Teraz jest 29 mar 2024 10:28:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Etui Kindle 4 Classic 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lip 2011 19:39:43
Posty: 80
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
No naprawdę. Odginałem wszystkie rogi po kolei i to nic nie dało. Ale jakoś w końcu wsadziłem igłę od cyrkla w jeden z rogów okładki i puściła. Przynajmniej ma pewność, że Kindel nie wypadnie. :lol:
No ale tak na serio to ten plastik jest trochę za twardy.

_________________
Na urlopie od 7 do 19 sierpnia.


16 kwi 2012 22:19:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2012 16:13:35
Posty: 82
eCzytnik: Kindle 4 Classic, Paperwhite 2
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Becia344
Możesz sprawdzić pocierając ręką lub białą czystą kartką etui czy okładka nie brudzi czytnika ??
Interesuje mnie jeszcze jakość plastiku, czy jest wytrzymały oraz czy czytnik jest dobrze dopasowany (nie ma luzu).


16 kwi 2012 22:25:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 sty 2011 13:05:53
Posty: 13
eCzytnik: kindle classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Witam! Nie, okładka nie brudzi czytnika (zresztą ja mam wyłożoną jasną imitacją zamszu, a nie wiem co będzie przy ciemnym kolorze). Jest ona bardzo dobrze dopasowana do czytnika. Nawet zbyt dobrze jak wyżej wspomniał Wojtek0011. Nie ma szansy aby czytnik wypadł, skoro wyjęcie go z okładki jest niezłą gimnastyką. Czy plastik jest wytrzymały, to nie wiem. Czas pokaże czy nie będzie pękał podczas użytkowania. Jak na razie jestem zadowolona z zakupu.


17 kwi 2012 8:39:52
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
becia344 napisał(a):
Witam! Właśnie otrzymałam okładkę. Jest ładniejsza niż na zdjęciu. Ma tylko jedną wadę: po jej założeniu znacznie ciężej chodzą klawisze do przełączania stron. Ja poradziłam sobie w ten sposób, iż zeskrobałam delikatnie na prawej krawędzi dosłownie może z milimetr obudowy. Nie widać żadnej ingerencji a klawisze już chodzą dobrze.

Będę musiał zrobić podobnie, pytanie tylko co z lewą krawędzią...

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


24 kwi 2012 14:25:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
E tam panowie czarujecie - wiem ze mnie zakrzyczycie ale ja mam Bluecosto i jestem zadowolony - wycierac nic mi nie moze z tylu bo mam kindla oklejonego ciemna folia oczywiscie nieprzrźroczysta tak ze prawie sie nie rozni od orginalu a nie mam problemu z brudzeniem. A zreszta kto ciagle wklada i wyciaga zeby sprawdzic czy brudzi - w ostatecznosci ale to juz rozwiazanie po bandzie mozna wsadzic biala karte i spokoj. Ale jak mowie namawiam wszystkich na te naklejki bo masz ogromny wybor a cena nie jest droga bo 25 zl - i co najwazniejsze po odklejeniu w razie zmiany jak ci sie nie podoba czy przy sprzedazy mozesz odkleic i nie zostawia sladu a naprawde jest pomocna. Jedyne na co sie nie zdecydowalem to folia na wyswietlacz - bo by odbijalo swiatlo jak lusterko - a tak moj K3 jest dobry taki jak jest.

becia344 a co do twardosci plastiku jak faktycznie jest twardy i malo elastyczny to moze popekac - oby nie.


25 kwi 2012 6:50:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 sty 2012 1:55:58
Posty: 32
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Faktycznie etui jest fajne,

p.s przez przypadek zamówiłem do K4 a mam KT więc mogę sprzedać :)


25 kwi 2012 12:11:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2012 17:04:02
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Cześć, mam kilka niejasności:
1. Czy ktoś z Was mógłby podesłać kilka zdjęć tego etui z kindlem i bez kindla w środku?
2. Zastanawia mnie, czy można obrócić front maksymalnie do tyłu, aby dotknął tylnej okładki? Z fotek z allegro ciężko się domyślić, czy ten pasek łączący przód i tył jest wystarczająco długi.
3. Czy to załamanie na froncie nie będzie się wyrabiać, wyginać ku górze i powodować otwieranie całego etui?


25 kwi 2012 17:10:15
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
linf napisał(a):
2. Zastanawia mnie, czy można obrócić front maksymalnie do tyłu, aby dotknął tylnej okładki? Z fotek z allegro ciężko się domyślić, czy ten pasek łączący przód i tył jest wystarczająco długi.
Można

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


25 kwi 2012 17:56:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2012 18:57:16
Posty: 3
eCzytnik: Kindle 4 classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Hej wszystkim, ja właśnie dzisiaj odebrałam z poczty to etui, kolor czarny. Materiał zdaje się nie farbować, ale na wszelki wypadek podłożyłam kawałek folii pod spód, w którą było owinięte. Klawisze faktycznie ciężko chodzą, ale podążając za wskazówką jednej z forumowiczek właśnie spiłowałam troszeczkę (pilniczkiem do paznokci) prawy brzeg i teraz chodzą normalnie.
Co jak co, ale etui nie można odmówić funkcjonalności bo ciężko się kindla z niego wyjmuje, więc wypaść nie wypadnie.
Powinno służyć długo także polecam, na przesyłka była na drugi dzień roboczy od dnia wysyłki u mnie.


25 kwi 2012 19:09:12
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2011 11:31:00
Posty: 33
eCzytnik: Kindle 4, Odyssey Frontlight HD
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Kupiłem to etui do Kindle Classic. Wygląd bez zarzutu, wykonanie na pierwszy rzut oka również. Kindle idealnie pasuje. Ale...
Po dwóch dniach zauważyłem, że na dolnym prawym rogu etui (tym plastikowym) pojawiło się malutkie pęknięcie. Przy bardzo delikatnej próbie wyjęcia czytnika z etui ukryszył się z kolei plastik w górnym lewym rogu. Kindle nigdzie nie był transportowany ani nie był narażony z mojej strony na jakieś uderzenia, więc usterki powstały samoistnie, spowodowane chyba jakością materiału.
Poza tym funkcjonalność tego etui jest wg. mnie gorsza od Bluecosto, którego używałem do tej pory i chyba do niego wrócę (bo przypuszczam że to nowe wkrótce się rozleci). Bluecosto jest wygodniejsze (zapięcie), przyjemniejsze w dotyku i lepiej chroni czytnik. No i tańsze.

Czy ktoś użytkujący etui opisywane w tym wątku stwierdził jego podobną wadę?


28 kwi 2012 10:20:46
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2012 12:57:21
Posty: 5
Lokalizacja: Krk
eCzytnik: K4T
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
u mnie było dokładnie to samo - miałem zrobić właśnie zdjęcia tego.


28 kwi 2012 11:22:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2012 17:04:02
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Dzięki za info, etui skreślone z listy. Dobrze, że się wstrzymałem w oczekiwaniu na opinie prawdziwych użytkowników, a nie tylko sprzedawców..


28 kwi 2012 14:47:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2012 12:57:21
Posty: 5
Lokalizacja: Krk
eCzytnik: K4T
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
Co do tej okładki, to jak dla mnie niezłe z niej dziadostwo. Same pękają plasticzki, przez zdarzyło się mojemu K, że (o zgrozo!)WYPAŁ z okładki. Poza tym szybko brudzi się jej wewnętrzna część.

Plasticzki powinny wygladać tak :
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a wyglądają tak:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


04 maja 2012 15:40:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lip 2011 13:30:29
Posty: 159
Lokalizacja: K-ce / Sarnów
eCzytnik: Kindle Touch, iPod Touch.
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
jak dla mnie koniec tematu. Wyglądało fajnie, ale wychodzi, że bezpieczniej kupić kiepskie bo kiepskie, ale pewne bluecosto.


05 maja 2012 1:05:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2011 11:31:00
Posty: 33
eCzytnik: Kindle 4, Odyssey Frontlight HD
Post Re: Co sądzicie o tym etui dla Kindle Classic?
To ja dołożę swoje szybkie fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


05 maja 2012 14:35:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: