Teraz jest 18 kwi 2024 10:36:10




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Polska powiesc kobieca 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lis 2008 19:38:31
Posty: 23
Post Polska powiesc kobieca
Ostatnimi laty wzrosla, moim zdaniem, 'produkcja' polskich powiesci dla kobiet.
Po Brigiet Jones nastapil boom na 'czytadla'. Wydanie ksiazek 'kieszonkowych' pozwolilo na latwiejszy zakup ze wzgledu na przystepniejsza cene.
Moimi ulubionymi autorkami sa: Izabela Sowa, Monika Szwaja i Irena Matuszkiewicz. Ich ksiazki czyta sie z przyjemnoscia. Sa pelne ciepla i humoru. No i zawsze sie koncza dobrze.


19 lis 2008 20:05:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lis 2008 19:38:31
Posty: 23
Post 
Nie zgadzam sie z Toba. Choc wale nie twierdze, ze tylko polscy pisarze sa dobrzy. Ksiazki zagranicznych autorow czesto nie przystaja w zaden sposob do polskich realiow. Mieszkam od kilku lat poza Polska i wlasnie tego mi tu brakuje. Troche polskosci. I dlatego lubie przywozic polskie ksiazki - gdy zatesknie, czytam i od razu lepiej:)


19 lis 2008 21:15:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 gru 2008 3:50:50
Posty: 27
Post 
Astrid Lindgren autorka ksiazki ,ktora wpadlami niedawno w rece (dzieki mojej nastolatce) a jej tytul "Kati w Paryzu".Pisarka znana mi przede wszyskim z czasow kiedy to sama bedac dorastajaca dziewczyna siadalam przed telewizorem i ogladalam przygody niesfornej Pipi,zbuntowanej .Imponowala mi jej fantazja i ciagly ped za przygoda.Jakze inna osobowoscia bylam ja sama.Ale "Kati"to znaczaco odstajaca pozycja,w ktorej autorka opowiada o uczuciach w sposob malo realny,rzeczywisty.Zabiera nas w podroz do Paryza ze szczegolami opisuje otaczjaca rzeczywistosc.No coz chyba stracony czas .Bella


17 gru 2008 3:42:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron