Teraz jest 19 kwi 2024 14:47:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Wieści z krainy Amazona - komentarze 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Wieści z krainy Amazona - komentarze
Zapraszamy do komentowania naszego nowego artykułu - Wieści z krainy Amazona, czyli co słychać u producenta "Kundelka".

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2010 11:07:09
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 20 wrz 2010 14:51:51
Posty: 47
eCzytnik: Kindle
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Jestem użytkownikiem Kindle 3 i to właśnie jego połączenie z Amazonem stanowi o jego atrakcyjności... Klik na kompie i w czytniku po sekundzie mam książkę. Pobieranie próbek, genialna łatwość zapłaty - polskie rozwiązania są lata świetlne z tyłu..
Dopóki np autoryzacja płatności nie będzie się odbywać tak jak w Amazonie (jednym kliknięciem) - dotąd elektroniczne płatności - nie tylko w księgarniach - będą atrakcyjne tylko dla części potencjalnych klientów... Kindle - a właściwie AMAZON - rządzi i dyktuje rozwiązania...


01 paź 2010 12:19:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lip 2007 18:34:53
Posty: 26
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: Kindle 3 Wi-Fi
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Przeglądając ten artykuł zainteresowałem się grami słownymi które można dostać na kindle, jednak przeglądanie jest o tyle utrudnione że nie ma, albo ja nie widzę, jakiegoś łatwego wyłapania wszystkich darmowych aplikacji. Dział "Top 100 Free" zawiera tylko 4 pozycji (chyba że tylko tyle ich na razie jest).


01 paź 2010 14:57:03
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Stawiam, że jest ich tylko tyle, a nie, że są gdzieś poukrywane, bo tego akurat Amazon nie robi.

Swoją drogą, zapomniałem wspomnieć o tym, że w Stanach Kindle są oferowane również w sklepach stacjonarnych - Staples, Target, prawdopodobnie Best Buy też będzie je miał. To wszystko ma spore znaczenie, bo przecież nie tylko my tu w kraju wolimy sobie najpierw sprzęt samemu potestować, zanim wydamy na niego pieniądze. No, i to jednak będzie pewnie świetnym miejscem przy okazji szału zakupów przedświątecznych...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2010 15:33:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 cze 2010 12:08:10
Posty: 126
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2, Onyx Boox M92
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Drobne uściślenie: Scrabble na Kindle nie pozwala NAM na zabawę, bo aplikacje (te prawdziwe) na Kindle są teraz dostępne tylko dla klientów ze Stanów.


01 paź 2010 19:15:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010 21:23:09
Posty: 250
Lokalizacja: Olsztyn
eCzytnik: eClicto + Kindle
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Nie wiem czemu, ale jakoś wolę grać na urządzeniach z kolorowym ekranem.
Nie zaprzeczę, że obecnie ekrany e-ink działają i wiele szybciej, ale jeszcze nie osiągnęły poziomu LCD.


04 paź 2010 13:01:38
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2010 21:12:11
Posty: 137
eCzytnik: był eClicto - jest Kindle 3 :)
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Hehe, po to jest czytnik, aby na nim czytać, więc jak mam wolną chwilę, to na nim czytam a nie gram ;)


04 paź 2010 13:32:21
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2010 15:50:11
Posty: 523
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Paperwhite, iPhone 5
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Nie potrzebuje gier na Kindle. Jak już gdzieś pisałem, po to kupilem Kindle, żeby w czasie czytania nic mnie nie rozpraszało i nie kusiło mnie klikać, pykać, grać i fikać


04 paź 2010 13:44:41
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Wieści z krainy Amazona - komentarze
Też jestem sceptyczny jeśli chodzi o gry. No niby można, szczególnie w takie niedynamiczne :) ale jednocześnie przyciera się wizerunek Kindle jako urządzenia przede wszystkim do czytania. Z tabletami i tak nie ma się co ścigać.

Byłyby fajne aplikacje, które pomagałyby w czytaniu, albo zarządzaniu notatkami. Np. hitem dla mnie byłyby wersje SuperMemo czy Evernote na Kindle.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


04 paź 2010 13:48:50
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron