Teraz jest 28 mar 2024 12:03:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2011 17:12:46
Posty: 517
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: K3, K4, KT, KPW, M92B, Galaxy Note
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
@kris68, tapety nie zmieniają się same. Dopiero po ponownym uśpieniu czytnika pojawi się kolejna z katalogu. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale o to chodzi ?

_________________


26 sty 2012 1:26:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Tak soxymora o to mi dokladnie chodzilo - wydawalo mi sie ze w stanie uspienia orginalne sie zmieniaja a swoje shackowane nie ale szczerze to nigdy sie temu nie przyjrzalem dokladnie ale na pewno masz racje. Dzieki za wytlumaczenie jutro znow zainstaluje hacka na tapety i wrzuce troche zdjec w odpowiednim formacie i odcieniach szarosci. Pozdrawiam


26 sty 2012 1:33:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 gru 2011 14:18:20
Posty: 48
eCzytnik: kindle 4 classic
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
thx soxymora, poszło gładko teraz czas pozbierać swoje fotki i upiększyć kundelka


26 sty 2012 14:58:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2012 13:58:47
Posty: 2
eCzytnik: Kindle 4 classic
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Czy po poprawnym wgraniu tego hacka powinien mi się pojawić katalog linkss/screensavers a plik data.tar.gz powinien zniknąć ?
Bo u mnie wypisuje że instalacja zakończona powodzeniem ale katalog się nie pojawił a plik jak był tak jest (tylko ten .bin skasowało).
Kindle4 classic z jailbreakiem (język polski wgrany).


05 mar 2012 22:15:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 mar 2012 20:49:04
Posty: 2
eCzytnik: Kindle 4 Classic
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Witam wszystkich posiadaczy kindle :)

Czy komuś pojawia się przy instalacji jakiś błąd? :(

Edit. Już działa ;P


24 mar 2012 21:20:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 kwi 2012 16:30:52
Posty: 1
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Witajcie :)

Jestem nowy na forum. Mam swojego Kindla od kilku dni i dziś postanowiłem go trochę ulepszyć. Trochę mi zajęło zanim wszystko poprawnie zainstalowałem, no ale w końcu się udało. Jest tylko jeden problem, żadne obrazki, które wrzucam mi nie działają. Na początku działał tylko obrazek, który tam jest automatycznie - 'you can delete me' ale żaden inny, który wrzucam nie działa. Po naciśnięciu guzika usypiania mam tylko biały obraz.
Wrzucam je oczywiście do C:\Kindle\linkss\screensavers
Obrazki mają 600x800

EDIT: Już nieważne. Okazało się, że wystarczyło zrestartować Kindla po dodaniu obrazków ;) Dobrze by było to dopisać w pierwszym poście.


07 kwi 2012 17:30:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2011 14:15:14
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 4 Classic
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Czy ten hack działa na oprogramowaniu 4.1? Nie chciał bym czegoś rozwalić, gdyby się okazało, że jednak nie...


18 wrz 2012 16:15:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 9:40:18
Posty: 23
eCzytnik: Kindle Classic - czarny
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
Witam, udało mi się (chyba) zrobić jailbreaka na classicu bez reklam z wersją 4.1.1
http://forum.eksiazki.org/modyfikacje-oprogramowania-f178/wygaszacze-na-kindle-classic-4-1-1-t13206.html
W sumie dążę do zmiany wygaszaczy na własne.
Czy teraz mogę zrobić tak jak jest w pierwszym poście?
i drugie pytanie, to dla mnie wszystko całkowita nowość - gdybym w przyszłości chciał powrócić do oryginału - bez jailbreaka - jest taka możliwość?

Zaryzykowałem, nie udało się :( w trakcie wyskoczyło error update 3. wcisnąłem domek i wróciło do standartu.
Natomiast zastanawia mnie że p wgraniu plików trzeba "zaktualizuj czytnik z poziomu ustawień" - ja update mam nieaktywne i robię restart, wtedy pojawia mi się proces update aż do momentu błędu.
Dodatkowo znalazłem w dalszym poście: "sprawdź czy masz plik RUNME w katalogu głównym jeżeli go brak to JB się nie powiódł"
ja nie mam! Mimo że pojawiła się nowa "książka" po robieniu jailbreake - to nie mam?

Z góry dziękuję za odpowiedzi nowicjuszowi.
p.s.
http://egazeciarz.pl/ jest super!


14 mar 2013 9:30:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2012 1:15:17
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver hack
witekw napisał(a):
Witam, udało mi się (chyba) zrobić jailbreaka na classicu bez reklam z wersją 4.1.1
http://forum.eksiazki.org/modyfikacje-oprogramowania-f178/wygaszacze-na-kindle-classic-4-1-1-t13206.html
W sumie dążę do zmiany wygaszaczy na własne.
Czy teraz mogę zrobić tak jak jest w pierwszym poście?
i drugie pytanie, to dla mnie wszystko całkowita nowość - gdybym w przyszłości chciał powrócić do oryginału - bez jailbreaka - jest taka możliwość?

Zaryzykowałem, nie udało się :( w trakcie wyskoczyło error update 3. wcisnąłem domek i wróciło do standartu.
Natomiast zastanawia mnie że p wgraniu plików trzeba "zaktualizuj czytnik z poziomu ustawień" - ja update mam nieaktywne i robię restart, wtedy pojawia mi się proces update aż do momentu błędu.
Dodatkowo znalazłem w dalszym poście: "sprawdź czy masz plik RUNME w katalogu głównym jeżeli go brak to JB się nie powiódł"
ja nie mam! Mimo że pojawiła się nowa "książka" po robieniu jailbreake - to nie mam?

Z góry dziękuję za odpowiedzi nowicjuszowi.
p.s.
http://egazeciarz.pl/ jest super!


Ten wątek ma ponad rok. Przeszukaj forum, zarówno temat jailbreaka jak i sshacka dla 4.1.* był poruszany od tego czasu przynajmniej parokrotnie.
Tak BTW, przydałby się przyklejony wątek z _aktualnymi_ poradami i linkami, bo nie pierwszy raz ktoś odkopuje te starocie i potem jest "a u mnie nie działa".


14 mar 2013 18:47:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 9:40:18
Posty: 23
eCzytnik: Kindle Classic - czarny
Post Re: Odp: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver ha
Ale wersja 4.1.1 z tego co czytałem wyszla przecież niedawno.
Można prosić o pomocnego linka?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


14 mar 2013 18:49:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2012 1:15:17
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Odp: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver ha
witekw napisał(a):
Ale wersja 4.1.1 z tego co czytałem wyszla przecież niedawno.
Można prosić o pomocnego linka?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Skoro wyszła niedawno to gdzie sens i logika stosować się do posta, który ma ponad rok. Rozwiązania są takie same jak przy 4.1; nie znam linków na pamięć, są na forum.


14 mar 2013 18:54:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 9:40:18
Posty: 23
eCzytnik: Kindle Classic - czarny
Post Re: Odp: [Tutorial] Wygaszacze dla Kindle 4 - screensaver ha
w końcu mi się udało. poszukałem w sieci, pokombinowałem i mam swoje wygaszacze.
W sumie 3 różne posty + google i dałem radę.
Sposób zamieściłem w osobnym poście.


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


17 mar 2013 22:54:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron