Teraz jest 20 kwi 2024 6:42:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2012 17:16:16
Posty: 11
eCzytnik: Amazon Kindle Keyboard 3G + WiFi
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
dzięki bardzo za waszą pomoc :)


07 sty 2012 1:33:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 gru 2011 16:53:51
Posty: 58
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
eskulap napisał(a):
mam wrażenie, że cały czas namawiacie mnie do kupna tabletu


Ok. Kupuj Kindle! Działają na nim super gry, można przeglądać Internet, obsługuje filmy a nawet można czytać na nim książki! Do tego celu jest lepszy niż tablet!
Masz jakąś predefiniowaną opinię, którą chcesz zobaczyć? Przecież to nieprawda, do celów o których piszesz zdecydowanie bardziej nadaje się coś na androidzie. Dla mnie też priorytetem było to co dla ciebie, dlatego najpierw kupiłem sobie porządny telefon, na którym także czytałem książki, dopiero kilka dni temu Kindle.
Pytając o coś na jakimkolwiek forum tematycznym, otrzymasz radę. Celną bądź mniej celną, ale radę. Decyzja i tak należy do ciebie bo nikt za za ciebie zakupu nie dokona.


07 sty 2012 1:36:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2012 18:21:01
Posty: 72
eCzytnik: 4 Kundelek w wersji Klasycznej
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
Jakby mnie było stać też kupiłbym tablet, a jako że jakimś dziwnym cudem przeprosiłem się z książką to mam zajęcie na czasem długie godziny, często bardziej intrygującą niż film.

Dlatego jak czytasz bierz czytnik, jeżeli czytasz rzadko, lub decyzja którą podejmujesz jest na zasadzie "popularne, fajne, muszę TO mieć!"

Jeżeli czytasz komisy\mangę to opiszę jak się kindle na nich sprawuje, gdy tylko go dostane :mrgreen:

_________________
http://www.TickerFactory.com/counter/wsR0IsY/
Obrazek


07 sty 2012 1:49:12
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
Tak ze eskulap nie ma sie co zastanawiac - jezeli tylko chcesz cokolwiek czytac nie zastanawiaj sie tylko kupuj
Kindle Keyboard 3G poki jeszcze sa w sprzedazy - ja mam i naprawde sie ciesze. A po kosciach czuje ze przez tego darmowego neta - mimo ze powolnego - Kindle Keyboard 3G pomalu beda wycofywac ze sprzedazy ale ceny nie obniza tylko pewnego pieknego dnia zniknie z oferty.
A co do komiksów to czuje :D ze niedlugo @szymmon zda nam relacje.
Pozdrawiam ;)


07 sty 2012 15:03:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2012 17:16:16
Posty: 11
eCzytnik: Amazon Kindle Keyboard 3G + WiFi
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
zakupiony : )
a propos, jak tylko czegoś się dowiesz, melduj o komiksach! jeżeli można prosić : ) bo komiksy uwielbiam,a nie rozpatrywałem takiego zastosowania czytnika, więc jestem ciekaw ; )


07 sty 2012 22:43:28
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
eskulap nie obiecuje ale moze cos mi sie uda zdobyc na probe , @szymmon jak tylko moze stara sie mi cos podpowiedziec czego nie wiem za co mu tu dziekuje. Kindelek coraz bardziej mi sie podoba i na pewno wersja z 3 G jest warta swojej kasy. Pozdrawiam.


08 sty 2012 1:12:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2012 18:21:01
Posty: 72
eCzytnik: 4 Kundelek w wersji Klasycznej
Post Re: Kindle Touch 3G, a Kindle Keyboard 3G
Jeżeli Poczta Polska dowiedzie mi jutro czytnik, to zaraz biorę się za test komiksów i mangi.

Niestety zdjęcia mógłbym robić tylko komórką, bo aparat mi się zepsuł.

_________________
http://www.TickerFactory.com/counter/wsR0IsY/
Obrazek


08 sty 2012 15:23:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron