Teraz jest 28 mar 2024 13:22:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Etui Kindle 4 Classic 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2012 16:13:35
Posty: 82
eCzytnik: Kindle 4 Classic, Paperwhite 2
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Masakra, a już chciałem się skusić na to etui. Należą Wam się wielkie podziękowania za ostrzeżenie przed badziewnym produktem.
Tak na marginesie, to ile czasu potrzeba żeby etui rozpoczęło proces "samoczynnego recyklingu" ??


05 maja 2012 19:35:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2011 11:31:00
Posty: 33
eCzytnik: Kindle 4, Odyssey Frontlight HD
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Tak jak pisałem wcześniej, u mnie pierwsze objawy zauważyłem po dwóch dniach.


05 maja 2012 22:31:21
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2012 12:57:21
Posty: 5
Lokalizacja: Krk
eCzytnik: K4T
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
u mnie proces autodestrukcji zaczął się po około tygodniu...


06 maja 2012 15:13:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 maja 2012 15:20:17
Posty: 7
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Hej ludzie! Nabyłem właśnie dzisiaj swojego kindle touch na allegro. Zapłaciłem za niego 480zł - myślę, że to przyzwoita kwota jak za ten czytnik. Zastanawiam się teraz na wyborem jakiegoś fajnego i wytrzymałego etui, możecie mi coś polecić? Niestety budżet mnie trochą ogranicza (szukam czegoś do 50zł), dlatego nie mogę sobie obecnie pozwolić na te futerały z wyższej półki. Trafiłem ostatnio na coś takiego: http://allegro.pl/najlepsze-etui-do-kin ... 87407.html - jest ktoś może w posiadaniu tego etui i może coś napisać na jego temat?


07 maja 2012 15:37:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2012 18:48:09
Posty: 15
eCzytnik: Kindle Touch
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
popatrz na posty powyżej i wszystko Ci one wyjaśnią nie opłaca się po prostu po tygodniu samo się rozpadnie


07 maja 2012 15:55:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 maja 2011 15:07:39
Posty: 39
eCzytnik: K3, K4, K4T, K Fire, Sony PRS-T1
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Jest mnostwo innych firm poza blueshitem ktore sa warte polecenia.
do 100zł na pewno warto wymienic Incipio i Marware Atlas, tyle ze sa ciezko dostepne u nas.

_________________
SPRZEDAM CZYTNIKI KINDLE, KOBO, B&N i SONY
ATRAKCYJNE CENY, KONTAKT PW.


07 maja 2012 16:59:14
Zobacz profil ICQ
Użytkownik

Dołączył(a): 07 maja 2012 15:20:17
Posty: 7
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Arbi26 napisał(a):
popatrz na posty powyżej i wszystko Ci one wyjaśnią nie opłaca się po prostu po tygodniu samo się rozpadnie


No faktycznie, nieciekawa sprawa. Nie przyjrzałem się wcześniej dobrze zdjęciom i nie zauważyłem, że to jedno i to samo etui. Rozejrzę się jeszcze za jakimiś futerałami, ale chyba w tej cenie najlepiej sprawdzi się bluecosto.


08 maja 2012 1:13:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
rafal1435 napisales blueshitem a ja sobie okladke Bluecosto do mojego kindla 3 jak w podpisie chwale. Tyle tylko zeby nie wycieraly sie faktycznie tyl czy boki zastosowalem w sumie nie najtansze naklejki do oklejenia kindla - mam dwie wersje - jedna z wycietymi miejscami na klawisze - i ta uzywam - wybralem sobie tak ciemna ze malo sie odznacza od org. Kindla i druga na zapas z tym ze zamiast otworow na klawisze jest wyciety prostokat. Mam kindla i Bluecosto od poczatku tego roku chyba od 3 stycznia przez polskich celnikow bo amerykanski amazon wyslal tak ze powinien dotrzec przed nowym rokiem zeby miec prezent na nowy rok. Ale wiadomo Polscka i nasi celnicy - 2 dni z USA i 5 dni prawie lezenia w polskim urzedzie celnym. Ale juz nie offtopujac - za czesto nie wyciagam kindla ale dzieki oklejeniu nie ma nic wytarte a w sumie naklejki byly dosc drogie i jak bede chcial zmienic to zaden problem bo zaden klej nie zostaje. W sumie w realu rozmawialem ze sprzedawca naklejek z Allegro bo sie okazalo ze to sprzedaje dziewczyna z mojego miasta. Tak ze to moge polecic.
A to co tu widze na zdjeciach to jest naprawde ladny syf zeby pare dni po kupnie robily sie takie jaja - nic tylko reklamowac.
A muje Bluecosto ani wytarte, mognes dziala ja jestem zadowolony a uzywam kindla normalnie codziennie i jak ta okladka sie zuzyje to zamowie tej samej firmy. Pozdrawiam.


08 maja 2012 14:13:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012 12:44:02
Posty: 18
eCzytnik: Kindle Touch
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Nie wiem czy ktoś wcześniej wspominał o ogromnej wadzie Bluecosto. Mianowicie nawet gdy okładka jest zamknięta to Kindle (wkładany jest od góry) może z niej wypaść!!! Po co komu okładka, która nie chroni przed upadkiem.


08 maja 2012 21:27:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
smolikjr nie wiem jakie ty masz Bluecosto ale ja teraz sprawdzilem to na moim K 3 i mimo wstrzasania Kindle nie wysunelo sie ani o 10 mm, moze budowa Kindle Classic jest inna i stad taki efekt. Nie wiem po prostu dokladnie jak to masz tam wsuniete - jednak dla Kindle Keyboard sprawdza sie idealnie.


08 maja 2012 21:48:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lip 2011 13:30:29
Posty: 159
Lokalizacja: K-ce / Sarnów
eCzytnik: Kindle Touch, iPod Touch.
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
To dziwne, bo do Touch ma zakładkę, i wkładane jest od lewej, środkowej strony, więc nie może wypaść.


09 maja 2012 0:18:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2011 21:34:30
Posty: 4
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Jestem użytkownikiem tej okładki od 3 tygodni i póki co zero śladów "degradacji". Od początku wyjąłem kindla 2 razy z okładki, być może od częstego wyjmowania to zależy. Co do ciężko działających przycisków - nie piłowałem ramki, podłożyłem rozciętą na pół folie ochronną w której otrzymałem pokrowiec. Póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu.


09 maja 2012 0:23:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2011 14:15:14
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 4 Classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
kris68 napisał(a):
smolikjr nie wiem jakie ty masz Bluecosto ale ja teraz sprawdzilem to na moim K 3 i mimo wstrzasania Kindle nie wysunelo sie ani o 10 mm, moze budowa Kindle Classic jest inna i stad taki efekt. Nie wiem po prostu dokladnie jak to masz tam wsuniete - jednak dla Kindle Keyboard sprawdza sie idealnie.

W KC samo z siebie raczej nie wypadnie, jednak gdy nie chce się żeby się wycierało i się czymś odseparuje okładkę od urządzenia zmniejsza się siła tarcia i wylatuje bez problemu. W K3 masz jeszcze klawiaturę i pasek nad nią, więc to trochę inna historia.


09 maja 2012 16:38:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 sty 2012 1:55:58
Posty: 32
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
używam od tygodnia i nic się kruszy


12 maja 2012 14:37:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sie 2011 10:28:08
Posty: 63
eCzytnik: K3 3G, KT
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
kris68 napisał(a):
smolikjr nie wiem jakie ty masz Bluecosto ale ja teraz sprawdzilem to na moim K 3 i mimo wstrzasania Kindle nie wysunelo sie ani o 10 mm, moze budowa Kindle Classic jest inna i stad taki efekt. Nie wiem po prostu dokladnie jak to masz tam wsuniete - jednak dla Kindle Keyboard sprawdza sie idealnie.


BTW - do Kindle 3 polecam - Philips soft folio for kindle 3, taki jak tutaj :
http://allegro.pl/philips-amazon-kindle ... 27003.html
jak dla mnie rewelacyjny, troche długo się czeka (ponad tydzień) ale warto


27 maja 2012 20:57:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron