Teraz jest 24 kwi 2024 10:08:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Catherine Coulter 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post Catherine Coulter
"Cel", "Grota śmierci", "Gwiazda północy", "Pieśń ognia ", "Na krawędzi", "Płomień nocy", to niektóre bardziej znane książki tej autorki. Co sądzicie o jej książkach?
"Cel" - Catherine Coulter, to pasjonujący thriller z 1998 r. Jest to jedna z książek z serii FBI. Ja osobiście przeczytałem jeszcze "Miasteczko Cove".
Główny bohater "Celu", znany prawnik, Ramsey Hunt, mieszka w małej chacie w Górach Skalistych. Spokój tego uroczyska zostaje zburzony, kiedy znajduje w lesie nieprzytomną dziewczynkę. Wkrótce w pobliżu pojawia się jej matka, która początkowo bierze Ramseya za porywacza oraz ścigający ją i dziecko, zabójcy. Muszą uciekać.
Kto za tym stoi? Czy zlecił to mocno zadłużony ojciec, czy dziadek dziewczynki - boss podziemnego Chicago? Czy wspólne przeżycia połączą Ramseya Hunta, dziecko i jej matkę na całe życie, czy staną się rodziną?
Ciekawa, trzymająca w napięciu, książka. Polecam.


14 kwi 2008 20:14:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2008 18:00:18
Posty: 32
Post 
W tym momencie niektórych pewnie zastanawia, co C. Coulter robi w temacie o thrillerach. Otóż, oprócz romansów napisała całkiem udany, moim zdaniem, cykl thrillerów FBI. W Polsce wydano kilka części. Całość łączy para agentów FBI Lacey Sherlock i Savich Dillon, którzy choć tylko w Labiryncie są głównymi bohaterami, to pojawiają się także w kolejnych częściach i pomagają swoim znajomym czy przyjaciołom rozwiązywać trudne, często zawikłane, kryminalne, (bywało nawet, że paranormalne) zagadki. Każda książka przynosi coś nowego i przenosi w rozmaite miejsca, a to do szpitala psychiatrycznego, a to do amazońskiej dżungli czy też do tajemniczego miasteczka, gdzie znikają ludzie. Naprawdę warto poczytać.

_________________
Wolter: Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale do śmierci będę bronił twojego prawa do wypowiadania tego, co myślisz.


07 maja 2008 18:52:25
Zobacz profil
Post 
Witam, lubie ksiazki Catherine Coulter, bo sa przyjemne i wciagajace, takie idealne do kawki wieczorem lub poczytania w autobusie do pracy;). Czytalam pare ksiazek z tej serii i napewno jezeli nastepna trafi mi w rece to ja przeczytam. Bardzo lubie serie ksiazkowe, w ktoryc h przeplata sie jeden i ten sam bohater. Sa to ksiazki do ktorych raczej nie powracam ale mam przyjemnosc z czytania ich. Dla milosnikow mocniejszych wrazen polecalabym Alex Kava.


28 lip 2008 10:03:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: