Teraz jest 28 mar 2024 22:09:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Ulubione gry 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 maja 2008 17:06:17
Posty: 35
Lokalizacja: Z GdaĂąska
Post Ulubione gry
Pamiętajcie, że wymieniając jakąś grę należy krótko uzasadnić dlaczego ją lubicie

Gothic 1 i 2 - ma niezłą fabułę, wciąga jak bagno, choć grafika już nie taka jak kiedyś, nadal można w nią grać. Według mnie trójka Gothica wiele zyskała na przepięknej grafice, wiele straciła na fabule - czyli totalne dno :? :(

Wiedźmin -
1. Bo wciągająca (dopiero po jakimś czasie)
2. Bo ładna
3. Bo Polska
4. Bo na podstawie świetnej książki (i doskonale odwzorowana - jakby czytało się następną część sagi)
5. Bo jest szansa na drugą część :D

Fable - nie jest aż taka dobra, krótka, ale miło było w nią pograć. Jak na mój gust dla "młodszych" (11-14) graczy

Rayman 3 - :P wiem, teraz przesadziłam, ale ja po prostu kocham tą grę XDD Za Raymana, za ten specyficzny klimat i humor i za wszystko XD wiem, że dla dzieci - nie bijcie mnie! :lol:

Heroes of Might and Magic - niemal wszystkie części były super (czwórka i piątka nie były, aż takie złe jak się niektórym wydaje)
świetna gra, grafika od 1 do 3 ma niepowtarzalny klimat (w piątce jakoś nie podobał mi się ten skok w 3D, już wolę starą trójkę)

To tylko kilka moich ulubionych gier, ogólnie przywiązuje się do starych gier


29 paź 2008 22:24:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 sie 2008 14:20:50
Posty: 131
eCzytnik: Boox X61S
Post 
Gosiu - widzę, że mamy podobne upodobania ;). Ja bym cofnął się jeszcze trochę wcześniej i wymienił dodatkowo Fallouta 1 i 2 (za klimat, swobodę gry, wiele możliwych zakończeń oraz dużo humoru), Deus Ex 1 i 2 (również swoboda gry, konspiracja oraz możliwość przejścia gry nie zabijając nikogo - 1 oraz za interesującą grafikę jak na tamte czasy - 2). Oba tytuły miały dość nietypowe mechanizmy rozwoju postaci, do obu można powracać wiele razy przechodząc je inną drogą ;).

A teraz troszkę OT: przymiotnik polskie, polska, polski - piszemy z małej litery. Na końcu zdań stawiamy kropki. I uwaga natury ogólnej: kolejny "onetowy" temat na forum (po: najlepsza/najgorsza książka, najlepszy/najgorszy film itd. - tematy, które do niczego nie prowadzą).


29 paź 2008 23:57:30
Zobacz profil
Post 
Też lubię gry Gothic. Zresztą chyba każdy kto lubi pomachać mieczem lubi tą serię. Oprócz tego za świetną grę uważam Deus Ex2- bardzo się wczułem w klimat tej gry i przez to nie odrywałem się od monitora na długie godziny. Jeśli chodzi o gry akcji to Hitman (wszystkie częsci). Najbardzije w Hitmanie podoba mi się swoboda rozgrywki. Ze scigałek NFS:U- lajtowa gierka z fajna grafika możliwością tuningu samochodów i niezlym poczuciem prędkości. Znalazło by się tyych gierek więcej ale musiałbym się niezle rozpisać

Aktualnie odkrywam przyjemność grania na konsoli. Przez wiekszosc zycia bylem zagorzalym pc-ciarzem jednak odkąd kupiłem konsole uważam że do samego grania konsola bije PC na glowe. Nawet w FPSy fajnie sie tnie na konsoli ;)


04 lis 2008 21:00:17
Post 
jeśli o mnie chodzi to Little Big Adventure 2 :) ale to było naprawdę parę lat temu :) fajna przygodówka, polecam dla wszystkich, nie tylko tych młodszych :) :) także Abe, czy jaoś to się n azywało..smutna troszkę, ale grać można:)
poza tym Quake III arena- można się nieźle rozładować emocjonalnie i pociupać w kogoś ile się da, sorry ale np, za cs nie przepadam.. :p bez urazy..
czasami Heroes III, w ramach uspokojenia :p


13 gru 2008 13:58:27
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2009 14:16:18
Posty: 4
Lokalizacja: WrocÂław
Post 
Gothic to zdecydowanie jedna z gier która ostro wciąga, ale też miło sobie w nią pograć. Niestety moim zdaniem to stwierdzenie tyczy się tylko 1 i 2.
Osobiście 3 ostro mnie zawiodła :?

Musze powiedzieć iż bardzo podobał mi się Mafia i Godfather. A w szczególności ich:
-klimat
-fabuła
-i oczywiście soundtrack ( szczególnie w ojcu chrzestnym :P )

Oprócz tego Call of duty, FIFA czy PES :D


31 sty 2009 19:17:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2009 22:54:08
Posty: 19
Post Re: Ulubione gry
StarCraft - gra wszechczasów
Heroes III - najlepszy hot-seat na świecie - skończył w marcu 10 lat
GTA - Sandobx rulez


11 mar 2009 23:13:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 wrz 2013 0:23:58
Posty: 10
Post Re: Ulubione gry
Call of duty - gry wal ność. No i to szatkowanie Niemców.
Warcraft III - wizualnie super, fabuła wciągająca w SP i kosmos w MP.


18 lut 2018 0:28:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2022 1:53:36
Posty: 24
eCzytnik: Wersja papierowa
Post Re: Ulubione gry
ja jestem odwiecznym fanem Diablo - zwłaszcza Diablo 2.
Do niedawna grałem w Project Diablo 2, ale odkąd Blizzard wziął się za remake D2, gram w Diablo 2 Resurrected
Grywałem w Warcraft III (Frozen Throne) - to były piękne czasy, gdy wraz z przyjaciółmi chodziliśmy na całe nocki do kafejek Internetowych :-)...
Obecnie najwięcej gram w D2R, zresztą to nie tylko moje hobby, bo czasami wymienię items w Diablo 2 na jakieś inne dobra tutaj
https://odealo.com/games/diablo-2/items - więc jakby ktoś z forum potrzebował jakieś przedmioty, to służę pomocą.
W wolnych chwilach gram w HoN, ale niedługo zamykają serwery.
Mam nadzieję, że niedługo do D2R wyjdzie dodatek z dodatkowymi aktami


09 sty 2022 1:28:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron