Teraz jest 29 mar 2024 17:03:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Literatura motywacyjna 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2014 14:38:15
Posty: 18
Post Literatura motywacyjna
Znacie, lubicie, czytacie? Może coś polecicie, bo właśnie w tym temacie aktualnie poszukuje książek.


25 lut 2015 17:53:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Literatura motywacyjna
Chyba nie lubimy robić sobie wody z mózgu.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


25 lut 2015 18:02:13
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2011 10:27:31
Posty: 84
eCzytnik: iPad
Post Re: Literatura motywacyjna
Cyfranek napisał(a):
Chyba nie lubimy robić sobie wody z mózgu.

Dlaczego wody? Super jęlsi Ty nie masz żadnych problemów, zawsze ci się chce, działasz zgodnie z wyznaczonymi celami i konsekwntnie realizujesz lany w zgodzie ze swoim ciałem, rozumem i duszą. Ja jednak nie znam wielu takich osób.

_________________
Humor i cierpliwość to dwa wielbłądy, na których przemierzyć można wszystkie pustynie. (Phil Bosmans)


19 mar 2015 16:52:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2012 11:46:33
Posty: 26
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Literatura motywacyjna
Ja osobiście uważam takie książki za bardzo wartościowe. Są oczywiście też takie, które są stratą czasu - dlatego właśnie warto czytać polecane książki przez znajomych. Na szczęście mam kilku rozwojowców w swoim otoczeniu więc mamy się czym wymieniać. Teraz czytam "Siłę Serca" Baptis De Pape - bardzo inspirująca książka, szczególnie na charakter mojej pracy. książka nakłania do refleksji o swoim życiu o celach jakie sobie wyznaczamy. Ostatnio Pani Doktor powiedziała mi, że warto marzyć, bo życie bez marzeń byłoby nudne i bez sensu. Ta książka pozwala słuchać serca i nakłania do przemyśleń jak rozsądnie podejmować decyzje, aby marzenie zamienić w mądry cel. Potrzebowałam takiej lektury. Jednak zależy też do czego chcesz się motywować. Z motywacji do pracy, najbardziej mi się podobała książka Roberta Kiyosaki'ego "Bogaty ojciec, biedny ojciec". Książka raczej o inteligencji finansowej, ale mnie zmotywowała do działania. :)


21 mar 2015 19:25:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2014 14:38:15
Posty: 18
Post Re: Literatura motywacyjna
Dziękuję wszystkim, którzy chcieli pomóc za pomoc. :) Martyna221 oebjrzałam obie w Empiku i na razie wzięłam "Siłę serca" - wydaje się bardziej uniwersalna niż "Bogaty ojciec, biedny ojciec", a takiej uniwersalnej kopalni inspiracji bardziej mi w tym momencie potrzeba. Dzięki! :) I też podpisuje się, że życie bez marzeń byłoby nudne, a marzenia, jak mówi Walkiewicz, są po to aby je realizować. ;)


25 mar 2015 17:47:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2012 11:46:33
Posty: 26
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Literatura motywacyjna
athame napisał(a):
Martyna221 napisał(a):
Ostatnio Pani Doktor powiedziała mi, że warto marzyć, bo życie bez marzeń byłoby nudne...

Niedawno znany polityk powiedział, że życie bez plotek byłoby nudne...


Całe szczęście nie oglądam telewizji. Wolę inwestować w domową bibliotekę. :)
A plotki... zabijacz czasu, energii i relacji. Nie polecam.


29 mar 2015 22:25:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: