Teraz jest 28 mar 2024 21:15:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
problem z wysyłaniem do amazonu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 maja 2011 10:16:25
Posty: 17
eCzytnik: Kindle 3, Kindle DX, Kobo Mini
Post Re: problem z wysyłaniem do amazonu
Winny jest jakiś system 'antyspamowy' google, który po przesłaniu pierwszego pliku blokuje wysyłanie kolejnego na kilka-kilkanaście minut.

Załóż sobie konto na innym serwerze, a pliki będą wysyłać się natychmiast, chociaż wciąż po kolei, a nie wszystkie naraz (to już wynika z ograniczenia Calibre i zapewne konta free.kindle.com).

U mnie - póki co - świetnie sprawdza się skrzynka założona wyłącznie w tym celu na o2.pl.


27 maja 2011 10:20:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 12:51:23
Posty: 96
eCzytnik: kindle 3
Post Re: problem z wysyłaniem do amazonu
dzięki. przetestuję, chociaż po restarcie wysyła mi od razu kolejny plik nawet po 30 sekundach, więc to coś innego na linii calibre-google


27 maja 2011 16:51:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2011 11:01:22
Posty: 1
eCzytnik: Kindle 3 3G
Post Re: problem z wysyłaniem do amazonu
Witam,
Ja mam z kolei inny problem. Calibre wysyła newsy na 2 adresy: @kindle.com i @free.kindle.com przez co dostaję je podwójnie. Poza tym w ustawieniach calibre nie da się zapisać adresu @free.kindle.com :(


16 wrz 2011 21:13:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2011 14:04:27
Posty: 28
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: problem z wysyłaniem do amazonu
bart napisał(a):
Witam,
Ja mam z kolei inny problem. Calibre wysyła newsy na 2 adresy: @kindle.com i @free.kindle.com przez co dostaję je podwójnie. Poza tym w ustawieniach calibre nie da się zapisać adresu @free.kindle.com :(

Piszesz, że nie da się zapisać adresu @free.kindle.com, a wcześniej wspominasz, że otrzymujesz newsy również z tego adresu - coś tutaj się nie zgadza.

Calibre -> Preferencje -> Udostępnianie książek poprzez e-mail
a) dodaj e-mail @free.kindle.com
b) usuń e-mail zawierający adres @kindle.com - voilà!

_________________
uśmiech proszę ... będzie zdjęcie


16 wrz 2011 22:13:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron