Teraz jest 29 mar 2024 13:23:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona
Wasze ulubione zespoły 
Autor Wiadomość
Post 
a ja lubie np Biba - Boysow :P malo kto to zna :P ale fajne :D

i papa dance :d


18 lip 2007 12:31:50
Post 
Ja tam lubie disco polo, może i do sluchania tak po prostu przed kompem się nie daja, ale za to nikt mi nie wmówi, że zle przy tym tanczyc... Zresztą duzo ludzi niby nie trawi disco polo, a jak przychodzi co do czego, to wszyscy znają tekst "Jesteś szalona" prawie tak dobrze jak "Stokrotka rosła polna.. la lal la" itd :P:P:P Polecam Cliver - Chodz kochanie. Moze tekst nie jest zbyt ambitny ale poprawia humor :)


18 lip 2007 19:20:27
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
:D no wiecie ... stokrotki słów to ja nie znam za dobrze ;P jakos nigdy nie pociągala mnie tego typu muzyka ... :P za to Chodż kochanie kojaze dobrze :D

_________________
Obrazek


18 lip 2007 19:32:31
Zobacz profil
Post 
Albo "Ewa odeszła", to też niezły kawalek jesli o disco polo chodzi. Fajnie mi się kojarzy. Zresztą z większoscią piosenek tak mam, kojarzy mi sie z czyms przyjemnym, mam mile wspomnienia z nią związane- to wtedy ja lubie. Stąd ma sympatia do większości utworkow disco polowych (dobrze odmienilam?) :)


18 lip 2007 20:29:27
Post 
Hmm.. z disco polo to mi sie podoba Volare - Wino Wino :D:D Śmieszna piosenka ;P


18 lip 2007 22:08:07
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
ja od 3dni namietnie katuje: Bal-Sagoth genialna kapelka, ostateczne stadium Power Metalu, cos jak 3 Inches of Blood, mocniejsze, ale szalenie melodyjne, chwilami symfoniczne. Lirycznie ponoc tez niezle: Lovecraft & Howard, Fantasy/Science-fiction - na dniach poczytam :)

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


18 lip 2007 22:34:35
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Znowu wkleję post ze starego forum, bo zbliża się już pierwsza, a tu dalej postów bez liku do nadrobienia. Tak wieć:

Oto lista wykonawców/zespołów które przewinęły się ostatnio przez mój odtwarzacz mp3 : Akurat, Bloud Houng, John Lee Hooker, Cab Calloway, Carlos Santana, Bob Marley, Bomfunk Mc, Budka suflera, Boys Smile, Elektryczne gitary, Fatboy Slim, Gigi D'Agostino, Cypress hill, Wu Tang Clan, 50 cent, Indios Bravos, Lady Pank, Metallica, Moby, Perfekt, Kaliber 44, Paktofonika, WWO, Liroy, Red Hot Chili Peppers, Kowalski, Gorillaz, Pink Floyd, Scorpions, Led Zepplin, Deep Purple, The doors, Kazik, parę techniawek które akurat wpadły mi w ucho, muzyka filmowa ("Matrix') i growa ( Nfs: Carbon) Smile

Musicie przyznać, że rozrzut gatunkowy mam niezły :)

Koniec wklejania :)

Teraz dodam co ostatnio mi się szczególnie wkręciło. Dostałem niezłego fioła na punkcie Kazika, Kultu, El Dupy, byłem ostatio na koncercie tych drugich Kętrzynie. Kazik Staszewski wymiata wszystkich swoimi tekstami, poza tym tam gdzie on gra, to mozna trochę usłyszeć wszystkiego: rock, rap, blues, ska, Reagee i masa innych gatunków. Jak dla mnie cudowny misz-masz gatunkowy :)

Gdy jednak muzyka ma być tylko podkładem, to ostatnio zabrałem się za Davida Yengibrjana i Franka Londona, którzy popełnili płytkę pod tytułem Pandoukht. Mieszanka ludowej muzyki żydowskiej i ormiańskiej podlana pysznym jazzikiem. Mniam!

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


19 lip 2007 0:31:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
Poperam Kazik najlepszy, ale preferujesz ten starszy Kult czy tez nowsze kawałki??

_________________
http://toolsweb.pl/


19 lip 2007 10:38:44
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
I te i te :) Do moich ulubionych należą: "Wódka" "Polska" "Totalna militaryzacja" "Dom wschodzącego słońca" "Konsument" "Medrcy" "Lewe lewe loff" "Arahja" "Celina" "Baranek" "Gdy nie ma dzieci" "Brooklyńska rada Żydów" i caa masa innych ;) To były tylko te, które mogą lecieć w kółko 24h na dobę :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


19 lip 2007 10:54:32
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
Ja bym jeszcze dorzucił "Krew jak śnieg" "3 gwiazdy" i "Krew Boga"

a dziwne ze nie mu tu zadnych fanów Rubika oraz Dody :)

_________________
http://toolsweb.pl/


19 lip 2007 16:25:02
Zobacz profil WWW
Post 
@Madmax, Doda jakoś zniechęca mnie swoim wyglądem i cietym językiem.
Rubik - Moze być.
Ich troje - Oh, kiedys lubiłam, jeszcze w Sp chyba byłam.
Madnaryna - bez komentarza
Tokio hotel - Lubię, ale te nowsze piosenki, jak wokalista był juz po mutacji :-P


19 lip 2007 16:31:30
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
OHO :D nie no w sumie mnie doda wygladem nie odrzuca, a jej piosenki hmm toleruje (jednym uchem wpada, drugim wypada, nie wprowadzajac zadnego nerwu) :D

Rubik ? typowo radiowy grajek, jakos nie mam zadnych pozytywnych odczuc sluchajac go :P

Ich troje - ;/ moge nie komentować ? siostra kiedyś mnie katowała ich muzyką, teraz sama sie nie przyznaje do tego :D

Mandaryna ? - Here we go again! czy jakoś tak :D

Tokio Hotel - przegięcie nie dość że graja gatunek za ktorym nie przepadam, do tego po niemiecku, a weźmy też nakladke na to iż ida na komercje - coś czego bardzo nie lubie, no i wygladaja jak nie powiem co ... :P TOTALNY NEGATYW ;]

_________________
Obrazek


19 lip 2007 16:37:25
Zobacz profil
Post 
Panie Mako, mi chodzi o muzyke TH ! Wdłg mnie jest ok. ale podkreślam ... po mutacji wokalisty !
Po niemiecku śpiewa jeszcze Rammstein - też bardzo fajny zespół. Die Toten Hosen i Christina StĂźrmer.
Ich Troje - Faktycznie teraz też za bardzo sie nie przyznaję, ale przy takiej muzyce można sie pośmiać, oraz z tych detnych tekstów. Taka muzyczka do potańczenia :-)


19 lip 2007 16:41:57
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Jak do potańczenia to tylko disco polo i imprezy w remizie :D Ale o tym już kiedyś na pewnym forum było pisane :)
A co do Tokio Hotel, to nawet nie jestem pewny, czy słyszałem jakąś ich piosenkę, ale pewnie tak, bo skoro są tacy na topie to pewnie ich pełno w radio/tv. Ja to z nowościami jestem 5 lat do tyłu :) Słyszałem taki o nich kawał:
Cytuj:
Wokalista Tokio Hotel podchodzi do dziewczyny na imprezie i mówi:
-Hej maleńka! Czy wiesz, że jestem wokalistą Tokio Hotel?
-Hej Maleńki! A czy ty wiesz, że ja jestem twoim bratem?

Ten żart mi wystarczy, żeby wyrobić sobie o nich zdanie :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


19 lip 2007 19:39:38
Zobacz profil
Post 
Też słyszałam ten dowcip...
http://youtube.com/watch?v=HYUSnWtxRRI - w sumie ta jest chyba najlepsza.
http://youtube.com/watch?v=5R9UGQlLAak - Christina StĂźrmer.
http://youtube.com/watch?v=8mNs8iSbDdk Kuba ! Twoja ulubiona piosenka =D


19 lip 2007 19:53:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron