Teraz jest 28 kwi 2024 19:52:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Książki poprawiające nastrój 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2012 10:39:34
Posty: 30
eCzytnik: kindle
Post Re: Książki poprawiające nastrój
Książki Philippy Gregory - historia Anglii widziana oczami kobiet, w różnych tomach czasem podobny okres widziany przez kobiety z różnych stron konfliktu Yorków i Lancasterow: Władczyni rzek, Biała królowa, Czerwona królowa, Córka twórcy królów, Biała księżniczka, Wieczna księżniczka.

Bardzo przyjemnie przenieść się do innych czasów i zobaczyć jak to wtedy wyglądało.
https://www.ibuk.pl/katalog/427/literatura-piekna.html

Spory wybór jest na ibuk


25 sty 2022 10:17:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2022 1:53:36
Posty: 24
eCzytnik: Wersja papierowa
Post Re: Książki poprawiające nastrój
W zasadzie każda książka dotycząca filozofii, za wyjątkiem Schopenhauera i Platona, ten drugi irytuje mnie swoim laniem wody.
Wiatr w żagle zawsze poprawia mi humor


05 lut 2022 3:58:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2022 11:06:38
Posty: 1
eCzytnik: Kindle
Post Re: Książki poprawiające nastrój
Jeśli chodzi o filozofię to osobiście preferuję stoików, ich poglądy potrafią poprawić nastrój i zmotywować do działania. Poza tym co do takich pozytywnych książek to różnego rodzaju satyry, są naprawdę dobrym pomysłem (szczególnie te, które lekko się czyta). Nasi rodzimi autorzy oferują tego typu powieści, które z całą pewnością potrafią przypaść do gustu ;) Zresztą często sprawdzam po prostu w internetowych księgarniach nowe tytuły i znajduję kolejne ciekawe pozycje, które potrafią poprawić humor. Choć najlepiej korzystać też z kodów rabatowych, żeby nie wydać zbyt wiele na książki, jak choćby https://www.wydawajdobrze.com/kody-raba ... y/bookbook choć każdy z pewnością znajdzie jakąś dobrą stronę z takimi rzeczami dla siebie.


29 lip 2022 23:56:55
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2022 16:56:46
Posty: 15
Post Re: Książki poprawiające nastrój
Ja na poprawę humoru sięgam po zazwyczaj książki z półki kryminału przeplatanego z czarnym humorem. W sumie jak narazie natrafiłem na taką jedną dobrą pozycje w tym gatunku - Niespokojni ludzie. Niby trochę miała smutnych a raczej wzruszających momentów, ale humor dopisywał mi jak ją czytałem, 9/10

_________________
Cygantura


23 lis 2022 14:31:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2022 16:07:56
Posty: 15
Post Re: Książki poprawiające nastrój
Zawsze książki Tolkiena poprawiają mi nastrój, bo z łatwością mogę się przenieść do tamtego świata Środziemia i jakby wszystko problemy jak ręką odjął.


10 gru 2022 14:05:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: