Teraz jest 28 mar 2024 17:19:04




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Informacje o Boox M92 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 sty 2012 16:52:02
Posty: 9
eCzytnik: sony t1, boox m92
Post Odp: Informacje o Boox M92
Po najnowszym upgrad(e)'zie <stary neologizm, mój zapis> tj. firmware beta 1.7 czytnik jest genialny! Pdf "skanowane" kartkuje szybciej niż na tablecie z Androidem 4.0 przy pomocy ezPdf Readera! Ivona? -> A po co?


08 mar 2012 23:13:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 mar 2012 14:37:35
Posty: 14
Post Re: Informacje o Boox M92
Ivona przydatna do czytania po polsku i to chyba najważniejszy plus polskiego software. Owszem można bez tego żyć. Dla mnie chyba ważniejszy jest serwis w Polsce.
A tym czasem od 26 będzie można zamówić w Niemczech czarnego M92 http://ereader-store.de/en/onyx-boox/38 ... black.html miejmy nadzieje, więc tak czy inaczej w tym miesiącu kupię M92, nie wiem tylko gdzie i w jakim kolorze.


09 mar 2012 16:53:58
Zobacz profil
Post Re: Informacje o Boox M92
Istnieje możliwość zakupu dowolnego modelu, który mamy w dystrybucji, poprzez bezpośrednie zamówienie w naszej firmie.
Oczywiście każda taka operacja jest traktowana indywidualnie, ale w zależności od ilości egzemplarzy można otrzymać zniżkę ok 5% w stosunku do ceny końcowej brutto.
Wniosek: można próbować.


09 mar 2012 17:09:28
Użytkownik

Dołączył(a): 01 lis 2011 19:44:06
Posty: 12
Post Re: Informacje o Boox M92
Panie Robercie, podpowiada nam Pan, abyśmy się zorganizowali w grupę i zamówili ilość "półhurtową"? Jak będziemy traktowani pod względem obsługi posprzedażnej? Jak klient indywidualny czy jako odbiorca hurtowy?

Jeśli mam się opowiedzieć, to ja deklaruję zakup modelu M92 w kolorze czarnym. Ktoś jeszcze chętny?


09 mar 2012 21:28:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 cze 2010 12:08:10
Posty: 126
eCzytnik: Kindle Paperwhite 2, Onyx Boox M92
Post Re: Informacje o Boox M92
Sęk w tym, że nie ma jeszcze na stronach Arta Tech informacji o posiadaniu M92 w dystrybucji, a takie było powyżej zastrzeżenie.

Nie wiem, o co tu chodzi? Chińczycy nie chcą sprzedać czytników? Jest groźba, że czytniki przekazane do sklepu Vobis (to byłaby dla mnie dogodna ścieżka zakupu) wejdą w skład "masy remontowej"? ;) Czy może minimum lokalne ilości błędów w oprogramowaniu 1.7 beta nie zostało jeszcze osiągnięte? A nam tu pieniądz wypala dziurę w kieszeni.


09 mar 2012 21:47:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2012 1:38:52
Posty: 12
Post Re: Informacje o Boox M92
Ja zupełnie nie zrozumiałem co pan Robert chciał przekazać... nawet przypuszczałem, że może odpisał nie w tym wątku co trzeba ;)
No bo przecież jak zz12 słusznie zauważył na stronach arta tech nie ma informacji że M92 jest w dystrybucji... więc może pan Robert delikatnie daje do zrozumienia że tego modelu nie będzie... ;)
Ok, trochę naciągam, bo przeca tutaj tyle kasy prawie że leży na ulicy i wystarczy się po nią schylić (czyt. zaoferować M92)

A tak bardziej na poważnie, to jeśli istnieje możliwość zakupu większą grupą po mniejszych cenach to ja bardzo chętnie, tyle że kurcze, chciałbym ten czytnik na fakturkę coby sobie w firmę wrzucić... a tak to pewnie będzie trudno

Ale jakby co to ja też chcę w kolorze czarnym! :)


09 mar 2012 22:48:54
Zobacz profil
Post Re: Informacje o Boox M92
Jak przypłyną do Polski, to M92 będzie można u nas kupić.
Fakturę wystawiamy i do każdego egzemplarza jest indywidualna karta gwarancyjna, tak że z obsługa serwisową, jak z każdym egzemplarzem - kurier zabiera do nas i kurier odwozi do domu :)


10 mar 2012 22:02:09
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2011 12:08:02
Posty: 27
eCzytnik: Onyx BOOX M92B
Post Re: Informacje o Boox M92
Ja podobnie, jak koledzy powyżej, jestem zainteresowany kolorem czarnym.
Panie Robercie, możemy liczyć na potwierdzenie lub zdementowanie informacji i tym, że taki kolor będzie dostępny?!

Robert ArtaTech napisał(a):
Jak przypłyną do Polski, to M92 będzie można u nas kupić.

"U nas"? Czyli w ArtaTech bezpośrednio czy w Vobisie?


11 mar 2012 13:35:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2012 21:23:36
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław
Post Re: Informacje o Boox M92
Ja też jestem zainteresowany, ale widząc opóźniania i brak informacji odnośnie wprowadzenie do sprzedaży (prawdopodobnie sama firma nie wie) poważnie zastanawiam się nad pocketbook 912. Czy rozważaliście zakup tego urządzenia? Ja potrzebuję czytnika głównie do czytania pdf (książki + artykuły: dużo wzorów matematycznych, wykresów)


11 mar 2012 21:28:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 mar 2012 14:37:35
Posty: 14
Post Re: Informacje o Boox M92
@Robert ArtaTech: A kiedy wypłynęły do Polski? Ponoć transport morki z Chin do Polski to około miesiąca. Czy kolor i rodzaj etui będzie znany dopiero jak M92 przypłynie do Gdyni?

@Robert99: 912 chyba nie różni się niczym od 903 poza brakiem 3G. A właśnie możliwość wsadzenia karty GSM do pocketbooka wydaje mi się jego największą zaletą. M92 wydaje się lepszy bo ma lepszy wyświetlacz (pearl vs Vizplex w pocketbookach), a także: mniejsze wymiary, minimalnie mniejszą masę, lepszy procesor, więcej wbudowanej pamięci (4GB - ??? na system vs 2GB - 0.86 na system) co ma znaczenie bo używanie karty SD obciąża dodatkowo baterię, trochę większą baterię (1,6Ah vs 1,53Ah) która pozwala na więcej odświeżeń ekranu (8k vs 7k). Z tego co wyczytałem szybkość obsługi pdfów większa jest w M92 (niż w 903), wydaje mi się też, że więcej osób ma onyxy niż pocketbooki więc w przypadku jakichś problemów, zdobycia częsci (np bateria) będzie łatwiej z onyxem.
Jak masz już dość czekania to zawsze jest niemiecki sklep, biały M92 jest dostępny za 340E http://ereader-store.de/en/onyx-boox/33 ... white.html a czarny będzie od 26 marca za 350E http://ereader-store.de/en/onyx-boox/38 ... black.html dostawa z ubezpieczeniem 10E


12 mar 2012 11:56:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2012 21:23:36
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław
Post Re: Informacje o Boox M92
@rmrmg: dziękuję za te wyjaśnienia. Przeczytałem wiele na temat obu i muszę przyznać Ci rację, że z mojego punktu widzenia M92 wydaje się lepszym rozwiązaniem. Zapewne planujący zakupy wszystko o tym modelu wiedzą, ale chciałem podzielić się użytecznymi linkami (porównanie PB 903 vs. M92):
1. świetne porównanie http://baach.de/Members/jhb/-comparison ... x-boox-m92
2. filmy: http://www.youtube.com/user/jbaach/feed
3. Wątek o oprogramowaniu. Podobno wprowadzonych zostanie wiele b.ciekawych udogodnień (soft ver. 1.7): link: http://www.mobileread.com/forums/forumdisplay.php?f=220 i wątek: Firmware updates, dictionaries, fonts and third-party software for M92

W kwestii koloru: z ergonomicznego punktu widzenia biały jest lepszym rozwiązaniem :D, czarny z kolei wygląda ładniej.
Chyba też ustawię się w kolejce, a skoro chętnych jest wielu, to może faktycznie postarajmy się o rabat 5%. Przy cenie 1500 zł, 75zł to wcale nie mało.


12 mar 2012 12:30:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sty 2012 20:35:34
Posty: 37
eCzytnik: M92
Post Re: Informacje o Boox M92
Robert99 - dokładnie do tych samych zastosowań potrzebuję M92 i też myślałem nad alternatywą, jednak M92 bije obecnie wszystko dostępne w PL ; /


12 mar 2012 19:01:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2012 22:26:35
Posty: 5
eCzytnik: Onyx Boox M92
Post Re: Informacje o Boox M92
Całe szczęście że dokonałem zakupu już w grudniu na stronie http://www.onyxboox.com/index.php fakt przesyłka też się opóźniła, ale z racji tego że był to okres przedświąteczny. Nie wiem w czym problem z oprogramowaniem skoro ja u siebie mam wersje 1.7 w pełni Polską poza jedną rzeczą którą oferuje polski dystrybutor, mianowicie Ivone. Do chwili obecnej od grudnia ładowany był tylko jeden raz, a książek przeczytanych zostało 11 średnio po ok 500 str. do tego dochodzi bawienie się z ustawieniami i zaznajomienie z czytnikiem. Także bateria trzyma świetnie i oby tak dalej.
Pozdrawiam


12 mar 2012 22:30:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2012 1:38:52
Posty: 12
Post Re: Informacje o Boox M92
@Aikxx: Mogłeś się powstrzymać z tym komentarzem... Tu ludzi normalnie krew zalewa, bo się doczekać nie mogą, a Ty piszesz jak to w radości i spokoju bawisz się czytnikiem ;)
A tak na serio, może podzielisz się tym co już zdążyłeś zaobserwować podczas jego użytkowania? Co Cię rozczarowało, a co pozytywnie zaskoczyło?


12 mar 2012 22:41:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sty 2012 22:26:35
Posty: 5
eCzytnik: Onyx Boox M92
Post Re: Informacje o Boox M92
Wszystkie komentarze pozytywne na jego temat są jak najbardziej uzasadnione. Nie mam odniesienia do innych czytników, bo jest to mój pierwszy czytnik. Bateria trzyma długo, pliki się otwierają szybko i nie ma aż takich opóźnień jak to opisywali w stosunku do M90 podczas przewijania stron. Nie ma też już tego martwego pola co występowało podczas rysowania w miejscu gdzie jest głośnik. Żeby nie było tak różowo to jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem to dwa razy mi się zawiesił podczas przeglądania internetu, na wyłączenie też nie reagował, ani na reset. Pomogło podpięcie pod ładowarkę. Jeżeli coś wyjdzie dalej podczas użytkowania to napisze.
Pozdrawiam


13 mar 2012 9:27:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron