Teraz jest 29 mar 2024 9:14:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Jennifer Lee Carrell - "Szyfr Szekspira" 
Autor Wiadomość
Post Jennifer Lee Carrell - "Szyfr Szekspira"
Książka trzymająca w napięciu. Do ostatniej chwili nie wiadomo jak się zakończy... Jednak odniosłam wrażenie, że można się w niej "pogubić". Czy ktoś odniósł podobne wrażenie ?? Czy tylko ja z niektórymi wątkami miałam problem ? Ogólnie książka fajnie napisana lecz zdania są z mojego punktu widzenia zbyt długie.


17 lip 2008 21:09:47
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lis 2008 20:06:18
Posty: 51
Post 
Ano można się pogubić można... Moim zdaniem autorka jest swiecie przekonana, że czytelnika naprawdę interesują wszystkie fakty z życia Szekspira...i tu się niestety pomyliła :( Nie odmawiam książce wartosci jaką zdecydowanie posiada. Mimo wszystko jednak ja także odniosłam wrażenie lekkiego chaosu i nieumiejętnosci wybierania ciekawych informacji.


04 lis 2008 22:27:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lis 2008 17:15:28
Posty: 4
Post 
Książka jest dobrze napisane i nie taka zła. Dowiedziałam się nowych o Szekspirze co było jedną z jej zalet. Dla mnie mylące było opisywanie tego co się zdarzyło kiedyś przez cp miałam kłopot ze zrozumieniem niektórych elementów. Niestety książka jak dla mnie akcja była zbyt przewidująca, to taki "Kod Leonardo Da Vinci" tylko, ze dotyczący Szekspira i jego twórczości.


30 lis 2008 22:38:24
Zobacz profil
Post 
Osobiście uważam, że jest to książka dobra, nie ukazuje wyolbrzymionej teorii spiskowej jak w " Kodzie Leonarda Da Vinci"...pogubić się niestety w niej można, szczególnie jeśli chodzi o nazwiska osób, które stworzyły Szekspira....


02 sty 2009 14:43:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: