Teraz jest 07 maja 2024 13:48:32




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pierwszy czytnik 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2013 10:23:58
Posty: 46
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Pierwszy czytnik
Jeśli ma być tylko do czytania książek i to tylko w dobrym świetle to kindle classic jest ok. Jeśli natomiast czytanie ma być też czasem w nieco gorszych warunkach oświetleniowych to wtedy paperwhite.


26 mar 2013 22:54:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 mar 2013 13:23:42
Posty: 7
Post Re: Pierwszy czytnik
exec napisał(a):
Jeśli ma być tylko do czytania książek i to tylko w dobrym świetle to kindle classic jest ok. Jeśli natomiast czytanie ma być też czasem w nieco gorszych warunkach oświetleniowych to wtedy paperwhite.


No właśnie, dochodzi jeszcze sprawa lampki i etui. Nie chcę pisać już w innym wątku, więc tu zapytam. Czy warto kupić oryginalne etui z lampką do Kindle Classic? (http://www.amazon.com/gp/product/B004SD ... _Lite_popT) Przyznam, że rozwiązanie bardzo mi się podoba, niestety cena już mniej ;) Warte swojej ceny? Jak się sprawuje przy słabym lub braku oświetlenia? Czytałem gdzieś, że bateria też to mocno odczuwa


28 mar 2013 13:55:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2013 10:23:58
Posty: 46
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Pierwszy czytnik
Kupować kindle classic i do tego jakieś etui z lampką zamiast kupić po prostu kindle paperwhite?? Bez sensu...


30 mar 2013 23:56:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 wrz 2012 11:43:45
Posty: 57
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle Classic (black)
Post Re: Pierwszy czytnik
czemu?
nie każdy lubi ekran dotykowy...
no i Kindle classic ma przyciski po bokach ekranu (dla niektórych to olbrzymia zaleta - np. dla mnie)


31 mar 2013 10:42:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2013 10:23:58
Posty: 46
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Pierwszy czytnik
adasko1984 napisał(a):
czemu?
nie każdy lubi ekran dotykowy...
no i Kindle classic ma przyciski po bokach ekranu (dla niektórych to olbrzymia zaleta - np. dla mnie)

O tym czy czytnik jest dobry czy nie decyduje głównie ekran, a ten w paperwhite jest sto razy lepszy. Reszta (czyli np. kwestia sposobu przerzucania stron) to kwestie poboczne. Dla przykładu: co z tego, że mój kindle classic ma super wygodne przyciski do przerzucania stron, skoro często leży nieużywany, bo żeby go czytać trzeba mieć tak dobrego oświetlenia, którego zazwyczaj w domu nie mam. Muszę np w dzień siedzieć zwrócony tyłem do okna, a w nocy mieć dedykowane oświetlenie do kindla bo inaczej nie da rady. Z papierową książką takich problemów nie ma (dużo lepszy kontrast zwykłego papieru).


03 kwi 2013 16:25:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron