Teraz jest 28 mar 2024 12:22:57




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Pająki 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Moja opinia na temat pająków jest krótka i treściwa - ARACHNOFOBIA... Nie cierpię wszystkiego co ma więcej niż 4 nogi... A pająków to w szczególności.... :D Sam za to trzymam w terrarium Legwana Zielonego (Iguana Iguana) :D


22 wrz 2007 13:57:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Ja też nienawidzę pająków. Brrrrrrrr... Wydają się jakieś takie... inne i dziwne :D Ale nie mam nic przeciwko myszom i innym żabom czy gadom.


22 wrz 2007 14:41:46
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
jak można nie lubić takich ładnych fajnych pajączków!!

_________________
http://toolsweb.pl/


22 wrz 2007 14:49:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Da się nie lubić. Nie ukrywajmy trzymanie tego w domu (w sensie hodowla, a nie, że same się zalęgły) jest dość dziwne w naszych kraju i rzadko spotykane. I to normalnie, że dla przeciętnych ludzi pająki są okropne. I nie zapominajmy, że są pająki groźne więc ludzie ogólnie bardzo ostrożnie do tego podchodzą (nie mówię o tych co same się zalęgły w kącie).

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


22 wrz 2007 16:23:07
Zobacz profil
Post 
Szczerze pająki zaczynają wchodzić na rynk coraz śmielej, warto pobawić sie w coś nowego ponieważ zwierzątka typu szczur, homik, świnka morksa są już nudne i "nie modne". Polecam zabawe :D:D


23 wrz 2007 21:51:04
Post 
Co do tych zwierzątek co sie zalęgły patrzcie co znalazłem u siebie na ścianie wczoraj :) Żona nie pozwoliła mi zabić, sama wzięła w ręce i wypuściłą na dwór :|
po co wydawać grubą kasę na takie zwierzątka jak można je znaleźć u siebie w domu?? :D


Obrazek

Obrazek


24 wrz 2007 14:25:06
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Trzeba było dać się ugryźć, wygląda na popromiennego i być może zostałbyś spider-manem.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


24 wrz 2007 14:29:53
Zobacz profil
Post 
Ja tam się do niego nie zbliżałem, ale w dłoniach żony był uległy jak szczeniak :)


24 wrz 2007 14:53:31
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Widać Żona (pozdrowienia dla Żonki :) ) ma rękę do dzieci i mężczyzn. No i do pająków. Jak dziecko będzie Ci się drzeć po nocach albo ogólnie broić to też będzie super combo kapeć-dziecko? :D
Po za tym to dobrze, że uratowała niczemu niewinne stworzenie.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


24 wrz 2007 17:31:06
Zobacz profil
Post 
Ja nie przepadam za pająkami one w większości chyba nie są groźne ale po prostu ich nie lubie


07 mar 2008 18:36:36
Post 
Pająki SĄ okropne! Nigdy z własnej woli nie dotknęłabym czegoś takiego. Brrr Jak sobie pomyślę, że niektórzy ludzie mogą je uwielbiać to aż mi się słabo robi... :) Co w nich takiego fajnego? Są brzydkie i mają za dużo nóg :P
A tak naprawdę to nie cierpię w równym stopniu pająków, jak i płazów czy gadów... Blee, okropne stworzenia...


08 mar 2008 20:09:01
Post 
Tarantule sa milusie szczególnie ja sa wieksze to tak jak wiekszy pluszak tylko sie rusza. Ogólnie rzecz biorąc fajne zwierzaczki. Teraz sie zabieran za kupno putona tylko musze przekonać do tego rodzinke


09 mar 2008 19:33:23
Post 
Od jakichś dwóch miesięcy mam w domu dwóch niespotykanych gości...Mój brat zajął się hodowlą dwóch domowych ptaszników...eeee..no cóż, mała odmiana po milutkich chomikach i rybkach.One teraz są po czwartej wylince..i rosną.Ale na rękę nigdy tego nie wezmę!


13 mar 2008 14:46:45
Post 
zbieg: no dzięki :p większego zdjęcia już dać nie mogłeś? ;p mam arachnofobię i nie cierpię pająków i jak jednego widzę w pokoju to każe mamie go stamtąd wywalić bo inaczej nie wejdę do środka ;p


23 mar 2008 0:00:40
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2008 21:22:16
Posty: 34
Lokalizacja: JasÂło
Post 
Kehayah napisał(a):
Od jakichś dwóch miesięcy mam w domu dwóch niespotykanych gości...Mój brat zajął się hodowlą dwóch domowych ptaszników...eeee..no cóż, mała odmiana po milutkich chomikach i rybkach.One teraz są po czwartej wylince..i rosną.Ale na rękę nigdy tego nie wezmę!

Mi też się osobiście nie uśmiecha branie takiego pająka na ręce :P
Mój kuzyn hoduje jednego ptasznika i naprawdę jest on niezłych rozmiarów. Normalnie nie boje się pająków (nic do nich nie mam), ale takiego jak już pisałem na rękę nie wezmę.
Ponadto słyszałem, że sprzedawanie skóry po linieniu jest całkiem opłacalne. Warunek jest taki, że skóra musi być duża i nie zniszczona.

_________________
Obrazek
O muse, o alto ingegno, or m'aiutate,
O mente, che scrivesti ciò ch'io vidi,
Qui si parrĂ  la tua nobilitate.


01 maja 2008 0:35:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron