Teraz jest 19 kwi 2024 15:55:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Reeves-Stevens Judith 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post Reeves-Stevens Judith
"Icefire znaczy zagłada" to bardzo dobry thriller, który już na wstępie polecam.
Terroryści zdobywają sześć głowic nuklearnych, gromadzą je na Antarktydzie. Co z nimi zrobią? Plan jest dziwny, lecz złowieszczo realny. Odpowiednio rozmieszczone i zdetonowane mogą spowodować oderwanie się i osunięcie do wody, lodowca szelfowego - Ross Ice Shelf. Jakie mogą być konsekwencje? Fala o wysokości 450 metrów i prędkości ponad 800 km/h. Zniszczy ona Hawaje, Los Angeles, Japonię, zaleje wszystko na swej drodze.
Czy Mitch Webber i Cory Rey zdołają zapobiec katastrofie?
"Icefire znaczy zagłada" to znakomita, interesująca lektura akcji i grozy.


20 kwi 2008 13:27:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2008 13:26:17
Posty: 128
Post 
" Są wśród nas" to znakomity thriller sf autorstwa Reeves-Stevens Judith & Reeves-Stevens Garfield. Przeczytałem sporo książek i obejrzałam sporo horrorów, ale za każdym razem jak czytałem ta książkę, to miałem koszmary nocne ! Znakomicie oddana atmosfera zagrożenia i przerażenia, przed czymś nieokreślonym, czym okazują się Obcy porywający ludzi. Oczywiście nikt nie wierzy w Obcych, to z pewnością są działania jakiejś supertajnej agencji rządowej wyposażonej w nowoczesną broń. Tymczasem, pewni ludzie znikają lub umierają a ludzkie technologie są bezradne wobec obcej. Nie można się przed nimi ukryć, nie można użyć przeciwko nim broni. Na szczęście Obcy też mają frakcje. To chyba ta kombinacja niezłego pomysłu i oddającego emocje opisu, powodowała u mnie przyśpieszone bicie serca. A naprawdę jestem dojrzałym czytelnikiem. Nie polecam nikomu zbyt wrażliwemu, ani komuś, kto nie będzie mógł szybko skończyć książki. Mocna rzecz ! Najbardziej określiłbym to jako horror 21 wieku ( mimo iz napisany w wieku 20) , by nie kojarzyło się to nikomu z wampirami, zombie i złymi duchami.


23 maja 2008 11:58:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: