Teraz jest 16 kwi 2024 11:33:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Star Wars 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 11:29:36
Posty: 8
Lokalizacja: z Polski
Post Star Wars
Co sądzicie o komiksach z tej serii, nie tylko po polsku. Ciekawa jest seria z okresu Starej Republiki z czasów które sie dzieją w grze Knights of the Old Republic.


06 mar 2008 13:20:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 22:16:12
Posty: 36
Post 
Też lubię KotoRa - mam od 0 do 6 numeru i jak narazie jest bardzo dobrze. Dobrze przedstawieni są bohaterowie, szczególnie Zayne Carric, nie jest on takim zwykłym Jedi. Fajna jest też Jarael. Jednak jeśli ktoś chce dopiero zacząć, warto wpierw przeczytać Handbooka, dobrze wprowadza w fabułę. Oprócz mojego ulubionego Legacy- Claws of the Dragon mam jeszcze Rupublikę, ale tylko tą o wojnach klonów ta starsza mnie nudzi.

_________________
Obrazek


06 mar 2008 17:14:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 11:29:36
Posty: 8
Lokalizacja: z Polski
Post 
master1138 napisał(a):
Też lubię KotoRa - mam od 0 do 6 numeru i jak narazie jest bardzo dobrze. Dobrze przedstawieni są bohaterowie, szczególnie Zayne Carric, nie jest on takim zwykłym Jedi. Fajna jest też Jarael.


A masz je w formie elektronicznej :?:


06 mar 2008 18:53:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 wrz 2007 14:19:41
Posty: 23
Lokalizacja: z miasta
Post 
Ja ze star warsów komiksowych to pamiętam głównie serię Obsesja o dalszych przygodach Asaj Ventress - w ogóle na początku nie wiedziałem co się dzieje bo myślałem że Asaj zginęła w walce z Anakinem w jednym z odcinków Wojen Klonów, ale później przeczytałem książki z nowej ery i okazało się że ta pani ciągle zyje :D polecam tą serię bo jestem dość ciekawa


06 mar 2008 23:06:05
Zobacz profil
Post 
Bardzo lubię komiksy Star Wars. Szkoda, że nie wychodzą w Polsce, bo przez to fani są w większości zmuszeniu czytać skany.


07 mar 2008 17:31:56
Post 
Znaczy jak ja ostatnim razem byłem w Empiku to widziałem kilka chapterów.
Dla mnie najlepszą z serii jest obsesja. Poznajemy tam wielu drugoplanowych bohaterów.


08 mar 2008 16:22:50
Post 
Yamcha napisał(a):
Znaczy jak ja ostatnim razem byłem w Empiku to widziałem kilka chapterów.
Dla mnie najlepszą z serii jest obsesja. Poznajemy tam wielu drugoplanowych bohaterów.


Jak chcesz drugoplanowych bohaterów to sobie np.republiki poczytaj.


robikon napisał(a):
A masz je w formie elektronicznej?


Jak szukasz skanów to jest taka strona http://www.swtimeline.ru tylko, że ta stronka jest po rosyjsku mi ostatnio nie działa :cry:

A tutaj masz linki do komiksów na rapedshare też sporo.


Ostatnio edytowano 10 mar 2008 20:13:08 przez Konto usuniete, łącznie edytowano 1 raz



09 mar 2008 8:51:18
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 11:29:36
Posty: 8
Lokalizacja: z Polski
Post 
Thx.
Strona po rosyjsku działa, a ten link na rapidzie robi wrażenie :)


09 mar 2008 18:16:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2007 12:40:38
Posty: 57
Lokalizacja: z nieznanego miasta
Post 
Polecam serie Dark Times: Path to Nowhere. Opowieść jest dorosła i ostra i bardzo klimatyczna. Historia ma dwa główne wątki:
-Historia Dass Jennira oraz drugą jego przyjaciela Bomo Greenbark, którzy próbuja odnaleźć rodzinę Boma, która została sprzedana do niewoli.
-Historia Vadera, który próbuje odnaleźć siebie w nowej roli, zaakceptować to co się stało. Ten wątek nie wnosi wiele ale jest klimatyczny.

_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Obrazek


11 mar 2008 0:39:39
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 11:29:36
Posty: 8
Lokalizacja: z Polski
Post 
Ma powstać dział Komiksy więc może wtedy damy wrzutki. Pozostaje tylko problem czy ma być po polsku czy może być także po angielsku.


11 mar 2008 8:25:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
robikon napisał(a):
Ma powstać dział Komiksy więc może wtedy damy wrzutki. Pozostaje tylko problem czy ma być po polsku czy może być także po angielsku.


Będą tam obowiązywały takie same zasady, jak w reszcie biblioteki. Wersja językowa nie ma znaczenia (może być nawet Papiamento, o ile ktoś będzie chciał się nauczyć tego języka aby przeczytać jakąś książkę). Przy linku trzeba tylko zaznaczyć, czy link jest do wersji polskiej, angielskiej, rosyjskiej czy eskimoskiej. ;)


11 mar 2008 10:54:49
Zobacz profil WWW
Post 
Oszust, te pliki na rapidshare mają jakieś dziwne rozszerzenia. Jak można odczytać taki format?

------------------ Dodano: Dzisiaj o 10:04:57 ------------------
Oszust, te pliki na rapidshare mają jakieś dziwne rozszerzenia. Jak można odczytać taki format? A pomysł umieszczenia komiksów w bibliotece gorąco popieram!


12 mar 2008 11:04:57
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2007 12:40:38
Posty: 57
Lokalizacja: z nieznanego miasta
Post 
Chyba chodzi o rozszerzenie .cbr ?:?: Są dwie metody, pierwsza ściągasz specjalny program, druga używasz Winrara lub Winzipa :!: i wypakowujesz archiwum.

_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Obrazek


12 mar 2008 12:44:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2007 0:22:26
Posty: 23
Lokalizacja: ŁDZ - MIASTO CUDÓW
Post 
@cashtan8888: google nie boli

_________________
2 miejsce w konkursie eKsiążek... nagroda otrzymana i przeczytana :D


13 mar 2008 10:05:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Chcesz czytać komiksy, a nie znasz formatu .cbr? Najlepiej użyć CDisplay do czytania. No i jak Pierek stwierdził - Google nie boli.


13 mar 2008 11:23:57
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron