Teraz jest 28 mar 2024 12:55:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Licealiści! 
Autor Wiadomość
Post 
zdobywanie wiedzy jest skutkiem ubocznym studiowania :P


03 lis 2007 12:08:30
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2008 22:33:30
Posty: 41
Post 
zbieg napisał(a):
zdobywanie wiedzy jest skutkiem ubocznym studiowania :P


kurcze za rok na studia a watroba slaba


27 mar 2008 22:56:52
Zobacz profil
Post 
heeej pozdrawiam wszytskich licealistow! MImo, ze skonczylam LO dwa lata temu i obecnie studiuje, to bardzo milo wspominam ten czas, nawet sadze, ze byl lepszy od studiow taki beztroski :) tym bardziej, ze nie studiuje w Polsce i brakuje mi troche tamtego wyglupiania sie z Polakami :) Wiec :=) nie marnujcie dni na wagary :P chociaz i to tez jest czasami potzrebne :)


04 kwi 2008 0:34:40
Post 
Ja również witam licealistów. Sama chodzę obecnie do 2 kl. LO. Jestem na profilu matematyczno fizycznym i mam zamiar iść na studia o profilu Informatyka i ekonometria. Nie wiem czy wam to coś mówi bo jak ja pierwszy raz się o nim dowiedziałam to nie mogłam wogole sobie skojarzyć czym ma się zajmować osoba po ukończeniu tego kierunku ;)


04 kwi 2008 16:10:29
Post 
oOo widzę tu przyjazną duszyczkę - ja również jestem przedstawicielką profilu matematyczno - fizycznego... I od razu przyznaję, że kierunek Informatyka i ekonometria nic mi nie mówi.

Sama wybieram się na Fizykę Techniczną bądź Budownictwo.


04 kwi 2008 20:04:40
Post 
Przyszły zawód bądź studia? Powieściopisarka i/lub poetka i/lub dramatopisarka i/lub aktorka. Ewentualnie scenarzystka... Lada dzień matura - nareszcie, o Niebiosa! :D

------------------ Dodano: Dzisiaj o 23:09:52 ------------------
Wszystko wspaniale, ale - znając swoje roztargnienie - i tak wyląduję w kapeli rockowej. Co nie byłoby takie złe. Mogę w końcu pogodzić to wszystko... Dobra, NAJLEPSZEGO, ludzie! :P


21 kwi 2008 23:09:52
Post 
przede mna klasa maturalna<o zgrozo!> a chodzę do Liceum Ogólnokształcącego, do klasy jezykowej z rozszerzonym angielskim i niemieckim


06 lip 2008 17:48:14
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2008 15:24:34
Posty: 134
Post 
Po wakacjach będę już w 2 LO na profilu mat-fiz =] I nie mogę się doczekać AGH, o ile się tam dostane, a poprzeczkę postawiłem sobie wysoką - Informatyka i Fizyka stosowana lub Automatyka i Robotyka :D


06 lip 2008 23:15:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 maja 2008 11:05:11
Posty: 34
Post 
Dwójka! Zielone MATOŁY Sobieski był z naszej szkoły! :P (Znaczy z ILO, zrozumie tylko ten kto zna się na Krakowskich liceach :P) Ale jeżeli chodzi o poprzeczke to nie przesadzajmy na Automatyke i Robotyke na IMIR'ze trza było mieć tylko 700/1000 punktów, a na Informatyke stosowaną na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej 600/1000. Więc zbyt ambitnie wcale nie to nie jest :P Co innego gdyby to była IS na wydziale samogłosek zaledwie 950/1000 xD

_________________
Pozdrówko!


07 lip 2008 22:37:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2009 17:41:35
Posty: 16
Post Re: Licealiści!
Forum 'książkowe' a tu niemal sami matematycy/fizycy/informatycy.. albo mi się tylko tak wydaje :D Właśnie kończę I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie na profilu humanistycznym :mrgreen: Maturzyści, zostało nam jeszcze tylko 177 dni do tego brzydkiego egzaminu. A potem obieram kierunek - Toruń [jeśli się uda :P ].

_________________
'- Wiesz, jestem prawiczkiem.
A ona odpowiedziała:
- To nic nie szkodzi.
Z najobojętniejszą miną na świecie.'
Felicien Marceau - 'Sprawa Emila Magis


08 lis 2009 22:34:59
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Licealiści!
Cytuj:
Forum 'książkowe' a tu niemal sami matematycy/fizycy/informatycy.. albo mi się tylko tak wydaje
Bo tacy lubią ebooki najczęściej. Interesują się informatyką, gadżetami elektronicznymi i tym podobnym gównem.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


16 gru 2009 21:51:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2009 21:30:37
Posty: 7
Lokalizacja: krk
Post Re: Licealiści!
"...gównem"? Chyba nie najbardziej trafne określenie.

_________________
"Bredząc trzy po trzy oznajmiłeś, że Ty
dasz im Władcę snów,
nie pojęli twych słów,
więc zginęły miliony..."


28 gru 2009 15:26:16
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: