Teraz jest 28 mar 2024 18:45:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2010 21:12:11
Posty: 137
eCzytnik: był eClicto - jest Kindle 3 :)
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
Mogę się mylić, ale odnoszę wrażenie, że Amazon zrobił dla Europy "przerwę techniczną", bo zmienia sposób zamawiania Kindle.
Teraz po wpisaniu w wyszukiwarce Amazonu Kindle 3 pojawiła mi się od razu wersja europejska, z możliwością domówienia promocyjnej ładowarki. Wcześniej trzeba było kliknąć "ship outside US" i wybrać PL.


25 wrz 2010 13:26:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 maja 2010 7:42:35
Posty: 75
eCzytnik: Kindle 3 (x2), HTC Hero
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
Wydaje mi się, że już można zamawiać z powrotem Kindle z wysyłką do Polski zarówno ze strony amerykańskiej jak i international :)


25 wrz 2010 14:47:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2010 20:06:12
Posty: 9
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
olszewsb napisał(a):
Wydaje mi się, że już można zamawiać z powrotem Kindle z wysyłką do Polski zarówno ze strony amerykańskiej jak i international :)

Faktycznie. Estimated tax nadal "0", więc to chyba faktycznie jakaś delikatna "czkawka" była.


25 wrz 2010 15:05:49
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
Znaczy, "tax" to oni i tak 0 mają (nawet przy DX), ważniejsza jest pozycja "Initial Fees Deposit", która dalej jest zerowa w K3, ale już niezerowa w DX.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


25 wrz 2010 15:19:09
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 wrz 2010 20:06:12
Posty: 9
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
Mori napisał(a):
Znaczy, "tax" to oni i tak 0 mają (nawet przy DX), ważniejsza jest pozycja "Initial Fees Deposit", która dalej jest zerowa w K3, ale już niezerowa w DX.

Masz rację.
Właśnie do tej informacji się odnosiłem. :)


25 wrz 2010 15:25:32
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Zablokowana wysyłka Kindle 3 do Polski?
Ech, Amazon jak widać nie ujawni szczegółów błędu:
Cytuj:
I'm sorry for the trouble you had in placing Kindle order to be shipped to Poland. We worked to fix this problem as quickly as possible. If you try again, you should be able to place the order without encountering further problems.


Szkoda, byłem ciekawy co się konkretnie stało :)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


29 wrz 2010 14:05:45
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron