Teraz jest 29 mar 2024 0:45:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Za 5 lat więcej eBooków niż książek papierowych - komentarze 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2007 23:02:17
Posty: 379
Lokalizacja: UK
Post Re: Za 5 lat więcej eBooków niż książek papierowych - komentarze
Magnes napisał(a):
karakan napisał(a):
Jest problem, ponieważ nikt nie będzie pisał i wydawał książek za darmo.


Nie rozumiem związku. DRM jest na książkach, które są sprzedawane.
A odnośnie pani w autobusie - tak byłoby fair powiedzieć. Pamiętajcie, że ludzie się starzeją i umierają. Mają czekać do śmierci aż wydawnictwa się obudzą i wreszcie zaczną sprzedawać książki na czytniki? Jak ktoś jest młody może z 5 lat poczekać, ale lata lecą, a czasu na czytanie coraz mniej. Po angielsku jest bardzo dobrze dzięki Amazonowi teraz praktycznie wszystko da się kupić (więcej niż spiracić), ale w Polsce jest dno totalne jeśli chodzi o legalne ebooki. Z mojej strony koniec dyskusji, bo w tym upale to chce mi się tylko spać. ;)

problem jest w tym, że kupując książkę elektroniczną płacę troszkę taniej, ale nie mam możliwości pożyczyć tej książki znajomym, a przecież nie każda książka jest tak dobra, żeby ją trzymać na półce, większość książek czyta się tylko raz, tak więc dla mnie największym problemem jest cena w porównaniu do książki papierowej tym bardziej, że książką papierową mogę się podzielić

_________________
:-P


11 cze 2010 8:53:33
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: