Teraz jest 23 kwi 2024 16:30:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Wybór dużego eCzytnika 9" 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 paź 2009 21:55:04
Posty: 167
eCzytnik: tablet
Post Re: Wybór dużego eCzytnika 9"
t3d napisał(a):
Poszukaj na forum. Kupienie ireksa potrafi zohydzić eczytniki na resztę życia. Potrafi zmieniać stronę kilka minut, zacina się i trzeba go ładować niemal non stop.
Jestem posiadaczem tego czytnika i widzę tylko jeden problem. Mimo upływu lat nie wyszło jeszcze nic co by było wyraźnie lepsze od DR1000s. Czekam od kilkudziesięciu miesięcy. Zapłaciłbym każde pieniądze za lepszy czytnik ale nie chcę ich wydawać na coś co będzie lepsze pod jednym względem a gorsze pod innym (a takie są to obecnie niestety propozycje).

W tej chwili czekam na Booxa M90. Jeśli poprawią duże niedociągnięcia widoczne w filmach reklamowych to jest szansa, że wreszcie się na coś skuszę. A jeśli nie to pozostanie czekanie dalej.


25 maja 2011 14:35:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Wybór dużego eCzytnika 9"
O jakich niedociagnięciach w przypadku M90 piszesz?


25 maja 2011 15:03:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 paź 2009 21:55:04
Posty: 167
eCzytnik: tablet
Post Re: Wybór dużego eCzytnika 9"
Pisałem już w dziale Onyxa. Przede wszystkim wolne zmienianie stron w pdf-ach (toż to nawet ten "beznadziejny" irex zmienia dużo szybciej) - tu jednak nie przesądzam bo materiał filmowy był krótki - ale tak to niestety wyglądało. Natomiast opóźnienie przy robieniu notatek jest wręcz kolosalne w porównaniu z DR1000s. Myślałem, że to jakiś żart. Niestety nie. Najpierw piszesz, potem idziesz zrobić sobie kawę i ją wypić i dopiero wtedy pojawia się tekst ;) Jeśli coś takiego wypuszczą jako finalny produkt to na pewno nie kupię. Będę natomiast obserwował bo, w przeciwieństwie do iRexa, jest duża szansa na popremierowy rozwój oprogramowania. I to co dzisiaj jest słabe w przyszłości może być do przyjęcia. Tu jednak czas będzie działał na niekorzyść Onyxa albowiem już jesienią pojawią się pewnie ciekawsze propozycje jeśli chodzi o sprzęt.


25 maja 2011 18:53:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron