Teraz jest 29 mar 2024 13:35:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Michaela Gerbera - Seria "Barry Trotter" 
Autor Wiadomość
Post 
przeczytałam książkę do połowy i dalej po prostu nie byłam w stanie jej przeczytać bo przy niej usypiałam, książkę tego samego Autora opowieści z blarni przeczytałam ale nie była ani fajna ani wciągająca, sumie i barry i blarnia to jedne z najgorszych książek po które sięgnęłam , moim zdaniem te książki są po to aby zarobiły a nie wciągnęły......


22 mar 2008 21:35:47
Post 
kwestia gustu. jednym się spodoba, drugim nie. mnie rozbawiła i się podobała i kiedyś jak będę miał więcej czasu to na pewno przeczytam po raz drugi.

EDIT by Chesuli: Dobrze by było, gdybyś przeczytał drugi raz zanim napisałeś tego posta, bo może miałbyś co istotnego do napisania - a nie to "pustosłowie", truizmy i komunały, które nam powyżej przedstawiłeś.
Rada: jak nie masz nic do napisania w danym temacie, to w nim nie pisz, bo inaczej skończy się tak jak teraz, czyli + 1 ostrzeżeniem.


23 mar 2008 0:08:47
Post 
Te książki są takim sposobem podpięcia się pod sukces Pottera i zarobienia kilku groszy. Autor usiłuje wyśmiać całą otoczkę marketingową HP, ale robi to w sposób nieudolny, bardzo naiwny. W całej książce (przeczytałem tylko pierwszą) autor posługuje się kiepskim humorem i to naprawdę kiepskim, takim z samego dna. Nie polecam tej książki.


23 mar 2008 15:33:45
Post 
Również jej nie polecam. Gość chciał zarobić podpinając się pod sławę HP, ale mu nie wyszło z pisaniem :P


//EDIT by Kell
+ 1 ost za:
SPAM//


23 mar 2008 21:39:07
Post 
A ja jednak uważam że to nawet fajna książka do przeczytania:) w trakcie czytania pierwszej książki z serii o Barrym Trotterze śmiałam się z pomysłowości parodii autora i zmian jakie zastosował. Moim zdaniem jest to parodia na dobrym poziomie, w końcu osiągnęła duży sukces;)


24 mar 2008 19:55:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron