Teraz jest 19 kwi 2024 2:54:47




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
[zawieszony] kalibrator - repozytorium z plikami recipe 
Autor Wiadomość
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post [zawieszony] kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Projekt zawieszony

Oprócz polskich serwisów z newsami dostępnych w calibre, można też skorzystać z tego repozytorium:
https://github.com/t3d/kalibrator/
Znajduje się tam sporo plików recipe autorstwa m.in. mojego i Moriego (stare dobre czasy ;) ), a ostatnio dołączyła ekipa eGazeciarza.
Prawdopodobnie co jakiś czas pliki znajdujące się w tym repozytorium będą dosyłane do twórcy Calibre.

Uwagi można zgłaszać w tym wątku, lub na phabricatorze eGazeciarza: http://egazeciarz.pl:8080
Ekipa eGazeciarza stara się dodawać serwisy zgłoszone w tym wątku: egazeciarz-f181/prosby-o-dodanie-nowych-serwisow-t11675.html

Jeśli ktoś jest chętny do dodania swoich plików recipe, to proszę o kontakt przez forumowe PM. Przyjmowane będą pliki z wpisaną licencją GPL v3, a także uzupełnionymi polami author, language, title i description.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


30 lip 2012 22:25:27
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Aby ułatwić proces podsyłania wypracowanych przez nas recipe'ów do oficjalnego wydania Calibre, utworzyłem nowy branch bazaara: https://code.launchpad.net/~tomek3d/calibre/kalibrator

Idea jest taka, żeby w katalogu recipes repozytorium bazaara osadzić repozytorium gita. Po wyrównaniu layoutu i wyedytowaniu pliku .bzrignore dwustronna wymiana kodu będzie bardzo uproszczona.
Po lokalnej zmianie wystarczy będzie zrobić git commit, bzr commit, git push i bzr push, i w obu repozytoriach będzie aktualna wersja.

Jak widać na razie jestem w trakcie usuwania różnic w tekście dublujących się plików recipe. Jak to skończę, to do repozytorium gita dodam ikonki z repozytorium Calibre.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


26 paź 2012 0:48:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2011 14:21:10
Posty: 133
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Mam kilka pytań/uwag:
Czy planujesz dodać do kalibratora wszystkie recepty dostępne w calibre? Obecnie brakuje wielu receptur dostępnych w calibre, stworzonych przez osoby trzecie, tj. nie przeze mnie, ani przez Ciebie ani przez Artura.
Czy możemy sobie pozwolić na zmianę nazwy receptur, przykładowo Świat Czytników nazywa się swiatkindle.recipe (wiem, że tak kiedyś Świat Czytników się nazywał), w recepcie do dobrychprogramów jest literówka itp.
Rzeczy specyficzne dla eGazeciarza, które nie trafią do calibre (program tv, katalog), moim zdaniem trzeba przenieść do innego brancha.
Myślę, że też trzeba usunąć receptę historia-news i eKsiazki.org, gdyż w obecnej formie są bezużyteczne, nie pojawia się na nich żadna nowa treść. Ze względów historycznych można stworzyć nowy branch na takie recepty, a nuż kiedyś znowu się przydadzą?
Usunąłem u siebie branch beta i Ciebie również do tego zachęcam.
Czy sprawdziłeś na DX-ie czy polskie znaki poprawnie się wyświetlają? Myślę, że bez względu na to należy poprawić niektóre tytuły.
W celu usprawnienia pracy optuję za stworzeniem pliku todo, w którym byłyby zapisane wszystkie rzeczy do poprawy (defekty w receptach, recepty do sprawdzenia/wysłania do calibre itp.)


06 mar 2013 13:23:13
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
fenuks napisał(a):
Mam kilka pytań/uwag:
Czy planujesz dodać do kalibratora wszystkie recepty dostępne w calibre? Obecnie brakuje wielu receptur dostępnych w calibre, stworzonych przez osoby trzecie, tj. nie przeze mnie, ani przez Ciebie ani przez Artura.

Nie wykluczam tego, ale najpierw chcę poumieszczać wszystko co jest w kalibratorze w Calibre.
Chyba, że już teraz masz jakieś plany co do pozostałych plików, to wciągnę je szybciej
fenuks napisał(a):
Czy możemy sobie pozwolić na zmianę nazwy receptur, przykładowo Świat Czytników nazywa się swiatkindle.recipe (wiem, że tak kiedyś Świat Czytników się nazywał), w recepcie do dobrychprogramów jest literówka itp.

Pozwolić byśmy sobie mogli, ale jeśli ktoś ma w calibre zaplanowane pobieranie takiej gazety, to by mu to zniknęło. Kiedyś podesłałem Kovidowi zmianę polegająca na zmianie nazwy swiatkindle na swiatczytnikow i jej nie zaakceptował.
fenuks napisał(a):
Rzeczy specyficzne dla eGazeciarza, które nie trafią do calibre (program tv, katalog), moim zdaniem trzeba przenieść do innego brancha.

Zajmuję się wciąż przenoszeniem naszych zmian: http://bazaar.launchpad.net/~tomek3d/ca ... evid=13594
A pliki które w Calibre nie są potrzebne trafiły do http://bazaar.launchpad.net/~kovid/cali ... .bzrignore
fenuks napisał(a):
Myślę, że też trzeba usunąć receptę historia-news i eKsiazki.org, gdyż w obecnej formie są bezużyteczne, nie pojawia się na nich żadna nowa treść. Ze względów historycznych można stworzyć nowy branch na takie recepty, a nuż kiedyś znowu się przydadzą?

Nie wiem jak historia-news, ale eksiazki.org nie są permanentnie zamkniete. Po prostu Mori przestał pisać, ale w każdej chwili może zacząć...
Popatrz na przykład na taki http://www.greenlinux.pl/ Czy trzymanie dla niego recipe'a ma sens? Kiedyś już uznałem że nie, ale znowu zaczęły się tam pojawiać jakieś wpisy...
Nowego brancha nie ma co robić. W razie potrzeby będzie się dało to wyciągnąc z historii repozytorium.
fenuks napisał(a):
Usunąłem u siebie branch beta i Ciebie również do tego zachęcam.
Ok, w sumie większość rzeczy i tak się pojawiła od nowa.
fenuks napisał(a):
Czy sprawdziłeś na DX-ie czy polskie znaki poprawnie się wyświetlają? Myślę, że bez względu na to należy poprawić niektóre tytuły.

Jeszcze nie sprawdziłem.
fenuks napisał(a):
W celu usprawnienia pracy optuję za stworzeniem pliku todo, w którym byłyby zapisane wszystkie rzeczy do poprawy (defekty w receptach, recepty do sprawdzenia/wysłania do calibre itp.)
Można korzystać z phabricatora eGazeciarza. Jest tam już projekt "Recepty": http://egazeciarz.pl:8080/project/view/1/

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


06 mar 2013 15:30:25
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Ostatnie zmiany już zgłoszone do Kovida: https://code.launchpad.net/~tomek3d/cal ... rge/152041

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


06 mar 2013 21:42:44
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Lista plików jeszcze nie podesłanych do calibre:
(część z nich nie działa)

[tomek ~/kalibrator/recipes]$ bzr status
unknown:
recipes/duzy_format.recipe
recipes/dzial_zagraniczny.recipe
recipes/equipped.recipe
recipes/esensja.recipe
recipes/forbes_pl.recipe
recipes/garfield.recipe
recipes/gazeta_prawna.recipe
recipes/gofin_pl.recipe
recipes/ittechblog.recipe
recipes/km_blog.recipe
recipes/magazyn_consido.recipe
recipes/magazyn_kuchnia.recipe
recipes/media2.recipe
recipes/mens_health_pl.recipe
recipes/mobilna.recipe
recipes/mojegotowanie.recipe
recipes/najwyzszy_czas.recipe
recipes/nowiny_rybnik.recipe
recipes/optyczne_pl.recipe
recipes/osw.recipe
recipes/ppe_pl.recipe
recipes/presseurop.recipe
recipes/readme_updater.py
recipes/res_publica.recipe
recipes/runners_world.recipe
recipes/sport_pl.recipe
recipes/sportowefakty.recipe
recipes/suchary.recipe
recipes/trystero.recipe
recipes/wolne_media.recipe
recipes/wysokie_obcasy.recipe
recipes/icons/dzial_zagraniczny.png
recipes/icons/equipped.png
recipes/icons/esensja.png
recipes/icons/forbes_pl.png
recipes/icons/garfield.png
recipes/icons/gazeta_prawna.png
recipes/icons/gofin_pl.png
recipes/icons/ittechblog.png
recipes/icons/katalog_egazeciarz.png
recipes/icons/km_blog.png
recipes/icons/magazyn_consido.png
recipes/icons/magazyn_kuchnia.png
recipes/icons/media2.png
recipes/icons/mens_health_pl.png
recipes/icons/mobilna.png
recipes/icons/mojegotowanie.png
recipes/icons/najwyzszy_czas.png
recipes/icons/newsweek_polska.png
recipes/icons/nowiny_rybnik.png
recipes/icons/optyczne_pl.png
recipes/icons/osw.png
recipes/icons/ppe_pl.png
recipes/icons/presseurop.png
recipes/icons/res_publica.png
recipes/icons/runners_world.png
recipes/icons/slashdot.png
recipes/icons/sport_pl.png
recipes/icons/sportowefakty.png
recipes/icons/suchary.png
recipes/icons/wolne_media.png
recipes/icons/wysokie_obcasy.png

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


11 mar 2013 22:04:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2011 14:21:10
Posty: 133
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
duzy_format.recipe – nie działa, poprawioną wersją moim zdaniem należy zastąpić obecną w calibre wersję, która też nie działa, a bezsensem byłoby dublowanie recept, którymi nikt nie chce się opiekować.
dzial_zagraniczny.recipe – działa, można dodać do calibre.
esensja.recipe – w calibre od dawien dawna.
equipped.recipe – zasadniczo działa, jeżeli ustawi się np. oldest_article = 700 dla kilku starszych artykułów zamiast ich treści ściąga się powiadomienie o tym, że serwis korzysta z cookies. Poza tym dostępnych jest o wiele więcej kanałów RSS, ale skoro autorowi nie zależało, żeby je dodać to mi tym nie zależy.
forbes_pl.recipe – nie działa.
garfield.recipe – jak dla mnie do usunięcia, to recepta GoComics z wykomentowanymi niektórymi feedami.
gazeta_prawna.recipe – w calibre, ale brak ikonki (w calibre), która jest obecna w kalibratorze.
gofin_pl.recipe – w calibre.
ittechbloc.recipe – działa, można dodać do calibre.
km_blog.recipe – w calibre.
magazyn_consido.recipe – działa, można dodać do calibre.
magazyn_kuchnia.recipe – nie działa.
media2.recipe – działa, można dodać do calibre.
mens_health_pl.recipe – nie działa.
mobilna.recipe – działa, można dodać do calibre.
mojegotowanie.recipe – działa, można dodać do calibre.
najwyzszy_czas.recipe – działa, można dodać do calibre.
nowiny_rybnik.recipe – działa, można dodać do calibre.
optyczne_pl.recipe – działa, można dodać do calibre.
osw.recipe – działa, można dodać do calibre.
ppe_pl.recipe – działa, można dodać do calibre.
presseurop.recipe – działa, można dodać do calibre.
res_publica.recipe – działa, można dodać do calibre.
runners_world.recipe – nie działa.
sport_pl.recipe – w calibre.
sportowefakty.recipe – nie działa.
suchary.recipe – nie działa.
trystero.recipe – w calibre.
wolne_media.recipe – działa, można dodać do calibre.
wysokie_obcasy.recipe – działa, można dodać do calibre, jednakże moim zdaniem lepiej zmienić nazwę na Gazeta Wyborcza Wysokie Obcasy. Nie podoba mi się, że zmieniono nazwę recepty do Gazety Wyborczej na Wyborcza.pl. Może i strona tak się nazywa, ale co z tego, wątpię czy ktokolwiek kto chce zasubskrybować newsy w calibre szuka Wyborczej.pl, każdy szuka Gazety Wyborczej. Tak samo Rzeczpospolitą można by było nazwać rp.pl etc. Wnioskuję o przywrócenie oryginalnej nazwy dla recepty do Gazety Wyborczej (której zresztą jestem autorem, więc mam tutaj coś do powiedzenia).

Bez urazy dla nikogo, ale ogólnie wiele z tych recept, nawet z tych działających to niezły śmietnik. Wątpię czy komuś będzie się chciało poprawić te niedziałające. Kilka z nich skorygowałem, ale co do reszty to wymagałoby to moim zdaniem wręcz przepisania ich od nowa.

T3d, jak już wyślesz te działające recepty do Kovida, to zedytuj swój post i usuń je z niego. Możesz też usunąć listę ikon...

Wciąż nie ustosunkowałeś się do mojej sugestii stworzenia nowego branchu dla recept angielskojęzycznych, która moim zdaniem jest bardzo zasadna. Już jest kilka recept, które można byłoby tam przenieść, a nie wykluczam, że w przyszłości dodam nowe.

EDYCJA:
Zapomniałem wspomnieć, że można by było dodać do kalibratora wszystkie recepty w calibre, części z nich brakuje faviconów, a część została porzucona. Jak je już dodasz to poszukam brakujących faviconów.


29 mar 2013 17:25:46
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Na wstępie napiszę, że od momentu opublikowania tej listy nieco nadgryzałem temat i stopniowo niektóre pliki wypuszczałem do calibre, stąd te przypisy "w calibre"). Co nieco nawet przeoczyłeś (jak optyczne) ;)
A esensja w calibre miała inną nazwę.

Teraz do rzeczy:
duzy_format.recipe - faktycznie są 2 wersje (różne nazwy plików). Do czasu naprawienia którejś z nich nie będę tego ruszał. Jak ktoś którąś naprawi, to się ją przejmie lub wyśle do calibre.
equipped.recipe - skąd informacja o dodatkowych kanałach? W treści feeda są jakieś kategorie, ale wygląda na to, że są tworzone doraźnie i pełnią raczej funkcję tagów.
garfield.recipe - nie mam zamiaru tego umieszczać w calibre, ale ktoś w eG to prenumeruje więc wypadałoby to omówić z Arturem
gazeta_prawna.recipe - jest w calibre, ale pod inną nazwą pliku. Podmienię nazwę na calibrową i dorzucę ikonkę do Calibre.
wysokie_obcasy.recipe - Hm, wydaje mi się, że ta marka jest już na tyle samodzielna (ma osobną stronę www), że nie trzeba dodawać tego GW. Poza tym ostatnio pojawił się samodzielny periodyk p/t "Wysokie Obcasy Extra". Jak nazwałbyś to wtedy w calibre? GW WO Extra? Na razie nie zmieniam, nie wypuszczam i proszę o dalszy komentarz.
Gazeta Wyborcza - to ja podmieniłem nazwy (nota bene nowa nazwa to nie wyborcza.pl , a gazeta.pl, więc szukający "Gazety Wyborczej" na pewno znajdowali czego szukali), żeby uporządkować to w calibre. http://bazaar.launchpad.net/~tomek3d/ca ... sion/13561 i https://github.com/t3d/kalibrator/commi ... fa1a59caff
Wcześniej jedna z pozycji miała tytuł "Gazeta.pl Szczecin" i uznałem że najlepiej opisuje to zawartość wygenerowanego pliku. Jeśli uważasz że nazwa "Gazeta Wyborcza" będzie właściwsza, to podmienię ją w pliku (jak i wszystkim lokalnym wariacjom). Proszę potwierdź, czy będzie to satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Pozostałe recipe'y które opisałeś jako działające doślę do Calibre. Po zaakceptowaniu requesta przez Kovida opublikuję zaktualizowaną listę niezgodności.

Jeśli chodzi o dodanie wszystkich polskich recipe'ów do kalibratora, to jestem na tak (umówmy się, że zrobię to po wyrównaniu dużego formatu).
Jeśli chodzi o brancha dla obcojęzycznych, to zastanawiam się, czy ma to sens. Może lepiej byłoby zrobić nowe, "niepolskie" repozytorium?

A co do jakości istniejących recipe'ów to niestety masz rację. Widać że pisane na kolanie, no ale co zrobić. Te 2 najbardziej "płodne" osoby i tak "już tu nie pracują".
Z biegiem czasu pewnie uda się to wyprostować (lub skasować).

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


02 kwi 2013 0:39:26
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
stan na dziś:
Kod:
[tomek ~/kalibrator/recipes]$ bzr st | grep -v icons
unknown:
  recipes/duzy_format.recipe
  recipes/forbes_pl.recipe
  recipes/garfield.recipe
  recipes/magazyn_kuchnia.recipe
  recipes/mens_health_pl.recipe
  recipes/runners_world.recipe
  recipes/sportowefakty.recipe
  recipes/suchary.recipe
  recipes/wysokie_obcasy.recipe

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


02 kwi 2013 20:28:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2011 14:21:10
Posty: 133
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
t3d napisał(a):
equipped.recipe - skąd informacja o dodatkowych kanałach? W treści feeda są jakieś kategorie, ale wygląda na to, że są tworzone doraźnie i pełnią raczej funkcję tagów.

Nie są tworzone doraźnie. Strona jest podzielona na kilka działów i część artykułów może się 'nie załapać' do głównego feeda, poza tym można ustawić, żeby calibre usuwało duplikaty, więc w razie gdy w dodatkowych feedach nie ma niczego nowego, nie zostaną one uwzględnione w ebooku.
t3d napisał(a):
garfield.recipe - nie mam zamiaru tego umieszczać w calibre, ale ktoś w eG to prenumeruje więc wypadałoby to omówić z Arturem

Miałem na myśli: 'nie warto dodawać, do usunięcia z powyższej listy recept do dodania'.
t3d napisał(a):
wysokie_obcasy.recipe - Hm, wydaje mi się, że ta marka jest już na tyle samodzielna (ma osobną stronę www), że nie trzeba dodawać tego GW. Poza tym ostatnio pojawił się samodzielny periodyk p/t "Wysokie Obcasy Extra". Jak nazwałbyś to wtedy w calibre? GW WO Extra? Na razie nie zmieniam, nie wypuszczam i proszę o dalszy komentarz.

Zgadzam się z takim rozwiązaniem. Faktycznie WO wyrobiły sobie własną markę.
t3d napisał(a):
Gazeta Wyborcza - to ja podmieniłem nazwy (nota bene nowa nazwa to nie wyborcza.pl , a gazeta.pl, więc szukający "Gazety Wyborczej" na pewno znajdowali czego szukali), żeby uporządkować to w calibre. http://bazaar.launchpad.net/~tomek3d/ca ... sion/13561 i https://github.com/t3d/kalibrator/commi ... fa1a59caff
Wcześniej jedna z pozycji miała tytuł "Gazeta.pl Szczecin" i uznałem że najlepiej opisuje to zawartość wygenerowanego pliku. Jeśli uważasz że nazwa "Gazeta Wyborcza" będzie właściwsza, to podmienię ją w pliku (jak i wszystkim lokalnym wariacjom). Proszę potwierdź, czy będzie to satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Nazwa gazeta.pl, ma swoje plusy (jest krótsza), ale moim zdaniem takie nazewnictwo jest trochę niekonsekwentne, skoro inne recepty gazet (w tym też ostatnio dodane te lokalne) mają nazwę gazety nie strony www. Poza tym, zauważ że jeżeli wpiszesz w wyszukiwarce 'gazeta wyborcza' to calibre odnajdzie tylko Duży Format (recipe nazywa się 'Gazeta Wyborcza Duzy Format, swoją drogą można by dodać polskie ogonki i kreski do nazwy).
t3d napisał(a):
Jeśli chodzi o brancha dla obcojęzycznych, to zastanawiam się, czy ma to sens. Może lepiej byłoby zrobić nowe, "niepolskie" repozytorium?

Wolałbym jednak dodatkowy branch, wtedy można by było działać w jednym terminalu, bez potrzeby przełączania kart, ale jeżeli wolisz osobne repo, to takie rozwiązanie też mi odpowiada.
t3d napisał(a):
stan na dziś:

Teraz znacznie lepiej to wygląda, z Dużym Formatem będzie trochę roboty, Forbes ma kanał RSS więc łatwo będzie przepisać, mogę się jeszcze zająć Wysokimi Obcasami, reszta mnie niezbyt interesuje, więc wątpię czy znajdę motywację, żeby nad nimi popracować.


03 kwi 2013 12:37:44
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
podmieniłem nazwy GW i naprawiłem sportowefakty.

PS. Nic dziwnego, że suchary nie działają... Domena jest wolna...
Kod:
[tomek ~/kalibrator/recipes]$ bzr st | grep -v icons
modified:
  recipes/gazeta_pl_krakow.recipe
  recipes/gazeta_pl_szczecin.recipe
  recipes/gazeta_pl_warszawa.recipe
  recipes/gazeta_wyborcza.recipe
unknown:
  recipes/duzy_format.recipe
  recipes/forbes_pl.recipe
  recipes/magazyn_kuchnia.recipe
  recipes/mens_health_pl.recipe
  recipes/runners_world.recipe
  recipes/wysokie_obcasy.recipe

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


03 kwi 2013 22:53:27
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Reszta recipe'ów z calibre dodana.

A tutaj nasze śmieci:
Kod:
[tomek ~/kalibrator/recipes]$ bzr status
unknown:
  recipes/magazyn_kuchnia.recipe
  recipes/mens_health_pl.recipe
  recipes/runners_world.recipe
  recipes/icons/magazyn_kuchnia.png
  recipes/icons/mens_health_pl.png
  recipes/icons/runners_world.png

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


04 kwi 2013 22:41:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2011 14:21:10
Posty: 133
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Z moich obserwacji wynika, że:
w ogóle nie działają:
eclicto.recipe
recepty dla lokalnych wersji wyborczej
jazzpress.recipe
korenspondent.recipe
money.recipe
nowyekran.recipe
trystero.recipe
tvn24.recipe

nie działają częściowo:
echo_dnia.recipe
glos_wielkopolski.recipe
polityka.recipe
sport_pl.recipe

Nazwy recept mogą się różnić od rzeczywistych, pisałem je z pamięci.


30 kwi 2013 17:15:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2011 14:21:10
Posty: 133
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
T3d, mógłbyś dodać resztę recept z calibre do kalibratora, przykładowo taka recepta dla Histmag.org działa dobrze, ale ma kilka 'śmieci' jak przycisk Twittera, usunięcie tego zajęłoby dosłownie 20 s, a komfort czytania odczuwalnie większy ;) Histmag podałem dla przykładu, nie ograniczaj się tylko do tej recepty.


10 maja 2013 8:37:13
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: kalibrator - repozytorium z plikami recipe
Dziwna prośba, przecież dodałem wszystkie pozostałe 4 kwietnia: https://github.com/t3d/kalibrator/commi ... 5075728d01

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


10 maja 2013 10:17:58
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron