Teraz jest 29 mar 2024 9:05:59




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
South Park 
Autor Wiadomość
Post 
oglondalam....nie bardzo do mnie przemawia...niektore odcinki sa nawet smieszne teksty tez...ale osobiscie mi sie nie podoba...oglondam tylko jak ojciec oglonda bo zajmuje mi wtedy tv i nie mam wyboru...posmiac sie mozna ale na dluzsza mete...nie bardzo :)


21 mar 2008 11:59:00
Post 
Od czasu do czasu zdarza mi sie obejrzeć i chyba nie ma odcinka, z którego bym się nie śmiał. Niektóre teksty i sytuacje są po prostu powalające. Szkoda, że ostatnio nie mam czasu bo bym sobie pooglądał. No i Kenny... taki małomówny a zarazem taki wymowny :D


23 mar 2008 21:04:08
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2008 19:14:35
Posty: 31
Post 
South Park, mozna sie posmiac zawsze przy tym, niektore sytuacje sa czarujaco przesmieszne, czasami bywa, ze nie ktore juz nie nawet czasem podpadaja pod sytuacje zenujaca, i nie smaczna, lecz czasem dla poprawy humoru warto sobie obejrzec dla rozluznienia.


23 maja 2008 14:49:18
Zobacz profil
Post 
Co do tłumaczenia, to już nie skomentuję ;]
Ich piosenki są świetne (prawie jak Whose Line Is It Anyway)


23 maja 2008 19:28:45
Post 
Bardzo śmieszny serial . Najlepsze są pomysły Cartmana na zarobienie 10 milionów dolarów . Niektóre odcinki tego serialu nieźle wyśmiewają głupotę społeczeństwa czy różnych przepisów np. odcinek o tym jak Cartman został zamknięty w więzieniu za rzekomy rasizm . Niestety czasami jest aż za chamski .
Moją ulubioną postacią jest szef , uwielbiam jak śpiewa piosenki .


31 maja 2008 12:20:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron