Teraz jest 28 mar 2024 12:24:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Brygida Star Show 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 kwi 2012 19:26:27
Posty: 188
Post Brygida Star Show
Gdyby ktoś mnie zapytał, jak przetłumaczyć na język mój ojczysty imię i nazwisko Helen Fielding, bez namysłu odparłabym: po polsku to będzie Magdalena Trubowicz. Przekonania takiego nabrałam po lekturze książki „Brygida Star Show” tejże autorki.
Powieść w zabawny sposób opisuje perypetie trzydziestoletniej singielki szukającej miłości swojego życia. Brydzia jest spełniona zawodowo, kilka razy spełniała się też z facetami, których już widziała na ślubnym kobiercu, ale… No właśnie. Brygidę Star prześladuje pech i nadopiekuńcza mama. Czy w takich okolicznościach można znaleźć odpowiedniego faceta i ułożyć sobie z nim życie?
Odpowiedź szanowni Czytelnicy znajdą na stronach tej przezabawnej powieści. I nawet nie będzie Wam przeszkadzało to, że podczas lektury zobaczycie przed swoimi oczami Renée Zellweger w roli Bridget Jones. Zresztą, Magdalena Trubowicz chyba nie kryje, że jej książka jest w pewnym sensie „sponsorowana” przez historie napisane przez Helen Fielding. Bardzo fajna książka na poprawę nastroju i ku pokrzepieniu samotnych, singielskich serc.

http://autorzy365.pl/ksiazka/5702/brygida-star-show

Obrazek


07 sie 2015 11:45:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron