Teraz jest 29 mar 2024 17:09:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
wydawnictwo internetowe you-ebook beta testy 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: wydawnictwo internetowe you-ebook beta testy
beatou napisał(a):
Postanowiliśmy zrobić przedziały.. bo przy sporych objętościowo i przy bardzo krótkich publikacjach cena za stronę się nie sprawdza.

W sumie... Ma to jakiś sens. Będą jakieś wyższe przedziały niż ten, do którego wpada Przedwiośnie?

beatou napisał(a):
Właśnie w przypadku klasyki nie dajemy fragmentu bo to trochę bez sensu. Pdf jak pdf. Wiem że nie mają tylko TXT ale jest sporo samych txt.. a PDF wygląda jakby właśnie ten txt zapisali jako PDF ;) do tego zajmują często 1,6 MB gdzie u nas 200KB? Przykład - Przedwiośnie 10MB hah! Zasysajcie z takim transferem jaki oferują ;)

Hej, hej, hej. Najpierw zwracałeś uwagę, że macie wersje po korekcie, ładnie sformatowane, a teraz nie da się tego pokazać side-by-side?

beatou napisał(a):
Sprzet mamy dobry bo testowany w banku na dokumentach 98% skuteczności.

Tak, ale ja pytałem o nazwy ;)

beatou napisał(a):
Póki nie odeślą umowy nie mogę ;)

Myślałem, że macie już zakontraktowanych, tylko digitalizujecie/puszczacie przez korektę /etc.

beatou napisał(a):
Uściślę wypowiedź ;) Chodziło o konkurencję elektroniczną ;) papierowe oczywiście!

To trzeba było tak od razu :P Kell właśnie o wydawnictwach papierowych, które w wersji e- jeszcze się nie sprzedają, mówił. Czyli, nie wiem, jakby taki FS chciał, to moglibyście współpracować? Czy w takim wypadku Pilipiuk w necie byłby możliwy tylko pod szyldem 'You-ebook', a nie 'FS'?

beatou napisał(a):
haha proszę Cię :D Jesteś gorszy niż ja w sprawdzaniu ludzi przez neta :P Tak to jest blok ;) a firma jest internetowa głownie ;) raczej nie spodziewamy się gości ;) a nawet jeśli to nie w ww. miejscu ;)

No nie wiem, dla mnie to w miarę normalna procedura weryfikacji firmy. Na razie ciągle pozostajecie "w organizacji" - czyli, jeśli dobrze zrozumiałem przepisy, nie macie wpisu w KRSie - bo gdyby był numer z KRSu, to pewnie i jego bym zweryfikował. Pewnie za 3-4 miesiące będę mógł sobie to wszystko sam wyszukać na http://krs.cors.gov.pl/

beatou napisał(a):
część narysowałem a druga część jest z serwisów typu stock. Nie ma mowy o żadnych nielegalach ;) Firma to nie żarty.

Udowodnić, że wcale tak nie musi być? Jestem przekonany, że rendery w tej reklamie nie zostały kupione. Nie mam w tej chwili zdjęć pod ręką, ale widziałem też mnóstwo reklam firm zajmujących się tuningiem, gdzie w tle były zdjęcia z neta - z normalnymi copyrightami... Podchodzę więc nieufnie do wszystkiego, co wygląda na popularny obrazek.

beatou napisał(a):
dzięki ;) nie chciałem spamować ;)

Zdaję sobie z tego sprawę i doceniam to, naprawdę.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


03 wrz 2009 16:17:06
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2009 12:41:30
Posty: 14
Lokalizacja: Trójmiasto
Post Re: wydawnictwo internetowe you-ebook beta testy
1.Pewnie że będą ;) ale tylko w przypadku nowych pozycji. Klasyka nie powinna przekroczyć tej sumy.

2.Może jak będziemy mieli ich znacznie więcej powrzucanych. Teraz priorytetem są nowi autorzy.

3.A ja nie muszę odpowiadać :) sprzęt na nasze potrzeby daje radę :)

4.Korekta jest tworzona jednocześnie z wysyłaniem umowy. Każdy autor chce przeczytać umowe z zoną, prawnikami i kotem stefanem i trochę to trwa ;]

5. W wypadku wydawania pod naszym szyldem z np. wydawnictwa F.S. byłyby dwa loga. Tak samo jak w przypadku tłumaczeń z zagranicy.

6. Pewnie ze będziesz mógł :) czekamy na krs. Niestety w naszym posranym kraju trochę to trwa.. i niestety blokuje podpięcie płatności i wystawianie faktur.. no ale tu jest Polska.. Numery będą podane jak je dostaniemy. Takie są wymogi.

7. Pewnie że wiem że tak nie musi być :) ale wolę dmuchać na zimne :) Jestem grafikiem i nie mam problemu z kreacją takich rzeczy więc po co kraść od innych? Nigdzie nam się nie spieszyło. Serwis powstawał 1,5 roku

8. No i super ;)

_________________
"All art is quite useless" [Oscar Wilde]


11 wrz 2009 9:39:45
Zobacz profil YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron