Teraz jest 29 mar 2024 3:00:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
adobbe flash player na onyx'a? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 07 mar 2011 19:27:18
Posty: 15
Post adobbe flash player na onyx'a?
Witam
Pytanie może śmieszne, ale czy istnieje coś takiego jak AFP na onyx boox m90? Nie chodzi mi oczywiściie o odtwarzanie filmów z yt:)
Pytam ponieważ e-czytelnia ibuk.pl wyświetla treści czytanych książek właśnie za pomocą tej wtyczki i nie wiem czy jest jakiś sposób by wyświetlać je na ekranie e-czytnika.


08 gru 2011 22:49:52
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: adobbe flash player na onyx'a?
Robert się pewnie wypowie dokładniej, ale ja szczerze wątpię. Nie wiadomo, co w takim Flashu mogłoby siedzieć (nie mówiąc o jego zasobożerności), a tu GIFy już wręcz przeglądarkę w M90 zabijają...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


09 gru 2011 3:52:47
Zobacz profil WWW
Post Re: adobbe flash player na onyx'a?
qwert napisał(a):
Pytam ponieważ e-czytelnia ibuk.pl wyświetla treści czytanych książek właśnie za pomocą tej wtyczki i nie wiem czy jest jakiś sposób by wyświetlać je na ekranie e-czytnika.

Niestety, żaden czytnik e-książek z ekranem e-ink nie ma tej wtyczki i nie jest w stanie wyświetlić książek z czytelni ibuk.pl

Mam wrażenie, że ta czytelnia powoli odchodzi od koncepcji udostępniania niektórych treści wyłącznie na komputerze - ostatnio pojawiły się już wersje ibuk na Androida i iPada (wymagają niestety dostępu on-line w trakcie czytania).

E-czytniki mają w założeniu mobilność i energooszczędność, dlatego aplikacje powinny wymagać dostępu do sieci tylko w momencie pobierania/kupowania publikacji, która później jest dostępna cały czas bez potrzeby łączenia on-line z księgarnią/czytelnią.


09 gru 2011 11:24:59
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: adobbe flash player na onyx'a?
Biorąc pod uwagę, że zrobienie portu flasha na przeglądarki mobilne zostało pogrzebane (np. di.com.pl) nie liczyłbym na to, że kiedykolwiek pojawi się na eczytniki, które co by nie było mają znacznie skromniejsze zasoby.


10 gru 2011 21:22:47
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron