Teraz jest 29 mar 2024 1:07:13




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Cierpliwość jest cnotą 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2012 20:13:28
Posty: 9
eCzytnik: Onyx
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
A mnie tym razem trzyma 3 dzień i wszystkie kreski. Zobaczymy. Nie wiem czemu wtedy tak było. Pamietam, ze grałem w jaką grę chyba gmoku, może na tym zostawiłęm i to pozerało energię?

_________________
Mój blog

http://keraunos-takiesobieprzemylenia.blogspot.com/


02 cze 2012 22:00:11
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Wróciłem do fw 20120209 (i62), od kilku dni intensywnie korzystam z czytnika, klkanaście razy on->off i odwrotnie, stron przekręconych jakieś 900, bateria spadła o jedną kreskę. Jedną !W przeciwieństwie do fw 20120314 z którym czytnik przyjechał:tu działa usypianie, można zmienić czcionkę systemową,działają klawisze sprzetowe w pdf, w menu "skrótów" wprawdzie nie ma wcale ale mi to nie doskwiera bo w nowszym fw oczywiście jest , wszak funkcjonalność ma stale wzrastać,ale skrótu utworzyć nie sposób, a kilianie w ikonę "skróty" i strzałkę powrotu owszem, bawi...ale krótko... i jak ma się 3 lata... :P itd, itd....
Panowie z Arta Techu - jesteście aby całkiem pewni że poprawiacie to oprogramowanie ? :mrgreen: Po mojemu to je po prostu psujecie. :roll:
Jeszcze ze trzy "poprawione" fw i trza będzie czytnik na stole ustawić w charakterze fotoramki :mrgreen: , a i to o ile wczesniej da się zmusic diodę żeby mrugnęła.... albo z ładowarką przypiętą na stałe.... :roll:

edit: stron przerzuconych 1525, ikonka baterii bz - jedna kreska mniej.

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


Ostatnio edytowano 03 cze 2012 15:35:07 przez fraktal, łącznie edytowano 5 razy



02 cze 2012 23:25:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 wrz 2011 10:03:53
Posty: 12
eCzytnik: X61S
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Oprogramowanie dla BOOX X61S w wersji 1.7. - poprawione
Uaktualnienie z dnia 14-05-2012

Minął dzień bez karty SD spadły 2 kreski.
(czytałem może ze 100 przewinięć)

Koniec drugiego dnia - pozostała 1 kreska. (wskaźnik przekreślony)
(czytane może kolejne 100 przewinięć)

Podsumowanie:
Karta SD nie ma znaczenia.
Ładowarka zweryfikowana jest OK.


Ostatnio edytowano 03 cze 2012 21:44:39 przez kosh, łącznie edytowano 1 raz



03 cze 2012 8:06:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2012 17:40:15
Posty: 16
eCzytnik: Onyx Boox x60
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Hahahaha :lol:


03 cze 2012 15:11:54
Zobacz profil
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
kosh napisał(a):
Oprogramowanie dla BOOX X61S w wersji 1.7. - poprawione
Uaktualnienie z dnia 14-05-2012

Minął dzień bez karty SD spadły 2 kreski.
(czytałem może ze 100 przewinięć)

Koniec drugiego dnia - pozostała 1 kreska. (wskaźnik przekreślony)
(czytane może kolejne 100 przewinięć)

Jeśli czytnik był w pełni naładowany, to zupełnie nienormalne zachowanie (może być jakieś zwarcie lub padnięta bateria) - proszę o kontakt z naszym serwisem.


04 cze 2012 14:56:10
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Cholera, już mnie trafia. Ile można czasu tak zwodzić użytkowników? Panowie z ArtaTech! Napiszcie, że macie w d**** użytkowników starszych czytników i że tej aktualizacji nigdy nie będzie. Ile można? Będzie, będzie na dniach..., już kończymy, już tuż tuż, już na początku maja, już do końca maja.... pie******** kota w bambus - czerwiec, ba połowa czerwca, zaglądam i gdzie widzę aktualizację do boox'a A60? Odpowiedź - w ciemnej d****! Więc może przestańcie obiecywać. Bądźcie mężczyznami i napiszcie jasno - NIE BĘDZIE JUŻ AKTUALIZACJI DLA A60 NIE WSPIERAMY JUŻ TEGO MODELU. Koniec kropka. Po co to ściemnianie?
I pomyśleć, że ja głupi jeszcze rozważam zakup M92, albo raczej rozważałem bo jak też będzie wspierany tylko rok, dwa to kiepski interes.
A przy okazji może ktoś z uczestników forum poleci coś z większym ekranem niż 6 cala i firmy która poważniej traktuje swoich klientów i wypuszcza aktualizacje dłużej niż rok, dwa albo choć nie ściemnia chyba rok bez mała, że aktualizacja tuż, tuż. Wstyd Panowie z ArtaTech, wstyd.

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


15 cze 2012 21:48:35
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
@joyanddis, wyluzuj ... ;)
Wygląda na to że "Panowie" nie wspierają już żadnego modelu ... Za wyjątkiem własnego "modelu biznesowego" który polega głównie na wysyłaniu użytkowników " na drzewo" ... :mrgreen:
A jakiś naiwniak który najpierw kupi, kierując się obiecankami na pudełku czy oficjalną specyfikacją czytnika owej sławetnej firmy, a potem dopiero zweryfikuje marketing z faktami - taki frajer zawsze sie trafi. C'est la vie...
Panie Robercie, pańskich kolejnych tłumaczeń i wykrętów to już nawet - jak to Pan Longinus zwykł mawiać - "Słuchać hadko!" :!:

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


15 cze 2012 22:20:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2012 22:22:55
Posty: 94
eCzytnik: Onyx SHIT I62
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Kurcze,
kiedyś takie zapowiadanie porównywało się do Duke Nukem Forever albo Diablo II (za rok, pół roku, miesiac, po X latach), teraz nawet nie ma z czym.
Pozostaje czekać na podświetlanego kundla, a później szukać frajera na I62.


15 cze 2012 22:37:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
@fraktal ale ja jestem wyluzowany:) Ale faktem jest, że już się rzygać chce od tego ściemniania z tą aktualizacją do A60. Napisaliby, że nie będzie i nie zawracali nam głowy a sobie nie robili wstydu.
Z drugiej strony jaki będzie wstyd jak jednak udostępnią w końcu tą aktualizację, ludzie wrzucą na czytniki a tu masakra, gorzej wszystko niż na tym leciwym 1.5.1 :) Myślę, że 2097r, gdy ludzie już skolonizują Marsa, zalesią Zalesie, stanie się jeszcze kilka dziwnych rzeczy a jedną z nich będzie wydanie jak dawno obiecanej wersji 1.7 dla A60. W tym oto roku, to największe w Polsce i Europie, a co tam - w świecie całym, wydarzenie tak właśnie się skończy - wielkim ROZCZAROWANIEM.
Idąc tym tokiem myślenia trzeba cieszyć się działającym A60 na starym sofcie a jak się chce nowości to kupić nowy czytnik:) Ale już nie onyx'a. Pewnie 1.7 dla M92 przy dobrych wiatrach rozwinie się może w ciągu dwóch lat do 1.9 i kaput:)
Kurde a myślałem, że spisek żarówkowy jakimś cudem ominął producentów czytników:)

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


15 cze 2012 23:08:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2012 15:28:03
Posty: 43
eCzytnik: Onyx Boox X60, PocketBook Pro 603
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Ręce opadają i brak słów na całą tę sytuację. Dzwonił dziś (a właściwie to już wczoraj) do mnie kumpel ze sklepu (chyba z Media Marktu), żeby się poradzić, jaki kupić żonie czytnik, bo kiedyś widziała u mnie i jej się spodobał. Miał przed sobą Onyxa A60 i Prestigio PER5162 - poleciłem mu w ciemno Prestigio, choć nie znam urządzenia, ale gorzej być nie może, co nie? Sprawdziłem jedynie, że czyta większość formatów podobnie jak Onyx.


16 cze 2012 0:55:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012 16:09:03
Posty: 135
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Odp: Re: Cierpliwość jest cnotą
joyanddis napisał(a):
I pomyśleć, że ja głupi jeszcze rozważam zakup M92, albo raczej rozważałem bo jak też będzie wspierany tylko rok, dwa to kiepski interes.

Jeszcze kilka dni temu Amazon miał promocję na Kindle DX z pokrowcem za 249$. Jakby nie to, że mam inne konieczniejsze wydatki yo bym na pewno kupił. Sprawdź, może jeszcze jest to aktualne.

Wysłane z Larka za pomocą Tapatalk 2


16 cze 2012 9:16:46
Zobacz profil
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Nie komentuję tych zbyt emocjonalnych wypowiedzi.

Przypomnę tylko, że w ostatnich miesiącach wyszło sporo aktualizacji do różnych modeli, z których najnowsze to:
1.7 z 8.05.2012 dla modelu M92
1.7 z 8.05.2012 dla modelu i62 Espresso (czarny)
1.7 z 14.05.2012 dla modeli X61S i X61E
1.7 z 11.06.2012 dla modelu i62 białego

Dla modeli opartych na procesorze imx31, czyli M90 i serii A60/X60 ostatnie udostępnione wersje są z października 2011 roku, do pobrania na naszej stronie onyx-ereader.pl lub tu na forum.

Weryfikujemy oprogramowanie dostarczane przez producenta i udostępniamy te wersje, które wnoszą coś nowego lub naprawiają wykryte błędy.

Jeśli któraś aktualizacja będzie końcowa - poinformujemy o tym.


16 cze 2012 11:52:09
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2012 22:22:55
Posty: 94
eCzytnik: Onyx SHIT I62
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Robert ArtaTech napisał(a):
Nie komentuję tych zbyt emocjonalnych wypowiedzi.

Przypomnę tylko, że w ostatnich miesiącach wyszło sporo aktualizacji do różnych modeli, z których najnowsze to:
1.7 z 8.05.2012 dla modelu M92
1.7 z 8.05.2012 dla modelu i62 Espresso (czarny)
1.7 z 14.05.2012 dla modeli X61S i X61E
1.7 z 11.06.2012 dla modelu i62 białego

Dla modeli opartych na procesorze imx31, czyli M90 i serii A60/X60 ostatnie udostępnione wersje są z października 2011 roku, do pobrania na naszej stronie onyx-ereader.pl lub tu na forum.

Weryfikujemy oprogramowanie dostarczane przez producenta i udostępniamy te wersje, które wnoszą coś nowego lub naprawiają wykryte błędy.

Jeśli któraś aktualizacja będzie końcowa - poinformujemy o tym.


To ciekawe, bo wg strony aktulka dla serii 60 jest z kwietnia 2011.

W sumie to jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie
"Weryfikujemy oprogramowanie dostarczane przez producenta i udostępniamy te wersje, które wnoszą coś nowego lub naprawiają wykryte błędy."
a w innych postach (chyba m92) piszesz, że nie udostępniacie listy zmian, bo nie otrzymujecie jej od producenta.
Ale to oprogramowanie weryfikujecie, sprawdzacie co nowego wniosły lub co naprawiły.
To czy naprawde jest tak wielkim problemem sklecenie kilku zdań i wrzucenia na forum wniosków z własnej obserwacji?

Wszędzie indziej się udzielasz, ale jak zadałem konkretne pytania odnosnie nowego oprogramowania dla I62 to się nagle uciszyłeś, mimo, że działasz jakgdyby nigdy nic w innych tematach, ba nawet miałeś dzisiaj czas na wyczyszczenie jednego tematu.

Cały czas czekam na odpowiedzi odnośnie oprogramowania dla I62.


16 cze 2012 12:25:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Robert ArtaTech napisał(a):
Nie komentuję tych zbyt emocjonalnych wypowiedzi.
.


Emocjonalne wypowiedzi Pan, Panie Robercie, spowodował. To Pan zapewniał o kolejnych terminach. My, forumowicze, nie dysponując innym źródłem informacji, ufaliśmy Panu - a teraz dziwi się Pan "emocjonalnym wypowiedziom"? Chowanie teraz głowy w piasek jest po prostu nie uczciwe.

Pozdrawiam,


16 cze 2012 14:58:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Cierpliwość jest cnotą
Mam takie krótkie pytanie: co właściwie nie działa w tych Onyxach i co miałoby poprawić aktualizację?

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


16 cze 2012 16:03:51
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: