Teraz jest 29 mar 2024 12:50:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Opowieść o heroicznej walce z nieuleczalną chorobą 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Opowieść o heroicznej walce z nieuleczalną chorobą
Madziarek to opowieść o heroicznej walce do samego końca z nieuleczalną chorobą i o pięknej miłości, która nie kończy się z chwilą Jej odejścia. Rafał mąż Magdy, po jej śmierci, musi zmierzyć się z ogromnym bólem i na nowo poukładać swoje życie. Musi także sprostać nowej roli samotnego ojca wychowującego dwójkę dzieci. Jest to niebywale trudne i zupełnie nowe dla niego doświadczenie gdyż musi stanąć twarzą w twarz z własnym cierpieniem. Dlatego pisze miesiąc po miesiącu list do swojej zmarłej małżonki, w którym uzewnętrznia głęboko schowane emocje: „Wierzę, Kochanie, że przyjdzie dla nas taki dzień, kiedy wspomnienie Ciebie będzie wywoływać uśmiech na naszych twarzach, a nie łzy. Niezależnie od tego, co przyniesie nam przyszłość, będziesz zawsze we mnie. Uporczywie próbuję znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania, wiedząc, iż z góry jestem skazany na porażkę. Byłem tak bezgranicznie szczęśliwy z Tobą, choć nie zawsze dostrzegałem tę moc. Byłaś moją podporą, moim najlepszym przyjacielem, zawsze potrafiłaś mnie podnieść na duchu. Na pewno wyczuwasz, co teraz dzieje się w mojej głowie, jakiego rodzaju walkę muszę stoczyć. Dlatego proszę Cię, podpowiedz mi, w jaki sposób mam teraz żyć? Jak mam zniwelować ten potworny ból? Kochanie, proszę naucz mnie znów czerpać radość z życia. Naucz mnie ponownie się uśmiechać, marzyć, śnić. Wskaż mi drogę do szczęścia”…

_________________
przeczytane


21 sie 2013 9:31:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: