Teraz jest 29 mar 2024 0:29:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na komp.? 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
[googlevideo][/googlevideo]
fraktal napisał(a):
Barti002 napisał(a):
Wow, zadałem pytanie, a czytając dwa ostatnie posty rozmowa przeszła na rozmowę między "fraktalem", a przedstawicielem Arta Tech :zakrecony:


Tak jakoś wyszło, przepraszam że się "wciąłem" ... no, ale dzięki temu wiesz gdzie szukać swoich szkiców.
f.

Przecież nic się nie stało. Ta emotikona miała wyjaśnić, że to mnie śmieszy XD

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


29 cze 2012 14:16:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 maja 2012 22:24:09
Posty: 23
eCzytnik: M92
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
mam podobny kłopot z M92, przy próbie eksportu szkicu czytnik pokazuje ikonę czasu ale nic się nie dzieje..
powstał katalog "notes" ale jest pusty...

dodam że nie mam karty i pracuję na pamięci wewnętrznej

czy jest jakiś inny sposób przesłania moich szkiców do innych osób/komputerów?

m.


19 sie 2012 0:02:33
Zobacz profil
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
Maggie napisał(a):
przy próbie eksportu szkicu czytnik pokazuje ikonę czasu ale nic się nie dzieje..
powstał katalog "notes" ale jest pusty...
Szkic w pliku PDF czy w "Szkicowniku" i jaka wersja oprogramowania?


20 sie 2012 21:01:14
Użytkownik

Dołączył(a): 08 maja 2012 22:24:09
Posty: 23
eCzytnik: M92
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
bardzo dziękuję za zwrócenie mojej uwagi na kwestię aktualizacji (w wątku obok)
po aktualizacji eksport działa:)))
jedynie tutaj drobna uwaga
- gdy moje szkice w "Szkicowniku" przekraczają jedną stronę, eksportuje się tylko ostatnia, eksperymentowałam myśląc, że to jest taki zrzut ekranu, ale niezależnie od tego, która była otwarta na ekranie, wyeksportowała się ostatnia;
chyba jutro będę musiała wyeksportować je usuwając po kolei kolejne strony i następnym razem tworzyć nowy szkic..

w każdym razie i tak się cieszę że rysunki mi ocalały:)


21 sie 2012 0:55:22
Zobacz profil
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
Maggie napisał(a):
- gdy moje szkice w "Szkicowniku" przekraczają jedną stronę, eksportuje się tylko ostatnia, eksperymentowałam myśląc, że to jest taki zrzut ekranu, ale niezależnie od tego, która była otwarta na ekranie, wyeksportowała się ostatnia;
chyba jutro będę musiała wyeksportować je usuwając po kolei kolejne strony i następnym razem tworzyć nowy szkic..
Rzeczywiście, wygląda mi to na błąd w oprogramowaniu.
Moim zdaniem powinny eksportować się wszystkie strony, albo ta, na której uruchomiliśmy funkcję "eksportuj".
Tymczasem, jeśli chcemy eksportować, trzeba pozostac przy jednej stronie w każdym szkicu.


21 sie 2012 15:01:04
Użytkownik

Dołączył(a): 08 maja 2012 22:24:09
Posty: 23
eCzytnik: M92
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
mam pytanie - czy są plany aktualizacji oprogramowania która usprawniłaby eksport szkiców, takich które przekraczają jedną stronę?

pozdrawiam:)


12 paź 2012 1:24:51
Zobacz profil
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
Maggie napisał(a):
czy są plany aktualizacji oprogramowania która usprawniłaby eksport szkiców, takich które przekraczają jedną stronę?
Tak jak napisałem, to jest błąd, który zgłosiliśmy do producenta. Ufamy, że w następnej aktualizacji będzie naprawiony.


20 paź 2012 14:44:17
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
Ufność ...to potęga :mrgreen:
Ale mnie ostatnimi czasy pańskie, Panie Robercie, obietnice niespecjalnie jakoś przekonują ... sam nie wiem czemu :? Może zaważył tu fakt posiadania starszego Booxa 60 ( kiedy Firma w swoich oficjalnych komunikatach zastąpi słowo "staszy" słowem "archaiczny" - są jakieś plany ? ) oraz także starszego, bo białego i62.
Ach nie.... tu lepiej pasowałoby określenie "starzejącego się nieadekwatnie do wieku", czyż nie :?: :mrgreen: :?:

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


22 paź 2012 20:09:08
Zobacz profil
Post Re: Jak w Onyx Boox I62 przenieść szkic ze szkicownika na ko
fraktal napisał(a):
Ale mnie ostatnimi czasy pańskie, Panie Robercie, obietnice niespecjalnie jakoś przekonują ... sam nie wiem czemu :? Może zaważył tu fakt posiadania starszego Booxa 60 ( kiedy Firma w swoich oficjalnych komunikatach zastąpi słowo "staszy" słowem "archaiczny" - są jakieś plany ? ) oraz także starszego, bo białego i62.
Zdecydowana większość zgłaszanych błędów została naprawiona.
Jako dystrybutor jesteśmy również klientem firmy Onyx International ;)

Dla czytnika Boox 60 oprogramowanie 1.7 (ostatnie) jest przetestowane - będzie udostępnione.
Z modelem i62 "białym" to inna historia - zapraszam do kontaktu z serwisem w celu adaptacji do oprogramowania dla Espresso (ostatnio była też możliwość na Targach w Krakowie).


29 paź 2012 17:46:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron