Zobacz profil
Post Re: Onyx BOOX X61S
Będzie poprawa. Szczegóły w wątku: Czytnik BOOX z serii X61S


26 wrz 2011 18:11:45
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sie 2011 9:03:19
Posty: 90
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Onyx Boox i62; Kobo Aura H2O
Post Re: Onyx BOOX X61S
Testów ciąg dalszy...
Wczoraj wieczorem po 6 dniach od naładowania i sporo czytania spadła jedna kreska baterii. Po północy pojawiła się znowu (czary mary? :? ), aby po pół godzinie znowu spaść. Tak więc w stosunku do tego co było - jest bardzo dobrze.
Pisałam wczoraj w drugim wątku, że zaliczyłam zwis, no ale myślę, iż to może zdarzyć się każdemu. Po prostu się zamroził na ostatnio czytanej stronie - nic nie pomagało, dopiero jak podłączyłam go do prądu - się zresetował.


Zauważone jak do tej pory zmiany w stosunku do poprzedniego stanu (sprzed serwisu):
- włożenie i trzymanie w czytniku karty SD oraz intensywne czytanie nie powodują zwiększonego zużycia baterii;
- nie wybudza się samoistnie w nocy;
- przed podłączeniem do kompa nie trzeba go już wybudzać przyciskiem, sam reaguje i od razu wykazuje połączenie USB.

Tak więc zmiana oprogramowanie jednak pomogła. Nie ukrywam, że byłam dość sceptycznie nastawiona, ale cieszę się, iż moje obawy okazały się - jak widać - bezpodstawne.


29 wrz 2011 9:47:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2011 10:17:42
Posty: 31
eCzytnik: Onyx Boox X61S
Post Re: Onyx BOOX X61S
Bardzo się cieszę, choć muszę przyznać, że u mnie objawy występują w mocno złagodzonej formie (ale może dlatego, że nie używam jak dotąd karty SD - wrzucam co mam do przeczytania, a potem usuwam przeczytane - tak więc liczba ok 1000 sztuk książek mieszczących się w pamięci podstawowej jest jak na razie dla mnie niewyobrażalna).
Mija dzisiaj 2 tygodnie od zakupu i ciągle jeszcze jedna kreska dziarsko świeci (a właściwie to nie świeci - wiecie o co chodzi :) )
Mimo to jednak czekam na opublikowanie nowego firmware'u, bo wybudzanie z uśpienia i stałe daty ostatniego czytania lekko mnie irytują.
Byłoby też fajnie, gdyby jakoś poprawiła się funkcjonalność słownika, bo jak na razie, to łatwiej mi sięgnąć na półkę (ale tu nadziei za bardzo nie widzę, bo nawet nieszczególnie wyobrażam sobie jak by to mogło bez dotyku ekranu wyglądać).
Dziękuję za info i pozdrawiam
Leszek


29 wrz 2011 13:27:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2011 18:32:51
Posty: 28
eCzytnik: onyx M90
Post Re: Onyx BOOX X61S
Robert ArtaTech napisał(a):
Będzie poprawa. Szczegóły w wątku: Czytnik BOOX z serii X61S


Czy jest szansa, że użytkownicy innych modeli (np M90) również dostaną ten nowy firmware?


30 wrz 2011 8:18:57
Zobacz profil
Post Re: Onyx BOOX X61S
marwoj napisał(a):
Czy jest szansa, że użytkownicy innych modeli (np M90) również dostaną ten nowy firmware?

Od początku istnienia czytników Onyx BOOX na rynku, producent systematycznie wprowadza nowe oprogramowanie zawierające nowe funkcje, jak również poprawki występujących błędów. Jest ono przez cały czas (od dwóch) lat doskonalone.

Z naszej strony dbamy o to, by czytniki były jak najlepiej przystosowane dla polskiego użytkownika, wprowadzając tłumaczenia interface (funkcji menu i opcji) na język polski, polską klawiaturę ekranową, poprawiając obsługę słowników, wprowadzając poprawki do obsługi plików, czy wreszcie wprowadzając polskojęzyczny syntezator mowy (TTS), czyli program IVONA do systemu.

Odpowiedź jest więc twierdząca. Będą aktualizacje oprogramowania.


04 paź 2011 14:53:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron