Teraz jest 25 kwi 2024 3:44:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Prawo jazdy 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
Silesian napisał(a):
Tak więc spokojnie operujcie sprzęgłem i gazem (więcej gazu!) i nie zapominajcie zaglądnąć w lusterko, a będzie dobrze.

Byleby z tym gazem nie przesadzać :P
Zalecana prędkość w trakcie egzaminu - 40 km/h. Dlaczego? Bo wtedy (podobno) łatwiej zareagować na polecenia egzaminatora odnośnie wymaganych manewrów, kierunku jazdy, itp.

Teoria to pikuś, o ile ktoś jest łaskaw w ogóle się tego nauczyć. A praktykę należy nabyć też poza jazdami z instruktorem. Ot, autko wziąć, z ojcem/matką się przejechać gdzieś po okolicy...

_________________
Obrazek


02 lis 2008 4:09:04
Zobacz profil WWW
Post 
Prawko zdałam za pierwszym razem i to u faceta, który namiętnie wszystkich oblewał. Wsiadając do samochodu byłam pewna, że nie zdam, więc przestałam stresować się... pełen luz, żarty i zagadywanie egzaminatora najwyraźniej pomogły, a najważniejszy był ten brak stresu.


08 lut 2009 16:54:59
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009 16:01:41
Posty: 6
Post Re: Prawo jazdy
Dokładnie trzeba się wyluzować... i będzie ok :)

_________________
Ebooki, Książki elektroniczne - DARMOWE AUDIOBOOKI, EBOOKI I CZASOPISMA

Obrazek


15 cze 2009 19:05:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post Re: Prawo jazdy
ja poszłam bez stresu i oblałam :) i się później tylko dziwiłam jak to możliwe że mi samochód raz za razem z egzaminatorem obok gasł na wzniesieniu
Później dowiedziałam sie od kolegi że Podobno niektórzy "ładnie" i "elegancko" hamulcem gaszą ci samochód, być może i mnie to spotkało. Ale nie będę nikogo oskarżać jak nie mam dowodów.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


07 lip 2009 18:56:55
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2008 17:56:46
Posty: 85
Lokalizacja: Z takiego miejsca, którego nie ma
Post Re: Prawo jazdy
Ja zdałam za drugim razem :) na szczęście, bo był to dla mnie tak wielki stres, że pewnie do trzeciego długo bym nie podeszła. Tylko co z tego, że mam "ten przydatny kartonik" skoro od kilku lat nie jeżdżę z tej jakże banalnej przyczyny braku samochodu? Liczę na to, że za rok, może dwa uda mi się coś kupić. Tylko, że trochę się boję siąść za kierownicą po tak długiej samchodowej abstynencji.

_________________
Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać.


http://www.larche.org.pl/ - Arka (L’Arche) jest rodziną wspólnot, w których razem żyją i pracują osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz asystenci, którzy na pewien czas lub na stałe decydują się być w Arce.

http://www.stowarzyszenie-razem.org - Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zepsołem Downa


21 lip 2009 18:26:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron