Teraz jest 29 mar 2024 10:56:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2011 17:44:23
Posty: 3
eCzytnik: sont t1
Post Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions
Witam wszystkich, jestem tu nowa i mam pytanie, na które wierzę, że w tak profesjonalnym gronie znajdę odpowiedź :) . dostałam w prezencie Sony PRS T1 i mam ogromny problem z chronionymi plikami epub. Kupiłam w empiku kilka książek, zainstalowałam na kompie Adobe Digital Editions i mogę je teraz odczytywać, ale właśnie tylko na kompie. niestety, wbrew opisom na różnych stronach, program Adobe digital editions nie rozpoznaje automatycznie podłączonego do kompa czytnika i nie chce go autoryzować.... Po fizycznym przeniesieniu plików do czytnika, te ich nie widzi. sprawdziłam, że na czytniku zainstalowany jest Adobe reader mobile i nie mam problemów z czytaiem zwykłych plików epub. czy jest jakakolwiek szansa, żeby te pliki (rozszerzenie acsm) dało się odczytać na Sony T1? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.


29 lis 2011 19:15:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 cze 2008 17:42:04
Posty: 52
eCzytnik: Sony prs-505
Post Re: Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions
witaj

można to zrobić w sposób nieoficjalny : zainstalować calibre i plugin do ściągania DRM
lub oficjalny za pomocą programu Sony Ebook Library /nie pamiętam tylko czy dodawał automatycznie po podłączeniu czytnika czy trzeba było wybrać dodanie z menu/


pozdrawiam
rufi


29 lis 2011 20:45:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2011 17:44:23
Posty: 3
eCzytnik: sont t1
Post Re: Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions
wielkie dzięki za odpowiedź. poczytam sobie o calibre, bo widzę, że są wątki na ten temat. mam nadzieję, że dam radę.


29 lis 2011 22:15:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sie 2011 3:38:06
Posty: 68
eCzytnik: iPAQ rx1950, SGS i9000, Boox X61S
Post Re: Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions
z tego co się orientuję oficjalne oprogramowanie Sony pod Windows nazywa się teraz Reader for PC


30 lis 2011 0:13:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2011 17:44:23
Posty: 3
eCzytnik: sont t1
Post Re: Sony PRS T1 a Adobe Digital Editions
właśnie zainstalowałam Reader for PC i działa! pliki udało się przenieść na laptopie do tego programu, a po jego otwarciu i podłączeniu czytnika program sam go wykrył i sam się zsynchronizował. wszystko działa! :) jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.


30 lis 2011 0:30:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron